Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


04
08.2006

Fillon riparimi dhe paisja me e mire e stadiumit “Loro Boriçi” ne Shkoder.

:::ShkoderZemer
Shkoder—Presidenca e re e “Vllaznise” perveç kompletimit te ekipit po mendon dhe per riparimin dhe krijimin e kushteve sa me te mira ne stadiumin i cili duhet thene se eshte lene ne kete periudhe te fundit, shume pas dore. Kjo eshte edhe inisiativa e re e Valter Fushes dhe drejtuesve aktuale te “Vllaznise” tashme e futur ne ritmin e saj te kerkuar nga tifozeria e zjarrte shkodrane. Si fillim eshte pasur ne fokus tribuna “vip” e cila do te zgjerohet, kurse riparimi i karrikeve te thyera dhe te demtuara eshte ne vazhdim. Por nga sa u muar vesh do ti kushtuhet vemendje edhe sistemit te stolave per te pasur sa me shume te tille. Po keshtu edhe fusha e lojes, eshte ne qender te vemendjes dhe po nderhyhet si me medikamente dhe me nje tapet bari te ardhur nga jashte i cili pritet te vendosur per zonat afer portave qe jane prishur se tepermi. Vemendje i eshte kushtuar dhe fushes sportive te stervitjes se Shtoit ku mund te thuhet se tashme eshte ne kushte optimale per nga cilesia e saj e mire. Puna po vazhdon me shpejtesi qe çdo gje e parashikuar te jete gati per daten 26-te gusht, kur kampionati i ri te startoje dhe mjediset te jene gati e te rregullta ne pritje te futbollisteve dhe sportdashesve te shumte ne Shkoder.Nga Besi Bekteshi
[Submitted by ShkodraOnline]
Komenti 0printer friendly

You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2596 sec, 0.1011 of that for queries. DB queries: 37. Memory Usage: 2,227kB