Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


30
07.2008

Muzika Popullore Shkodrane

:::ShkoderZemer
Per te shkarkuar ndonje nga kenget qe ju pelqen, klikoni me butonin e djathte te mausit siper titullit te
kenges dhe zgjidhni 'Download This Song'
Komenti 2printer friendly
Comments
Muzika Popullore Shkodrane, trebla 26 Dec : 11:28 Reply to this

kanga popullore shkodrane,perla e kultures shqiptare,mkat i madh te injorohet,lum ato qe do ta tr
ashegojne e para do ta qojne
Muzika Popullore Shkodrane, brozalini 05 Feb : 17:30 Reply to this

KANGA POPULLORE SHKODRANE, NJI NGA MREKULLITE E KETIJ QYTETI. NUK PO E RUEJM, SE JANE FUT GJITHFARE KANGTARESH QE E PERDREDHIN ZANIN TUJ KNDUE KANGE"SHKODRANE". TA RUEJM E KRIJOJME POEZI QE T'PREKUN NE ZEMER ASHTU SI OSJA I FALLTORES, HILA I FILES, KOL GURASHI ETJ.ETJ.

You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2119 sec, 0.1007 of that for queries. DB queries: 37. Memory Usage: 2,229kB