Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


24
06.2006

PERPLASEN TRE AUTOMJETE,PLAGOSEN 7 PERSONA

:::ShkoderZemer
E Shtune, 24 Qershor 2006E Shtune, 24 Qershor 2006


PERPLASEN TRE AUTOMJETE,PLAGOSEN 7 PERSONA

SHKODER Perplasja e tre automjeteve me njeri tjetrin ka shkaktuar plagosjen e 7 personave. Automjetet jane aksidentuar te enjten ne mbremje vone, ne rrugen automobilistike Shkoder Bushat. Ngjarja ka ndodhur rreth ores 23.45 kur fillimisht jane perplasur me njera tjetren.

Me pas ato jane perlasur me nje zetor, i cili qendronte ne ane te rruges. Gjithcka ka ndodhur ne vendin e quajtur Melgushe, ku automjeti tip "benz 200" me ngjyre te zeze, me targe Sh 8715D i cli drejtohej nga 33 vjecari Mark Pistulli, nga fshati Berdice i Shkodres, eshte perplasur me automjetin tip "volsvagen" me targe Sh 6288D qe drejtohej nga 20 vjecari Alfred Palushaj banues ne fshatin Stajke te Shkodres.

Pas aksidentit te pare, ky i fundit eshte perplasur me nje zetor pa targa, i cili drejtohej nga Prek Cupi, 46 vjec banues ne fshatin Torovice te rrethit te Lezhes. Si pasoje e ketij aksidenti jane plagosur dhe jane derguar ne spitalin rajonal te tre drejtuesit e mjeteve, si dhe kater pasagjere qe ndodheshin brenda automjeteve.

SHKODER Perplasja e tre automjeteve me njeri tjetrin ka shkaktuar plagosjen e 7 personave. Automjetet jane aksidentuar te enjten ne mbremje vone, ne rrugen automobilistike Shkoder Bushat. Ngjarja ka ndodhur rreth ores 23.45 kur fillimisht jane perplasur me njera tjetren.

Me pas ato jane perlasur me nje zetor, i cili qendronte ne ane te rruges. Gjithcka ka ndodhur ne vendin e quajtur Melgushe, ku automjeti tip "benz 200" me ngjyre te zeze, me targe Sh 8715D i cli drejtohej nga 33 vjecari Mark Pistulli, nga fshati Berdice i Shkodres, eshte perplasur me automjetin tip "volsvagen" me targe Sh 6288D qe drejtohej nga 20 vjecari Alfred Palushaj banues ne fshatin Stajke te Shkodres.

Pas aksidentit te pare, ky i fundit eshte perplasur me nje zetor pa targa, i cili drejtohej nga Prek Cupi, 46 vjec banues ne fshatin Torovice te rrethit te Lezhes. Si pasoje e ketij aksidenti jane plagosur dhe jane derguar ne spitalin rajonal te tre drejtuesit e mjeteve, si dhe kater pasagjere qe ndodheshin brenda automjeteve.

[Submitted by ShkodraOnline]
Komenti 0printer friendly

You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2919 sec, 0.0971 of that for queries. DB queries: 37. Memory Usage: 2,228kB