Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


23
03.2009

Tinka - Kurti ne Deja Vu

:::ShkoderZemer
"Shkodra, e bukura e dheut"

Tinka Kurti ne Top-Channel Deja Vu


per ta zmadhuar trokit tek butoni ktu siper


Vazhdo Leximin...
Komenti 2printer friendly
Comments
Tinka - Kurti ne Deja Vu, diokletianvs 24 Mar : 04:18 Reply to this

Tinka Kurti, dikush e ka quajt me plot te drejte "Zonja" e kinematografise shqiptare.
Kam pershtypjet ma te mira per kete zonje, dhe per te tane brezin vjeter te aktoreve tone, shkodrane e shqiptare.
Aktore si Rikard Larja, Ndrek Luca, Roza Anagnosti "Kardinalja shqiptare", Sander Prosi, Robert "De Niro" Ndrenika e shume te tjere nuk i vijne ma Shqipnis.
Pamvaresisht nga temat e filmave qe kane lujt por rolin se si e kane lujt ka lane mbresa te te tane ato qe pelqejne kinematografine.
Kam respekt per Tinka Kurti.
Falenderoj ShkoderZemer per videon.

[ edited 24 Mar : 04:19 ]
Tinka - Kurti ne Deja Vu, gege toska 25 Mar : 15:43 Reply to this

JAM DAKORD ME ATE QE SHKRUN BASHKBISEDUSI I MESIPERM,JANE NJE BREZ QE I KAN DHANE SHUME SHKODRES.
EDHE PSE NEN VITET E ERRETA TE KOMUNIZMIT,KU CDO GJA ISHTE E CENSURUME,ATO ARRITEN TE JAPIN AQ SHUME NGA VETVETJA.
SHKODER LOCE,FIGURAT NGA GJIRI JOTE NUK KAN MUNGU KURR,DHE NUK DO MUNGOJNE...

You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2892 sec, 0.0966 of that for queries. DB queries: 37. Memory Usage: 2,229kB