Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


29
06.2006

Arrestohen kater pushtetare nga Shkodra, te akuzuar per abuzim detyre

:::ShkoderZemer
Arrestohen kater pushtetare nga Shkodra, te akuzuar per abuzim detyre

Duket se qeveria eshte e vendosur ne luften kunder shfrytezimit te postit. Kater zyrtare te larte ne rrethin e Shkodres jane vene ne pranga me akuzen e shperdorimit te detyres. Zv.Ministri i Brendshem Gjergji Lezhja ka konfirmua lajmin e arrestimit te kryetarit te Komunes se Velipojes Dede Kaçi dhe te kreut te Kthimit te Pronave ne Shkoder Andi Gurashi. Dy zyrtare te tjere nga zyra e Kthimit teq pronave jane arrestuar gjithashtu nga policia e Shkodres. Emrat e dy te arrestuarve te tjere jane Marash Bori, kryetar i Ndarjes se Tokes dhe Fatmir Tepeliaj, pergjegjesi administrimit te tokave. Keta te fundit akuzohen per shkelje te renda ne detyre duke i shkaktuar nje dem te madh si shtetit ashtu edhe personave te caktuar.R.Çipuri


29/06/2006 12:27

[Submitted by ShkodraOnline]
Komenti 2printer friendly
Comments
Arrestohen kater pushtetare nga Shkodra, te akuzuar per abuzim detyre, E kan pak 25 Jul : 04:58 Reply to this

ME VJEN MIR DESHIROJ QE TE VASHDOJ KESHTU SE PO PASUROHEN ME DJERSEN E TE TJERVE...USA
Arrestohen kater pushtetare nga Shkodra, te akuzuar per abuzim detyre, Anonymous 02 Aug : 07:14 Reply to this

Lexova intervisten e Namik Hotit,nji intervju brilante.Ju lumte.
Bashkimi

You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2133 sec, 0.0865 of that for queries. DB queries: 37. Memory Usage: 2,228kB