Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


23
01.2010

Artur Gavoci Artur Drini dhe Jetmir Kuqi - Vllaznia - Boks profesionist dhe amartor ne Qazim Dervishi ora 16:00

:::ShkoderZemer

Artur Gavoci Artur Drini dhe Jetmir Kuqi - Shikoni ritransmetimin e kampionatit te Boksit ne Shkoder. U zhvilluan 3 ndeshje boksit profesioniste. Me daten 23 janar ne pallatin e sportit te Shkodres zhvillohet nje aktivitet madheshtor boksi. Do ket nje nderthurje mes boksit amator dhe 3 ndeshje te boksit profesionist.Per boksin amator do ndeshet Marsel Serrmi, Arjet Rexha dhe Kristian Demaj qe do ndeshen me boksiere nga Mali i Zi.Per boksin profesionist Artur Drini, Artur Gavoqi dhe Jetmir Kuqi qe do ndeshen me boksiere nga Hungaria.


Share


Vazhdo Leximin...
Komenti 0printer friendly

You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2213 sec, 0.0561 of that for queries. DB queries: 37. Memory Usage: 1,328kB