Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


05
02.2011

“Mirenjohja e qytetit” mjekut Mensur Hako.

:::ShkoderZemer
“Mirenjohja e qytetit”, eshte ky titulli i akorduar nga keshilli bashkiak Shkoder per mjekun Mensur Hako, ne vleresim te punes se tij nder vite ne sistemin shendetesor. Titulli i eshte dorezuar mjekut Hako, ne pranine e te afermve, miqve e kolegeve te tij nga kryetari i keshilli bashkiak Bardhyl Lohja. Sot u binda qe edhe Shkodra me ka dashte. Me keto fjale iu drejtua te pranishemve pas marrjes se titullit mjeku Mensur Hako. Ndersa


shkrimtari Fadil Kraja ne fjalen e tij nuk la pa permendur edhe aspektin letrar te mjekut te njohur. Mensur Hako, mjeku patolog i qytetit te Shkodres eshte vleresuar per punen e tij te palodhur ne mes te pacienteve duke u sherbyer me perkushtim dhe devotshmeri. Gjate kesaj dite te vecante per te folen edhe shume miq, kolege e dashamires te tij te cilet vleresuan punen e tij dhe gjithcka qe ka bere ne fushen e mjeksise por jo vetem.

Vazhdo Leximin...
Komenti 1printer friendly
Comments
“Mirenjohja e qytetit” mjekut Mensur Hako., valter marku 27 Feb : 11:13 Reply to this

e meriton meriton pa hezitim çdo kompliment

You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.1915 sec, 0.0367 of that for queries. DB queries: 37. Memory Usage: 2,228kB