Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Comments
Shkodra
, skender 05 Jan : 20:46
Reply to this

e shikova bukurine qe ka fale zoti ne shkodren mesjetare eshte e bukur te mahnite me bukurine e saj me liqenin me xhamine me kishen me kalane rozafa dhe me ndertime te tjera te bukura dishroj dhe i lutem bashkise dhe popullit ne vecanti ti ruajme keto ndertesa mesjetare dhe ta mbajme shkoder locen te paster dhe me kulture qe shkodra e ka pase me pare pershendetje te gjithe popullit shkodran.
Shkodra
, shkodrane82 05 Jan : 22:00
Reply to this

te lumte dora, shume te bukur e ke ba.
Shkodra
, Universi 05 Jan : 22:29
Reply to this

Bravo se e ke ba taman mahnitse,shum bukur suksese.

Shkodra
, Anonymous 06 Jan : 09:21
Reply to this

nuk e di perse partia demokratike akuzon edi ramen per katrahuren qe ka ba me qendren e tiranes .me te drejte arkitektet thojne se ai qe po shkaterron tiranen ka vetem nje emer por ne shkoder arkitektet perse nuk flasin .me gjith ate po flas une . ai qe e filloi kete shkaterrim e ka ormir rusi qe nuk e di se ku mund te gjindet por ky i dyti i shartuari artan haxhi i a ka nxire faqen shkodres me ato leje pallatesh me shume kate vend e pa vend .thojne se ne c do leje qe ka dhane ka marre nga nje hyrje pallati falas ishalla nuk asht e verte por ne qofte se po me gjithe shpirte po i them mos i gezofte ai bashke me te gjithe robet e shtepise se e ka korite ate c far babet qe ka pas
Shkodra
, prripa 06 Jan : 09:52
Reply to this

ne sshkoder te tane kryetaret e bashkise jane kene te djathte .nuk besoj se po te kishin kene te majte kishin ba ma shume . nuk di kush ka punu ma shume njelloj te tane kane marre rrogen, nuk jane kene de fakto,kryetar asnjeni ,sepse jane komandu nga partia ma shkurt klani , dora e mshefte, kane vendose ata .kryetaret kane firmose e vulose te shkretet nuk ashte vare kurrgja prej tyne nuk i kane lane me punu si kane mendu ata ne te mire te shkodres .jane kene qytetar te mire po kryetat te pa zotet.te pa fuqishem pyes :a mundet shkodra me nxierr nje kryebashkiak nje kryezot nje qytetar te pare qe i ka fuqine eplote te kryetarit qe i perket qytetarise shkodrane qe e don me zemer shkodren qe mundet me punu lirshem ne te mire te shkodres e jo peng gjoja shkodra asht e pd .shkodra asht e qytetarise se saj nuk asht e partive qofte kjo edhe pd.pd asht e shkodres po jo anasjelltas.baj thirrje ti lame partrite te bajne shamate si kane zakon te tana pjella te p. punes jane .e ti drejtohna qytetarit qe don dhe mbron qytetarine jo militantet partiak.me te majtit jena sakatu 50 vjet me gjoja te djathtit nuk kena pastru ala qytetin. bull ma boll!
Shkodra
, Anonymous 06 Jan : 15:39
Reply to this

per me fole eshte e lehte per me punuar eme dite asht pak zor.shkodra eshte duke u pushtuar per dite e me shume ate po e pushton politika qe vete ajo eshte e pushtuar nga anti qytetaria shkodrane shikojeni keshillin bashkiak qe ne baze te ligjit ka kopetenca me shume se vete kryetari i bashkise .aty ndahen. fondet aty jepen lejet e ndertimit sheshet e ndertimit aty ka shume figura qe nuk jane as shkodrane qe nga partia demokratike kalojne ne demokristjane po keshtu edhe tek socialistat nuk ma marr mendja se ju ka mbetur ndonje qytetare mbrenda se edhe deputeti ju kaloj me demokristjaet prandaj nga e njof mire situaten them se shkodren po e damtojne klane te caktuara qe per qellime te tyre qe nuk dihet se kujte i sherbejne si jozefina c o b a e t om d o s h i qe per kryetare bashkie vendosin shartesa dhe keshillin bashkiak me anti shkodrane qe po behen pronare te medhenj ndoshta kane e shumta 25 vjet qe kane ardhe ne shkoder ose si rasti i ndrek rukes qe nuk ishte ipashaportizuar kur u zgjodh antare i keshillit bashkiak .kujtoni te kaluemen e shkodres kur as bajram curri nu e kane pranuar per deputet sepse nuk je shkodrane por duket se ne shkoder nuk ka metur ma shkodrane qe i kemi leshuar komplet shkoder loceshkodraneve pa dinjite dhe keshillin bashkiak jo shkodraneve
Shkodra, Anonymous 17 Jan : 20:00 Reply to this

shkodra eshte qyteti me bukurite dhe reliket me te bukura dhe me te pa besueshmet ne bote qe ja ka dhuruar zoti . mbas ardhjes se demokracise shume qytetare shkodrane dhe shqipetare dolen ne emigracion kane pa shume qytete te bukur por e them me bindje se si shkodren as nuk kane pare dhe as nuk do te shohin . te me thojne kushdo qofte qe ka pare ne boten perendimore nje qyte me 130000 banore qe rrethohet me 3 lumej me uje te paster si kristal qe te paret tane e kane pire . me liqenin me te madhin ne ballkan qe edhe ky eshte me uje te paster mbasi baza kryesore e furnizimit te tije eshte burimore . nje qytet qe ka vetem 20 km larg me nje rruge tjeter e jo ate qe e kane ndertuar vetem per te vjedhur parate dhe per te prishur imazhin per turizem europjan . gjithashtu ka edhe alpet e shqiperise jo me shume se 60 km .kam bindjen se askush ne boten perendimore nuk ti beson po ti tregosh por ja qe jam shkodrane dhe me dhemb shpirti kur e shof ashtu te katandisur nga perdhunimi qe i ka bere politika e drejtuar nga anti shkodranet dhe hajdutet e kriminelet qe sot jane bere bosa te firmave te ndertimit .e pse ndodhe kjo sepse keshillin bashkiak e drejtojne pukjane,berdicjane ; dugagjinas ;dajçjane , dhe vetem shkodrane nuk gjene edhe ne qofte se ka atehere ose eshte i korruptuar dhe perfaqeson jashteqitjen e shkodres mbetem me shprese se do te vije nje dite qe shkodranet e vertete do ti lene merite politike dhe fetare dhe do te bashkohen te gjithe rreth asaje qe une do ta quaja partia qytetare . nuk ka asgja te keqe per deri sa ne politiken shqipetare ka edhe parti agrare mbetem me shprese se shpejt do te vije kjo dite kjo do te ishte shkodra e vertete.....
Shkodra, hysa 18 Jan : 06:58 Reply to this

Ma ne fund po shohim shkrime te mirfillta qe i vlejne shkodres.Uroj qe kjo nisme te jete e vazhdueshme dhe te gjeje dhe perkrahjen e ketij siti qe te mendojme, flasim, punojme, veprojme per ket vend qe na ka nderu zoti me jetu.
Shkodra, rifati 18 Jan : 07:11 Reply to this

e pershendes ket frym bashkpunimi ne te mir te shkodres. ishalla bana me mendu seriozisht per ket vend qe asht ne obligimin dhe interresin tone qytetare.shpresoj qe ka ardh koha qe vet shkodranet ti marrin pergjegjsit e menagjimit te ketij vendi te mrekullueshem ku prioritet te jene interresat e shkodres pa ndikime emocionale partiake dhe fetare
Shkodra, miku 18 Jan : 19:58 Reply to this

mos ndrroni drejtimin e diskutimit , bahuni ma serioz
Shkodra, kamasutra_girl 18 Jan : 20:30 Reply to this

jashte teme
Shkodra, kamasutra_girl 18 Jan : 20:46 Reply to this

jashte teme
Shkodra, thethiaus 18 Jan : 23:52 Reply to this

jashte teme
Shkodra, prripa 19 Jan : 18:04 Reply to this

te lumte stafi kush nuk zbaton rregullat "karton te kuq" jashte teme bukur shume . keshtu duhet vazhdu.
Shkodra, Anonymous 19 Jan : 23:13 Reply to this

Ju lumte stafi drejtues keshtu duhet kush del prej temet mos mi qit hiq komentin
Shkodra, Anonymous 30 Jan : 12:36 Reply to this

e them me bindje se qyteti qe don me pak pune per tu ndertuar me stilin dhe menyren bashkohore eshte shkodra jone e mbrekullueshme. shume qytete te shqiperise jane 3 fishuar ne drejtim te popullsise ndersa shkodra eshte qyteti qe e ka psuar me pak kete dyndje . shkodres i duhet nje kryetare bashkie dhe nje keshille bashkiak vetem me ndergjegje dhe me moral te paster .i cili qe ne fillim te mandadit duhet te kontrolloje te gjitha lejet e ndertimit te dhanuna ne kundershtim me ligjin pergjegjesit duhet derguar para pergjegjesise ligjore dhe te veproje ligji mbi cilin do qofte qe e ka shkelur ate . te analizoje te gjitha tenderat qe jane bere nga bashkia se si jane dhane dhe se si jane kryer punimet te gjitha firmat e ndertimit qe kane abuzuar sidomos ne cilesi duhet te gjobiten dhe te perjashtohen nga pjesmarja ne tenderat e bashkise per nje periudhe jo me pak se 4 vjet te ketij mandati . kryetari i bashkise e ka te domosdoshme krijimin e nje stafi te vet me eksperta si nje jurist te mire .nje arkitekt dhe urbanist te mire dhe nje financier dhe keto duhet te jene keshilltaret e tij personal per gjate gjithe mandadit . nuk shof asnje kandidature i cili ti kete ne program epr keto qe thashe por edhe shume te tjera . te gjithe deklarojne do te bejme rruge lulishta shkolla e shume premtime te tjera qe per mua personalisht jane premtime boshe sepse asnjeri nuk deklaron se si do ti kryej keto premtime dhe ku dhe per sa kohe . them qe sa me shpejt qe shkodra do te shkeputet nga keto firma ndertimi me presidenta mafjoz dhe kriminel qe po pastrojne parate e flliqura nepermjet ndertimit aq me mire do te jete . mendoj personalisht qe shkodra duhet te afroje sa me shpejt ne ndertimin e shkodres z ismail ahmetin atehere do te them se shkodra po perparon sepse nuk ecet ma keshtu drejte shkaterrimit dhe jo drejte ndertimit...

You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2131 sec, 0.0986 of that for queries. DB queries: 37. Memory Usage: 2,243kB