Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


18
06.2011

Sidrit Bejleri "Shend e verë" promovon albumin e ri

:::ShkoderZemer
Sidrit Bejleri "Shend e verë" promovon albumin e riTIRANE- Shend e verë, është albumi më i ri i hedhur në treg nga këngëtari i mirënjohur shkodran Sidrit Bejleri. Mes miqsh dhe të ftuar të tjerë nga bota e artit, Sidrit Bejleri promovoi mbrëmjen e djeshme albumin e ri në një prej lokaleve të natës në kryeqytet. “Risia e këtij albumi- thotë Beljeri- është se ai do të jetë i gjithi shqip”. Në albumin Shend e verë bëjnë pjesë 10 këngë, 6 prej të cilave të reja ndërsa 4 të tjera janë hite të njohura të tij.
Vazhdo Leximin...
Komenti 0printer friendly

You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2355 sec, 0.0403 of that for queries. DB queries: 37. Memory Usage: 2,227kB