Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


18
02.2012

Kriza kuqeblu, Vllaznia nuk mund dot as Adën

:::ShkoderZemer
Gazeta-Shqip - Vllaznia ka barazuar me rrjeta të paprekura me skuadrën e Kategorisë së Parë, Ada. Paraqitja e shkodranëve ka lënë shumë për të dëshiruar dhe nuk ka arritur të fi tojë as ndaj një ekipi inferior. Ada ka dominuar ndeshjen, ka pasur edhe raste për shënim, por nuk i ka konkretizuar. Vllaznia ka qenë totalisht në hije. Gjatë gjithë ndeshjes, Vllaznia ka pasur probleme me sulmin. Por tani që ka kaluar paksa më shumë se gjysma e sezonit, ky repart


mund të konsiderohet si më problematiku dhe më i dobëti për skuadrën e Rudi Vatës. Deri tani, ku është luajtur java e 14-të e kampionatit dhe duhet të luhen edhe 12 javë të tjera, Vllaznia ka tundur plot 20 herë rrjetat e kundërshtarëve, por ka pësuar dhe 19 gola, duke treguar se edhe mbrojtja e këtij ekipi ka pasur probleme. Nga 20 golat e shënuar nga kuqeblutë, 14 mbajnë “fi rmën” e dyshes Sukaj-Vajushi.

Vazhdo Leximin...
Komenti 0printer friendly

You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3065 sec, 0.0929 of that for queries. DB queries: 37. Memory Usage: 2,227kB