Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


29
07.2012

Elvin Beqiri rikthehet tek Vllaznia

:::ShkoderZemer
Tv1-Channel - Elvin Beqiri eshte rikthyer keto dite tek Vllaznia dhe do te luaj ne perberje te ketij eikipi gjate sezonit te ardhshem futbollistik. Beqiri ne nje interviste per TV1 - CHANNEL thote se ndihet i kenaqur me kete rikthim pasi ne Shkoder nisi dhe lulezoi karriera e tij sportive. Beqiri beson se ekipi shkodran me 8 blerjet e reja te koheve te fundit dhe pervojen e trajnerit Shpetim Duro, do te jete lider i kampionatit te ardheshem kombater te


futbollit. Beqiri thekson se ne ekip eshte rritur rivaliteti ne sensin e mire, dhe kjo i motivon me shume futbollistet per te lujtur sa me mire. Elvin Beqiri eshte njeri nga ata qe mund te caktohet kapiten e Vllaznise. Ai thote se gjithçka per kete e vendose stafi drejtues, ndersa ne na takon qe ne cilin do rol qe te jemi, te japim maksimumin. Beqiri shprehe besimin se Vllaznia do te jete e suksesshme ne sezonin e ri futbollistik dhe se titulli kampion serish do te kthehet ne Shkoder. Shkodrani Elvin Beqiri kishte me pare nje kerkese per te luajtur ne Azerbajxhan, por zgjodhi rikthimin tek Vllaznia, ekipi ku u formua si futbollist me emer ne futbollin shqiptar.

Vazhdo Leximin...
Komenti 0printer friendly

You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2758 sec, 0.0951 of that for queries. DB queries: 37. Memory Usage: 2,228kB