Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


05
08.2012

Grima: Skuadra akoma nuk po del ne lojen e saj

:::ShkoderZemer
Tv1-Channel - Fundjava është lënë pushim për futbollistët shkodranë. Pas përfundimit të ndeshjes miqësore, Vllaznia-Beslidhja e zhvilluar mbrëmjen e së premtes në stadiumiun “Loro Boriçi”, Vllaznia ka zhvilluar edhe një seancë stervitore, atë të paradites të së shtunës, më pas tekniku Duro ka udhëzuar që futbollistët të qëndrojnë pushim deri diten e hënë kur rifillojnë sërish përgatitjet me seancat e programuara stervitore. Duke iu rikthyer


ndeshjes miqësore me lezhjanët, ashtu si edhe për pjesëtarët e tjerë të stafit teknik, edhe për drejtorin sportiv, Armir Grima, Vllaznia akoma nuk po del në lojën e saj për të justifikuar edhe mbështetjen që i ka dhënë klubi dhe Bashkia e Shkodrës me blerjen e disa futbollistëve cilësorë.I pyetur rreth një çështjeje shumë të lakuar ditët e fundit, rreth largimit nga posti i drejtorit organizativ të Kujtim Shabës, gjë e cila në opinionin sportive dhe komentet mediatike, quhet punë e kryer.Pas seancave stervitore të ditës së hënë dhe të martë, në mesjavë, diten e mërkurë, Vllaznia do të udhëtojë drejt Peqinit për të zhvilluar testin numër katër të ndeshjeve miqësore.

Vazhdo Leximin...
Komenti 1printer friendly
Comments
Grima: Skuadra akoma nuk po del ne lojen e saj, EvErEsT 06 Aug : 18:42 Reply to this

Ishalla mir, po i shofim qa po nxjerrin ne drit me tan ket shpenzim qe kan ba.

You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.1733 sec, 0.0440 of that for queries. DB queries: 37. Memory Usage: 2,229kB