Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


22
01.2013

Shkodër, braktiset by-pass

::bud::
Prej disa javësh punimet në ndërtimin e by pass-it të Shkodrës janë ndërprerë. Ky investim i cili u cilësua si një ndërhyrje emergjente nga Qeveria pasi parashikonte të mbrojë qytetin nga përmbytjet sot ka mbetur në mëshire të fatit.
Makinerite prej kohesh qendrojne te fikuar prane zones ku u nis te behet investimi. Ndersa asnje puntor nuk shihet duke punuar. Njesite vendore ne Shkoder nuk japin asnje sqarim per nderprerjen e punime duke thene se eshte nje investim direkt i minstris se Transporteve.
Ne mendjet e qytetareve te Shkodres dhe jo vetem jane ende te freskta situatat e permbytjes masive te dy viteve me pare dhe kjo e bene akoma me te rende gjendjen ku ndodhet sot by-passi i qytetit i cili ka mbetur nje investim i lene pergjysme. Vendi ndertimit eshte kthyer ne shesh mbeturinash urbane. By passi do jete ne nje gjatesi prej 6 kilometrash dhe per te u planifikuan 1.9 miliarde leke, ndersa punimet duhet te perfundojne ne pranveren e ketij viti.


Vazhdo Leximin...
Komenti 2printer friendly
Comments
Shkodër, braktiset by-pass, scuteri 15 Mar : 21:39 Reply to this

kane mbaruar leket i duhen per fushate zgjohu o popull votoni A K Z ose F R D MINIMIZONI VOTAT PR PARTITE QE formi RAMIZ ALIA
Shkodër, braktiset by-pass, scuteri 23 Mar : 17:44 Reply to this

do kisha pase deshire qe rezultati perfundimtare ne zgjedhjet e 23 qershorit te ishin
1-PS 2 0/0

2- PD 3 0/0

3- LSI 0.3 0/0

4-FRD 38.5 0/0

5-AKZ 39 0/0
NDERSA PARTITE E TJERA TE MARRIN TEPRICEN MJAFTON QE PARTITE E RAMIZ ALISE TE DALIN JASHT LOJE .

KJO DO TE ISHTE MREKULLIJA QE DO TE VERTETONTE QE POPULLIT I KA DALE GJUMI...............

You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3151 sec, 0.0984 of that for queries. DB queries: 37. Memory Usage: 2,230kB