Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


22
01.2013

Shkodër, zhduken dy të rinj

::bud::
Dy vëllezër Alfons e Paskualin Kolndreaj, 20 e 21 vjeç nga fshati Stajk i Shkodrës, janë shpallur në kërkim si të humbur nga policia e Shkodrës.

Dyshimet e policis janë që dy vëllezërit mund të kenë pësuar aksident duke përfunduar në lumin Drin, pas dëmtimit të një muri mbrojtës rrugor pranë vendit të quajtur Kthesa e Beltojës. Por ende as automjeti dhe as përsonat nuk janë gjetur.
Një grup polumbaresh të RENEA-s kanë mbërritur nga Tirana të mërkurën në mëngjes ku po kërkojnë nëse automjeti ka rënë në ujë.
Sipas familjarve dy vëllezërit kanë dalë në 3 të mëngjesit natën e Krishtlindjeve dhe janë parë duke lëvizur me shpejtësi.

Vazhdo Leximin...
Komenti 0printer friendly

You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2166 sec, 0.0421 of that for queries. DB queries: 37. Memory Usage: 2,228kB