Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
Ne gjuhen Shqipe [ Lojna ne gjuhen Shqipe ]
Murlan ne Shqip
Description Kjo loje instalohet automatikisht mbas shkarkimit.
Ju duhet te rregistroheni per te shkarkuar lojen
Image no image available
Filesize 881.5 kB
Date Saturday 24 June 2006 - 06:52
Downloads 30449
Download
Rating
 10.0 - 1 vote 
Report broken download
Comments
Murlan ne Shqip, xhenis90 24 Jun : 17:40 Reply to this

dua te luj murlan tani online

Re: Murlan ne Shqip, milan 08 Jul : 09:44 Reply to this

jam nga shkodra
Re: Murlan ne Shqip, usa girl 20 Jul : 19:55 Reply to this

dua te luaj me ty murlan

Murlan ne Shqip, :::ShkoderZemer 25 Jun : 07:38 Reply to this

eh online.. prit edhe naj vit.. me sa di une s'ka.. por ne gjuhe te tjera mund te kete ndoje loje te pakten te perafert...

Do mundohem me kerku ne internet per te.. nqs e gjej do jua ve ketu
Murlan ne Shqip, lorenpalla 01 Aug : 15:35 Reply to this

e po si meret kjo loja se mua me thot nuk keni te drejta nderkoh qe jam regjistruar

Murlan ne Shqip, :::ShkoderZemer 03 Aug : 20:26 Reply to this

Lorenpalla... provoje dhe iher naqe. duhet te punojne
Murlan ne Shqip, nertil 15 Aug : 17:59 Reply to this

a do te lozi njeri murlan 2 me 2
Murlan ne Shqip, luli 18 Aug : 12:28 Reply to this

djjjbcj
Murlan ne Shqip, wendy 30 Aug : 15:52 Reply to this

he eshte kush per murlan
Murlan ne Shqip, tela 02 Sep : 12:37 Reply to this

dua te luaj mulan tek shkodra online
Murlan ne Shqip, tela 02 Sep : 12:41 Reply to this

dua te luaj mulam te on;line
jame nga shkodra
dua te luaj mulan tek shkodra online
dua te luaj mula 2-2
Murlan ne Shqip, Sexy_Chicka 09 Dec : 22:42 Reply to this

ja keni fut kot

Murlan ne Shqip, ballack 16 Dec : 03:40 Reply to this

ckemi seksi shkodrane
Murlan ne Shqip, alba-lion 29 Apr : 11:55 Reply to this

tani me duhet me shiku se qfare eshte molani sepse as qe pasna degju naj here per
te

Murlan ne Shqip, denald 04 Jun : 14:13 Reply to this

ku munem me hy ne loj ma


You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3794 sec, 0.1660 of that for queries. DB queries: 61. Memory Usage: 2,596kB