Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
Ne gjuhen Shqipe [ Lojna ne gjuhen Shqipe ]
Xhol ne Shqip
Description Xhol ne shqip.. sa te klikoni per shkarkim do ju dali mesazhi per ta instaluar

Ju duhet te regjistroheni per te shkarkuar lojen
Image no image available
Filesize 412 kB
Date Saturday 24 June 2006 - 06:55
Downloads 6186
Download
Rating
 6.2 - 4 votes 
Report broken download
Comments
Xhol ne Sqhip, gio 07 Jul : 19:54 Reply to this

he a u fute ?
Re: Xhol ne Sqhip, Bruno 16 Jul : 06:34 Reply to this

Hi. Ca po ben. Mire je
Xhol ne Shqip, Bruno 16 Jul : 06:33 Reply to this

Une quhem Bruno dhe jam 19 vjec. Do me pelqente te shkarkoja kete loje.

Xhol ne Shqip, elion 19 Jul : 23:26 Reply to this

me behet qejfi qe kam mundesine tja fus edhe iher xholit
Xhol ne Shqip, :::ShkoderZemer 31 Jul : 02:56 Reply to this

Per momentin ju duhet te regjistroheni per te shkarkuar lojen.. Mbasi te regjistorheni do keni mundesine e shkarkimit
Xhol ne Shqip, adi 08 Aug : 19:40 Reply to this

si po ja kaloni

Xhol ne Shqip, sexy girl 16 Aug : 14:00 Reply to this

hi quna si po e kaloni

Xhol ne Shqip, sexy girl 16 Aug : 14:01 Reply to this

po beja dashuri me te dashurin dhe menduam te luanim i qik xhol

You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2881 sec, 0.1279 of that for queries. DB queries: 54. Memory Usage: 2,596kB