Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
Ne gjuhen Shqipe [ Lojna ne gjuhen Shqipe ]
Loja Pese Kateshe 5Katshe
Description Ju duhet WINZIP per te hapur programin.. kenaquni

Ju duhet te regjistroheni perpara se te shkarkoni lojen
Image no image available
Filesize 1.18 MB
Date Saturday 24 June 2006 - 07:31
Downloads 6711
Download
Rating
 5.4 - 5 votes 
Report broken download
Comments
Loja Pese Kateshe 5Katshe, Anonymous 04 Jul : 10:48 Reply to this

vgbngnjfg
Loja Pese Kateshe 5Katshe, elioni 11 Jul : 00:57 Reply to this

kam deshire qe ne kohen e lire qe kam te kem mundesi te luaj lojen 5 kateshe keshtu ne kete menyre kujtoj edhe kohen qe kam kaluar me shoqerine ne shkoder
Loja Pese Kateshe 5Katshe, harapi 15 Aug : 20:32 Reply to this

flm
Loja Pese Kateshe 5Katshe, Vigani 15 Jan : 10:40 Reply to this

Loje e mire
Loja Pese Kateshe 5Katshe, beep 04 Feb : 00:08 Reply to this

per qefi more se tjeter sen nuk em vyn
Loja Pese Kateshe 5Katshe, labinot 27 Feb : 18:17 Reply to this

po a muje edhe uen me lujt me ju ve nese bon a
Loja Pese Kateshe 5Katshe, flamuri_usa 01 Oct : 03:54 Reply to this

si munem me lujt pese katesh ne kete site

Loja Pese Kateshe 5Katshe, :::ShkoderZemer 01 Oct : 04:43 Reply to this

Flamuri, duhet te shkarkosh programin dhe te luash me te ne kompjuterin tend. Programi 5-katesh nuk eshte bere per tu luajtur online me lojtare te tjere, por ne kompjuterin tend me 3 lojtare te tjere qe luhen nga kompjuteri.. pra je ti vetem kunder 3 kompjutera
Loja Pese Kateshe 5Katshe, lori-paulo 11 Jul : 11:09 Reply to this

ku mundem ta luaj lojen 5 kac dhe ku duhet ta download
Loja Pese Kateshe 5Katshe, T_o_n_i 25 Jan : 13:38 Reply to this

pse vetem 30 here mund te luajme kete lojen ...

You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2916 sec, 0.1145 of that for queries. DB queries: 56. Memory Usage: 2,596kB