Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
Ne gjuhen Shqipe [ Lojna ne gjuhen Shqipe ]
FjaleKryq - Loja
Author ShkodraOnline
Author email -email-
Description Shkarko Lojen
Ju duhet WinZip per ta hapur dhe per ta instaluar

kenaquni.. Ju duhet te rregistroheni per te shkarkuar lojen
Image no image available
Filesize 282.43 kB
Date Thursday 01 January 1970 - 00:00
Downloads 3648
Download
Rating
 6.6 - 5 votes 
Report broken download
Comments
FjaleKryq - Loja, Anonymous 05 Jul : 15:52 Reply to this


FjaleKryq - Loja, Bruno 16 Jul : 06:29 Reply to this

Quhem Bruno dhe jam 19 vjec. Do doja te shkarkoja kete loje
FjaleKryq - Loja, :::ShkoderZemer 31 Jul : 02:58 Reply to this

Bruno regjistorju ... dhe do mund ta shkarkosh
FjaleKryq - Loja, astrit 10 Aug : 14:06 Reply to this


FjaleKryq - Loja, blerimi nga finlanga buli_germany emaili im 19 Aug : 19:02 Reply to this

si te rregjistehehi
FjaleKryq - Loja, timo 10 Sep : 22:14 Reply to this

si ta mar lojen fjalkriq
FjaleKryq - Loja, :::ShkoderZemer 14 Sep : 16:32 Reply to this

per tu rregjistruar shkoni kte faqja e pare e faqes trokit ketu dhe ne ane e djahte mbasi mbaron kutia chatbox eshte nje link per rregjistrim
FjaleKryq - Loja, suida 18 Sep : 22:25 Reply to this

ishallah arrij me e shkariku i kyt loje..vallahi
FjaleKryq - Loja, ardi 10 Dec : 21:53 Reply to this

loj hata
FjaleKryq - Loja, xxxx 21 Jan : 15:46 Reply to this

A mund te luaj pa e shkarkuar lojen?
FjaleKryq - Loja, :::ShkoderZemer 21 Jan : 15:48 Reply to this

jo

FjaleKryq - Loja, Z. Zamir Kaceri 22 Jan : 18:19 Reply to this

ME fal si mund te degjoj albumin e F.Ndocit pasi klikoj dhe nuk hapet
FjaleKryq - Loja, Denis Halili 14 Mar : 16:27 Reply to this

loja nuk shkarkohet edhe pse jam rregjistruar

You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3496 sec, 0.1502 of that for queries. DB queries: 59. Memory Usage: 2,597kB