Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
Content Category Proze / Poezi / Ese
Proze / Poezi / Ese (5 items)
Dashuria per qytetin tone e shprehur me forcen e fjales, ne vargje ose ne proze. Krijime letrare mbi Shkodren
'' Shkodra jone''
print the content item {PDF=create pdf file of the content item^plugin:content.20}
 10.0 - 2 votes
PSE DUHET TE RRI NE SHKODER?
print the content item {PDF=create pdf file of the content item^plugin:content.19}
 9.8 - 6 votes
Peisazh i qytetit tim
print the content item {PDF=create pdf file of the content item^plugin:content.17}
 8.2 - 4 votes
Zhegu
Poezi nga Çimi
print the content item {PDF=create pdf file of the content item^plugin:content.12}
 8.9 - 11 votes
Lypësi
Poezi nga Bledar Plori
print the content item {PDF=create pdf file of the content item^plugin:content.11}
 9.3 - 12 votes
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2098 sec, 0.0552 of that for queries. DB queries: 47. Memory Usage: 3,245kB