Forumi Shkodran i Shkoderloces - Sofra Shkodrane ne Internet
Forum Threads Replies Last Post
Mirese Vini ne Forumin e ShkodraOnline.com -Welcome- ( Restricted Access )
Prezantimi i Antarëve
(Stafi dhe Antaret e ShkodraOnline.com Uron Mireseardhjen tuaj në këtë Forum! Kjo është dritarja për prezantimin tuaj dhe njohjen me antaret e tjerë)
172 5124 Mon Mar 07 2016, 04:10PM
Mbreteresha
Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën ( Restricted Access )
Rreth Shkodrës dhe për Shkodrën
(Ngjarje, Zhvillime, Problematika, Politike, Shoqeri, Turizem etj. Për Shkodrën dhe vetëm për Shkodrën)
67 3857 Fri Feb 12 2016, 04:20AM
LUPEN
Historia e Shkodrës
Historia e qytetit mijëravjeçare te Shkodrës. Kalaja, qyteti, njerez , ngjarje... historia e Qytetit te Lasht te Veriut te Shqipërisë.
18 129 Wed Feb 19 2014, 09:59PM
Vaskja
Shkodra - Tradita - Jeta sot
(Gatimi, veshjet, arkitektura, agricultura, personazhe, histore - gjithcka rreth Tradites dhe Shpirtit Shkodran
41 2696 Fri May 06 2016, 07:00PM
LUPEN
Njerz te Artit dhe Kultures Shkodrane
Personalitet, figura, personazhe, vip te historise se djeshme dhe te sotme te Shkoders
49 372 Sun May 08 2016, 01:58PM
LUPEN
VLLAZNIA JONE
Fotbolli, dhe VLLAZNIA
2473 3063 Sun May 01 2016, 04:22PM
LUPEN
Lagjet e Shkodrës
Cdo gje rreth Lagjes suaj ku banoni - Diskutime, Sugjerime, Organizime te Ndryshme Rinore. Falenderime, Ankesa.
32 525 Sun May 18 2014, 03:01PM
Cen Durimadhi
Shkodra dhe Politika
(Vetëm Politikë në Lidhje me Shkodrën dhe Krahinat Përreth)
56 1314 Tue May 13 2014, 07:13AM
predator
Shkollat - Arsimi - Edukimi
(Kendi i Rinise Shkodrane, Pobleme, Diskutime rreth arsimit, Informacione rresh Shkollave te ndyshme, Nivelit te Edukimit dhe te mesimit shkollore)
458 599 Mon Mar 25 2013, 08:08PM
- Stella -
Ambjenti
Lajme, diskutime, debate, polemika, sugjerime rreth ambjetin ku jetojme.
11 157 Thu Mar 21 2013, 10:17AM
Cen Durimadhi
Turizmi në Shkodër
(Qdo gje ne lidhje me Turizmin ne Shkoder, Mundesite, Kërkesat, Vështirësite, Zhvillimin e Turizmint etj...)
32 728 Sat Jul 20 2013, 01:24PM
Cen Durimadhi
Shkodra në Web
Gjithcka per Shkodren, qytetin njerzit , histori , Kulture art, qe gjeni ne Internet ne shqip ose gjuhe te huaja.
6 114 Sat Mar 14 2015, 07:39PM
Cen Durimadhi
Sofra e Muhabetit - Zone e lire ( Restricted Access )
Big Brother Albania - Shkodra
Big Brother Albania - Ne mbeshtetje te shkodraneve qe marrin pjese ne kete reality show.
6 286 Thu May 02 2013, 02:28PM
lissandro
Diskutime - Debate - Problematika
(Ky është Ambienti i Diskutimeve apo Debateve Rreth Temave Sociale - Hidhni Idetë dhe Mendimet Tuaja ne këtë pjese te Forumit )
129 3671 Thu Mar 24 2016, 05:39PM
LUPEN
Forumi i ShkodraOnline.com ( Restricted Access )
Arkiv
Ketu futen temat e forumit qe pasi debatohen, nuk kane me koherence.
49 1138 Wed May 01 2013, 08:22PM
lissandro
Folklori
Gjitcka qe ka lidhje me krijimtarine popullore.
20 129 Tue Feb 07 2012, 12:53PM
SuperGirl
Gjuha - Linguistika
Cdo gje rreth gjuhes shqipe dhe asaj te huaj; probleme dhe debate nga me te ndryshmet.
30 445 Wed Nov 19 2014, 10:18PM
- Stella -
Ekonomia
Gjithcka rreth ekonomise, probleme dhe diskutime te cdolloj natyre.
25 381 Tue Apr 02 2013, 09:31AM
::bud::
Sporti
Cdo gje rreth sportit, i cfaredolloji qofte pervec sportit shkodran.
1703 4322 Sun Feb 15 2015, 12:08PM
shkodra
Shkodranët nëpër Botë dhe ne Trojet Shqiptare ( Restricted Access )
Arbreshet
(Diskutime të ndryshme, Problematika dhe përshëndetje, për Arbreshet qe jetojnë ne Itali.)
3 24 Tue Apr 26 2016, 12:31PM
LUPEN
Shkodranët rreth Globit
(Diskutime të ndryshme, Problematika dhe përshëndetje, për Shkodranët qe jetojnë punojnë dhe studiojnë ne Europe Amerikë Canada Australi etj.)
21 658 Sat Mar 07 2015, 04:10PM
Cen Durimadhi
Trojet Shqipetare Kosove-Maqedoni-Mal të Zi Çamëri
(Vëllezërit dhe Motrat tona te Kosovës, Maqedonise, Malit te Zi- Diskutime, Hedhje mendimesh, Turizëm, Biznes, Pershendetje etj)
228 288 Wed Jul 06 2011, 11:42PM
lissandro
Temat Shoqërore - Shkencat ( Restricted Access )
Mitologji
Mitet qe linden ne etapen e hershme te historise si tregime per perendite, heronjte legjendare, per ngjarjet me te rendesishme te kohes etj. (Mitologjia eshte shkenca qe studion mitet, prejardhjen e tyre dhe vecorite e pasqyrimit te realitetit ne to.) Gjithcka mbi mitologjine,Shqiptare dhe a'te Huaj.
3 22 Mon Apr 15 2013, 08:27PM
lissandro
Politika
Diskutime rreth Politikes ne shkoder, asaj shqiptare dhe te huaj , argumenta, debate, njoftime etj.
1 0 Mon Apr 15 2013, 01:18PM
::bud::
Psikologji dhe Sociologji
(Te hysh thelle ne mendjen e tjetrit...te zbulosh skutat me te erreta te shpirtit njerezor...hallet dhe deshirat virtuale ose reale)
52 982 Sun Jun 21 2015, 07:54PM
Mbreteresha
Shkencat -Natyrore dhe të Sakta
(Shkencat e Ndryshme Socjale, Shoqërore, te Natyres dhe te Sakta. Diskutime, Debate, mendime rreth Shkencave te ndryshme dhe lidhjet mes tyre)
22 335 Tue May 07 2013, 12:16PM
Al Bundy
Astrologjia dhe Horoskopi
Astrologjia dhe Horoskopi
15 302 Fri Jan 06 2012, 10:37PM
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Besimet e ndryshme
(Diskutime rresh Feve dhe Besimeve te ndryshme si Islamik, Katolike, Ortodoks, Bektashietj ) *Ju Lutemi Kini Kujdes*
83 2647 Mon Jun 22 2015, 12:49PM
Mbreteresha
Letersia
(Letresi shkodrane, shqiptare dhe e huaj. Autore te vjeter dhe bashkekohore... Poezi , proze, kritike)
92 4222 Tue Apr 26 2016, 10:16AM
LUPEN
Filozofi - Klasike dhe Moderne
10 221 Tue Mar 18 2014, 10:59PM
predator
Histori
Cdo gje rreth historise shqiptare dhe asaj boterore
498 711 Wed Feb 19 2014, 09:55PM
Vaskja
Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video ( Restricted Access )
Figuara të Ndritura Kombetare
(Figura te Shquara Shkodrane dhe Shqiptare diskutime rreth Jetes dhe Veprave te tyre)
27 271 Fri May 06 2016, 08:28AM
LUPEN
Guzhina Shkodrane - Gatimi Tradicional
Recetat e guzhines Shkodrane - Gatimi dhe ushqimi tradicional ne familje Shkodrane. Menyra e gatimit dhe erezat ne guzhine
22 2618 Wed May 04 2016, 03:29PM
LUPEN
Arkitektura
Diskutime te pergjithshme rredh Projekteve, Masterplane, ndertime dhe zhvillime te reja arkitekturale qe po behen ne Shkoder dhe Shqiperi
8 107 Wed Mar 20 2013, 06:01PM
Cen Durimadhi
Kinematografia
Cdo gje rreth Filmit - Kinemase - TV etj
23 2363 Tue Dec 02 2014, 08:05PM
- Stella -
Trupi - Shëndeti - Mjeksia
(Çdo gjë qe shqetëson mirëqenien tone fizike, diskutime mbi sëmundjet e ndryshme dhe shëndetin)
101 646 Wed Apr 30 2014, 05:37PM
- Stella -
Fashion - Estetike - Glamour
(Lajme nga bota e modës, këshilla bukurie, stile personale. Çdo gjë që të jemi me tërheqës)
38 6807 Thu Feb 05 2015, 05:08PM
OLIVE OYL
Zona e Argetimit ( Restricted Access )
Muzika
(Cdo gje rreth muzikes te vendit dhe te huaj)
94 10052 Wed May 04 2016, 02:07PM
LUPEN
I*N*T*E*R*E*S*A*N*T*E
(Gjera interesante neper Internet, Libra, Rrevista, Gazeta, Lajme etj)
45 3762 Sat May 07 2016, 10:30AM
LUPEN
Si te ... ( Restricted Access )
Ndihme për PC
Ketu mund te kerkoni ndihme per defekte ne PC, per programe, serials, cdo gja ne lidhje me kompjuterin tuaj...
20 1331 Sun Apr 03 2016, 04:59AM
LUPEN
Dekoracjon shtepijak - Ngjyra/Bojra/Pjese ndertimi
13 1370 Wed May 28 2014, 03:00PM
SuperGirl
Automjete-Pajisje-Mirmbajtje
Qdo gje rreth mirmbajtjes se automejeteve.
6 29 Thu Dec 27 2012, 01:07PM
visi09
Computer - Software - Downloads
Qdo gje rreth mirmbajtes se Coputer-it, Laptop-it dhe programeve te ndrushme. Marka, pajisje, sugjerime etj.
15 653 Wed May 18 2016, 08:50PM
LUPEN
Pajisje Elektrike/Elektronike Shtepijake
Qdo gje rreth Pajisje Elektrike/Elektronike Shtepijake. Kondicjonere, Frigorifere, Lavatrice, Lavapjata, Rezistenca ngorhje, shporeta, ndriqim, TV etj
2 31 Fri Feb 15 2013, 01:49PM
::bud::
Freeware *Falas vetëm*
Apps/Freewares/Software ketu mund te shkarkoni programe/tools falas qe jane te domosdoshme per mirmbajtjen e PC tuaj
67 220 Tue May 15 2012, 07:59PM
::bud::
Information
Top Posters | Most Active Threads
Welcome guest
These forums can only be posted to by registered and logged in members, please click here to go to the registration page.
The users of this forum have made a total of 406375 posts (3040 threads, 403335 replies).
Who's Online:
View detailed list. (Will open a new window.)
View forum statistics
New Posts New posts No New Posts No new posts E mbyllur Closed forum

You cannot start new threads - You cannot post replies - You cannot edit your posts


Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Eurodita Live - Trokit
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2395 sec, 0.1581 of that for queries. DB queries: 35. Memory Usage: 1,621kB