Forumi Shkodran i Shkoderloces - Sofra Shkodrane ne Internet
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Shkodra dhe Politika
Shkodra dhe Politika
Go to page  1 2 3
  Tema Shkruesi Pergjigje Shikime Shkrimi i Fundit
Voltana Ademi
Cen Durimadhi
Sat Mar 04 2017, 02:25am
1 8187 Mbreteresha
Sat Mar 04 2017, 08:22am
No New Posts on Popular Thread
Ciles parti do t'i jepnit voten?
guest
Sat May 23 2009, 02:11am
19 9096 LUPEN
Thu Feb 02 2017, 11:24pm
No New Posts on Popular Thread
Jozefina Topalli
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
L - N
Tue Jul 14 2009, 07:48am
74 106275 predator
Tue May 13 2014, 07:13am
No New Posts on Popular Thread
Berisha jep doreheqjen - Zgjedhje 2013
SuperGirl
Wed Jun 26 2013, 09:39pm
19 8034 MiCoLjA
Fri Jun 28 2013, 09:41am
Koalicioni i 1 Prillit
Shkodra100
Sun May 19 2013, 04:33am
2 3361 Shkodra100
Mon May 20 2013, 07:15pm
No New Posts on Popular Thread
SALI BERISHA ECEN VETE
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 ]
belgium
Sun Mar 29 2009, 06:09pm
77 36989 lissandro
Thu May 02 2013, 01:06pm
No New Posts on Popular Thread
Qeveria Berisha shtyn per aprovim legalizimin e martesave gay (homoseksuale).
L - N
Thu Jul 30 2009, 12:55pm
15 9523 lissandro
Fri Mar 15 2013, 01:06am
No New Posts on Popular Thread
PARTIA DEMOKRATIKE
belgium
Sun Jan 30 2011, 11:25pm
23 10003 MiCoLjA
Thu Nov 22 2012, 02:29pm
No New Posts on Popular Thread
Ku po e con vendin kjo klase politike?
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 ]
guest
Thu Nov 26 2009, 11:41pm
79 32204 WORLD
Sun Oct 23 2011, 06:37pm
Urime ish dekanes dhe deputetes ma te Re te ps.
Cen Durimadhi
Tue Oct 11 2011, 08:31pm
6 5678 WORLD
Sun Oct 23 2011, 06:34pm
PARTIA SOCIALISTE E SHQIPERISE
belgium
Sun Jan 30 2011, 11:13pm
None 3047 -
No New Posts on Popular Thread
Diktatura & Te Perndjekurit Politik
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
::bud::
Sat Jul 26 2008, 06:02pm
33 26546 belgium
Fri Jan 07 2011, 11:24pm
No New Posts on Popular Thread
Shkodra
L - N
Fri Apr 16 2010, 08:48pm
12 9450 L - N
Thu Dec 09 2010, 08:30am
Me ne e hajne te gjithe
belgium
Fri Dec 03 2010, 12:54pm
3 4370 belgium
Fri Dec 03 2010, 01:13pm
No New Posts on Popular Thread
EU dhe Shqiptart
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 ]
shehrezade
Thu Sep 18 2008, 10:18pm
93 41901 _GUINNESS_
Wed Nov 10 2010, 11:42pm
No New Posts on Popular Thread
Anti-Shqiptarizmi
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
L - N
Fri Jul 25 2008, 07:34am
35 21518 L - N
Wed Oct 20 2010, 07:38pm
No New Posts on Popular Thread
Pse cdo gja politika jon e ban mrapsht
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
shehrezade
Mon Dec 03 2007, 06:29pm
63 32793 L - N
Wed Oct 06 2010, 03:00pm
No New Posts on Popular Thread
PRESIDENTI SERB SE SHPEJTI NE TIRANE
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
belgium
Sun Dec 27 2009, 12:40pm
72 30152 guest
Mon Oct 04 2010, 11:29pm
[poll] Me cilin krah je ?
Cen Durimadhi
Thu Sep 30 2010, 09:40pm
4 4958 çapkeni
Sun Oct 03 2010, 11:57am
No New Posts on Popular Thread
Serbia, dhe politika saj kundrejt Shqiptarve
L - N
Thu Oct 09 2008, 03:44pm
18 11102 L - N
Sun Oct 03 2010, 11:16am
No New Posts on Popular Thread
Vetem politik
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 ]
visho
Tue Jan 15 2008, 07:35pm
75 32340 L - N
Sat Sep 25 2010, 12:28pm
No New Posts on Popular Thread
Barack Obama dhe Shiperia ?
hamleti
Thu Nov 06 2008, 12:58pm
14 8867 L - N
Thu Aug 26 2010, 08:31am
No New Posts on Popular Thread
Pse shqipnia a komb pa komb....
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
shehrezade
Tue Dec 04 2007, 03:55pm
53 25487 L - N
Sat Jul 24 2010, 08:01am
Ish te persekutuarit e djeshem po e persekutojn shqiperin sot
belgium
Fri Jul 09 2010, 10:42am
None 2839 -
No New Posts on Popular Thread
Lajme e t'dhana per politiken mare Kombtare
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
L - N
Fri May 02 2008, 09:44am
27 16691 L - N
Tue Mar 16 2010, 11:18am
Go to page  1 2 3

Kalo tek forumi:     Kalo ne fillim

Ky forum moderohet nga: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL 1 user is browsing this forum at the moment (0 members, 1 guest)
New Posts Shkrime te Reja No New Posts Nuk ka shkrime te reja Sticky Thread Sticky Announcement Thread Njoftime
New Posts on Popular Thread Shkrime te Reja [popular] No New Posts on Popular Thread Nuk ka shkrime te reja [popular] Closed Sticky Thread Sticky/Closed E mbyllur Teme e mbyllun
You cannot start new threads - You cannot post replies - You cannot edit your posts

Syndicate this forum: rss 0.92 Syndicate this forum: rss 2.0 Syndicate this forum: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2786 sec, 0.0997 of that for queries. DB queries: 31. Memory Usage: 2,505kB