Forumi Shkodran i Shkoderloces - Sofra Shkodrane ne Internet
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Temat Shoqërore - Shkencat :: Psikologji dhe Sociologji
Psikologji dhe Sociologji
Go to page  1 2 3
  Tema Shkruesi Pergjigje Shikime Shkrimi i Fundit
 Important Threads
Sticky Thread
[Sticky]
Diskutime Mbi Psikologjine
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 ]
SuperGirl
Wed Feb 21 2007, 12:49pm
82 79193 LUPEN
Sat Feb 19 2011, 12:53am
 Forum Threads
Si të lësh përshtypje të mirë!
Engel
Tue Jun 16 2009, 07:38am
4 14776 Mbreteresha
Wed Jan 31 2018, 02:21pm
No New Posts on Popular Thread
Ngjarjet ne femijeri...lene gjurme?
Guest2983928
Thu Aug 02 2007, 04:04am
16 15905 Mbreteresha
Sun Jun 21 2015, 07:54pm
No New Posts on Popular Thread
PSYCHOLOGICAL TESTING - TESTE PSIKOLOGJIKE
LUPEN
Tue Dec 01 2009, 02:02am
18 14498 Al Bundy
Tue Feb 11 2014, 04:56pm
No New Posts on Popular Thread
Ndjenjat dhe Emocionet !!!!!!
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
Engel
Tue Feb 24 2009, 09:13pm
25 23015 SuperGirl
Mon Feb 10 2014, 03:08pm
No New Posts on Popular Thread
Fatkeqsisht kto jane lajme te ZEZA !!!
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
L - N
Sun Jul 26 2009, 05:08pm
41 28667 Vaskja
Sat Oct 26 2013, 04:37pm
Afekt!!!!
Engel
Thu Mar 05 2009, 07:18pm
4 6459 SuperGirl
Fri Jul 19 2013, 01:31pm
Crregullimet psikologjike - Semundjet e trurit
SuperGirl
Sun Apr 21 2013, 11:25am
3 5574 SuperGirl
Wed Apr 24 2013, 12:52pm
No New Posts on Popular Thread
Shqisa e gjashtë - Telepatia
Engel
Thu Nov 19 2009, 09:15am
13 11469 - Stella -
Tue Apr 02 2013, 04:10pm
Autizmi
SuperGirl
Thu Mar 15 2012, 10:25am
2 5536 SuperGirl
Tue Apr 02 2013, 03:34pm
Depresioni Post-Natal (pas lindjes)
::bud::
Fri Oct 03 2008, 01:04pm
8 8657 ⓐ-ⓒⓐⓣ
Tue Mar 19 2013, 04:30am
No New Posts on Popular Thread
KAFSHET NE DIVAN
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
belgium
Thu Mar 12 2009, 05:26pm
26 22997 ☼sunshine
Mon Feb 18 2013, 02:40pm
No New Posts on Popular Thread
Vetmia dhemb........
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
Engel
Thu Mar 05 2009, 06:47pm
38 25085 Al Bundy
Fri Dec 14 2012, 08:32am
No New Posts on Popular Thread
Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
WORLD
Thu Oct 18 2012, 10:13am
15 12138 Cen Durimadhi
Thu Dec 13 2012, 09:15pm
ADHD qëndron për çrregullim Attention-Deficit/Hyperactivity.
Gurabi
Fri Oct 19 2012, 09:10pm
3 5318 SuperGirl
Thu Dec 13 2012, 11:42am
No New Posts on Popular Thread
Fobite
SuperGirl
Sat Sep 08 2007, 01:52pm
24 18644 SuperGirl
Wed Jul 18 2012, 02:52pm
No New Posts on Popular Thread
Sa ndikon stresi ne punet tuaja te perditshme dhe a eshte ai shkak i shume fenomeneve negative ?!
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
WORLD
Thu Apr 26 2007, 04:15pm
29 23625 SuperGirl
Fri Jul 06 2012, 01:22pm
No New Posts on Popular Thread
Sa ndikon psikologjia, gjendja shpirterore ne njerez qe bahen te mvarun (adikt) droge, alkohol ..?
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun Sep 23 2007, 12:53am
19 14856 - Stella -
Fri Mar 16 2012, 01:43pm
No New Posts on Popular Thread
Optimiste apo Pesimiste?
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 5 ]
SuperGirl
Thu Feb 22 2007, 01:35pm
114 61944 SuperGirl
Mon Feb 06 2012, 10:20am
No New Posts on Popular Thread
Sigmund Freud
SuperGirl
Mon Aug 27 2007, 10:49pm
18 17830 ::bud::
Tue Nov 15 2011, 10:26am
NLP (neuro linguistic programming ) kryesisht pyetja i drejtohet SUPER GIRL
OCCULTSPIRIT
Tue Dec 22 2009, 10:06am
7 9064 lissandro
Sat Apr 09 2011, 08:14pm
No New Posts on Popular Thread
Introverte apo ekstraverte?
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
SuperGirl
Fri May 11 2007, 10:18pm
25 20264 Mrikalem
Sun Jan 02 2011, 05:11am
No New Posts on Popular Thread
Klaustofobia.
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
guest
Sat Jan 10 2009, 01:16am
36 25199 Mrikalem
Sat Dec 11 2010, 08:13pm
Fëmijët e emgirantëve kontigjente eksperimentesh!!
Engel
Thu May 14 2009, 08:12am
4 6988 Engel
Mon Aug 02 2010, 06:39am
No New Posts on Popular Thread
Problemet e shoqnis Shqiptare (Sociale)
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 5 ]
L - N
Mon Nov 24 2008, 08:11am
119 74836 MiCoLjA
Fri Jul 30 2010, 06:46am
Go to page  1 2 3

Kalo tek forumi:     Kalo ne fillim

Ky forum moderohet nga: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL 1 user is browsing this forum at the moment (0 members, 1 guest)
New Posts Shkrime te Reja No New Posts Nuk ka shkrime te reja Sticky Thread Sticky Announcement Thread Njoftime
New Posts on Popular Thread Shkrime te Reja [popular] No New Posts on Popular Thread Nuk ka shkrime te reja [popular] Closed Sticky Thread Sticky/Closed E mbyllur Teme e mbyllun
You cannot start new threads - You cannot post replies - You cannot edit your posts

Syndicate this forum: rss 0.92 Syndicate this forum: rss 2.0 Syndicate this forum: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.4015 sec, 0.1156 of that for queries. DB queries: 31. Memory Usage: 2,511kB