Forumi Shkodran i Shkoderloces - Sofra Shkodrane ne Internet
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Temat Shoqërore - Shkencat :: Psikologji dhe Sociologji
Psikologji dhe Sociologji
Go to page  1 2 3
  Tema Shkruesi Pergjigje Shikime Shkrimi i Fundit
Mekanizmat mbrojtës!!!!!
Engel
Thu Mar 05 2009, 07:14pm
5 6977 WORLD
Thu Jul 22 2010, 04:04pm
Xhelozia tek fëmija i parë pas lindjes së fëmijës tjetër.
::bud::
Mon Aug 17 2009, 11:21am
3 5874 MiCoLjA
Wed Jul 07 2010, 09:12am
No New Posts on Popular Thread
Ambicja!!!
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
Engel
Tue Apr 28 2009, 08:59am
44 20844 WORLD
Mon Jun 14 2010, 09:01am
Fëmija kërkon të fle me ju?
Engel
Thu Nov 19 2009, 10:02am
7 6001 Gurabi
Fri May 28 2010, 10:14pm
Hiperaktiviteti- mungesë përqendrimi.
Engel
Thu Nov 19 2009, 10:15am
4 4902 SuperGirl
Tue Feb 23 2010, 02:26pm
Rolet e nënës dhe babait!
Engel
Thu Nov 19 2009, 11:24am
None 2868 -
C;fare kuptojme me kulture???
Engel
Tue Apr 28 2009, 08:01am
4 7741 Engel
Mon Nov 09 2009, 08:12am
Te njohesh ``personin e fsheht te zemres``.
freni
Tue Sep 01 2009, 10:58am
4 4954 SuperGirl
Mon Sep 14 2009, 01:48pm
Vështrim psikologjik i karakterit shqiptar!!
Engel
Tue Apr 28 2009, 08:53am
3 4434 SuperGirl
Tue Jul 28 2009, 02:30pm
Gjumi dhe ëndrrat
::bud::
Wed Jan 07 2009, 09:17pm
5 6316 SuperGirl
Mon Jul 20 2009, 11:52am
No New Posts on Popular Thread
Adoleshenca
SuperGirl
Fri Mar 09 2007, 10:54pm
24 14161 Engel
Wed May 13 2009, 08:07am
No New Posts on Popular Thread
Mendoni se abuzimi psikologjik dhe fizik eshte nje fenomen dominues ne shqiperi
drejtesia
Wed Feb 04 2009, 09:14am
10 6363 Engel
Tue May 05 2009, 07:12am
MENDJA DHE FUNKSIONET E SAJA
::bud::
Wed Jan 07 2009, 11:37pm
1 3623 matura2000
Thu Apr 09 2009, 02:31pm
No New Posts on Popular Thread
""Adoleshenca e vonuar....a ekziston si mendoni""???
Engel
Fri Feb 20 2009, 06:29pm
20 10064 Engel
Sun Mar 22 2009, 06:34pm
Çfare është Psikologjia?
::bud::
Wed Jan 07 2009, 11:58pm
7 6654 jimm
Tue Feb 24 2009, 09:50pm
No New Posts on Popular Thread
Nje hap drejt vdekjes ...
.: Deno :.
Sun Apr 08 2007, 04:20pm
18 9100 Engel
Tue Feb 24 2009, 05:37pm
No New Posts on Popular Thread
Sa te qeshur jeni dhe a ndikon ai ne permisimin e jetes ?!
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
WORLD
Fri Apr 27 2007, 11:26am
51 23089 Engel
Mon Feb 09 2009, 11:39am
Orientimi
belgium
Tue Jan 06 2009, 05:45pm
9 6233 belgium
Sat Feb 07 2009, 06:57pm
No New Posts on Popular Thread
Cilat jane rruget ose mjetet objektive ta largosh stresin ?!
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
WORLD
Fri Apr 27 2007, 11:19am
55 24934 WORLD
Sat Jan 31 2009, 08:07pm
Freud dhe Jung, dy njerez te shkences, dy mendime te ndryshme
::bud::
Sun Jan 11 2009, 09:58pm
None 3877 -
Dallimi Psikiatër – Psikolog
::bud::
Wed Jan 07 2009, 11:54pm
None 3106 -
Aftesite e kufizuara mendore dhe fizike
SuperGirl
Sun Apr 06 2008, 11:08pm
2 6263 L - N
Wed Nov 19 2008, 08:24pm
Familja si një sistem mbështetës për fëmijën.
::bud::
Fri Oct 03 2008, 01:05pm
1 3704 belgium
Fri Oct 03 2008, 01:49pm
Heqja nga mendja
::bud::
Fri Oct 03 2008, 12:56pm
None 2646 -
Kreativiteti dhe inteligjenca emocionale
.: Deno :.
Sun Feb 03 2008, 08:09pm
2 5033 whatishappiness
Mon Jun 23 2008, 04:12pm
Go to page  1 2 3

Kalo tek forumi:     Kalo ne fillim

Ky forum moderohet nga: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL 1 user is browsing this forum at the moment (0 members, 1 guest)
New Posts Shkrime te Reja No New Posts Nuk ka shkrime te reja Sticky Thread Sticky Announcement Thread Njoftime
New Posts on Popular Thread Shkrime te Reja [popular] No New Posts on Popular Thread Nuk ka shkrime te reja [popular] Closed Sticky Thread Sticky/Closed E mbyllur Teme e mbyllun
You cannot start new threads - You cannot post replies - You cannot edit your posts

Syndicate this forum: rss 0.92 Syndicate this forum: rss 2.0 Syndicate this forum: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3138 sec, 0.0960 of that for queries. DB queries: 31. Memory Usage: 2,519kB