Forumi Shkodran i Shkoderloces - Sofra Shkodrane ne Internet
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: Muzika
Muzika
Go to page  1 2 3 4
  Tema Shkruesi Pergjigje Shikime Shkrimi i Fundit
 Important Threads
Sticky Thread
[Sticky]
[poll] Cfare Muziket preferoni te Degjoni - Shkruani per qefin tuaj
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
:::ShkoderZemer
Mon Jun 16 2008, 12:33am
66 71170 Cen Durimadhi
Tue Mar 20 2012, 06:53pm
 Forum Threads
No New Posts on Popular Thread
Ca kenge po degjoni tani?
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ... 216 217 218 ]
SuperGirl
Fri Feb 23 2007, 11:11pm
5431 727650 ❤Bambolina❤
Sun Mar 25 2018, 11:40pm
No New Posts on Popular Thread
Kange franceze.Me te bukurat dje dhe sot.
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ... 17 18 19 ]
Al Bundy
Fri Jun 27 2008, 08:26pm
462 156873 OLIVE OYL
Mon Jan 15 2018, 07:18pm
No New Posts on Popular Thread
Kange italiane. Il meglio di ieri e di oggi.
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ... 15 16 17 ]
Al Bundy
Fri Jun 27 2008, 07:24pm
400 139278 OLIVE OYL
Thu Aug 17 2017, 09:45pm
No New Posts on Popular Thread
Ritmo latino
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 ]
OLIVE OYL
Sat Nov 20 2010, 10:27pm
96 50722 OLIVE OYL
Tue Mar 28 2017, 07:33pm
No New Posts on Popular Thread
Muzike Shkodrane
anja
Fri Feb 23 2007, 12:53am
19 14032 LUPEN
Sun Mar 19 2017, 12:51pm
No New Posts on Popular Thread
Kange te tipit "Mos u habit"
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
Guest2983928
Sun Aug 12 2007, 02:03am
52 36761 LUPEN
Thu Mar 16 2017, 06:39pm
No New Posts on Popular Thread
Muzika dhe folklori Arvanitas dhe i Camerise!
guest
Mon Dec 01 2008, 09:27pm
14 11052 Cen Durimadhi
Wed Mar 15 2017, 10:03am
No New Posts on Popular Thread
Muzike instrumentale
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ... 7 8 9 ]
S~erenity
Sat Nov 27 2010, 09:43am
203 101231 LUPEN
Mon Mar 13 2017, 01:37pm
No New Posts on Popular Thread
Adriano Celentano
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
☼sunshine
Sat Jan 08 2011, 01:22am
56 32483 LUPEN
Fri Mar 10 2017, 09:35am
No New Posts on Popular Thread
Cilen kang keni kndu tan diten me vedi sat
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ... 9 10 11 ]
OLIVE OYL
Mon Dec 13 2010, 09:41pm
256 111347 LUPEN
Sun Mar 05 2017, 04:00am
Muzika Gjermane
LUPEN
Thu Feb 11 2016, 04:15pm
7 7219 LUPEN
Fri Mar 03 2017, 05:42am
No New Posts on Popular Thread
Muzike napoletane
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
babo
Sat Oct 08 2011, 07:02pm
31 21939 LUPEN
Tue Feb 21 2017, 11:45am
No New Posts on Popular Thread
Muzik Turke
Cen Durimadhi
Sat Nov 26 2011, 12:20pm
20 13486 LUPEN
Sun Feb 19 2017, 12:06pm
Bollywood & Kange
OLIVE OYL
Thu Dec 06 2012, 11:48am
2 4944 LUPEN
Sun Feb 19 2017, 11:59am
No New Posts on Popular Thread
Tekste Kengesh Shkodrane ..!!!
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
Cufi
Sun Jun 22 2008, 04:41pm
28 26395 LUPEN
Sun Feb 12 2017, 02:01pm
Tish Daija
L - N
Fri Sep 04 2009, 07:08am
2 6755 LUPEN
Sun Jan 22 2017, 08:17pm
No New Posts on Popular Thread
*~*Fraza kengesh*~*
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ... 6 7 8 ]
SuperGirl
Thu May 10 2007, 12:45am
183 106333 LUPEN
Sun Apr 17 2016, 04:03pm
No New Posts on Popular Thread
Greek Music
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
LUPEN
Fri Nov 19 2010, 08:36pm
69 42852 Mbreteresha
Fri Mar 11 2016, 04:55pm
Kenga me e bukur e dashurise
☼sunshine
Thu Sep 30 2010, 03:32pm
2 5804 Mbreteresha
Tue Feb 24 2015, 12:29pm
No New Posts on Popular Thread
Kenga Hit E Momentit
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 ]
SuperGirl
Tue Feb 27 2007, 12:02pm
97 57071 Mbreteresha
Tue Feb 24 2015, 11:39am
No New Posts on Popular Thread
Tinguj kitarre
babo
Tue Nov 08 2011, 08:03pm
24 16299 Vaskja
Mon Jun 23 2014, 03:13pm
No New Posts on Popular Thread
Rock only
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
Mrikalem
Mon Jan 03 2011, 12:53pm
40 26278 Vaskja
Mon Jun 23 2014, 02:42pm
No New Posts on Popular Thread
Kange Sllave
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ... 6 7 8 ]
SuperGirl
Fri Nov 19 2010, 01:22pm
182 91292 Cen Durimadhi
Thu Jun 19 2014, 10:02pm
No New Posts on Popular Thread
Muzike klasike.Na sugjero nje pjese te bukur.
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
Al Bundy
Sun Mar 28 2010, 02:15pm
29 23460 Cen Durimadhi
Tue Jun 17 2014, 08:22pm
Go to page  1 2 3 4

Kalo tek forumi:     Kalo ne fillim

Ky forum moderohet nga: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL 1 user is browsing this forum at the moment (0 members, 1 guest)
New Posts Shkrime te Reja No New Posts Nuk ka shkrime te reja Sticky Thread Sticky Announcement Thread Njoftime
New Posts on Popular Thread Shkrime te Reja [popular] No New Posts on Popular Thread Nuk ka shkrime te reja [popular] Closed Sticky Thread Sticky/Closed E mbyllur Teme e mbyllun
You cannot start new threads - You cannot post replies - You cannot edit your posts

Syndicate this forum: rss 0.92 Syndicate this forum: rss 2.0 Syndicate this forum: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2623 sec, 0.1166 of that for queries. DB queries: 31. Memory Usage: 2,483kB