Forumi Shkodran i Shkoderloces - Sofra Shkodrane ne Internet
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: Muzika
Muzika
Go to page  1 2 3 4
  Tema Shkruesi Pergjigje Shikime Shkrimi i Fundit
No New Posts on Popular Thread
Kenga me idjote qe nuk mund ta degjoni ose ta shikoni :D
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
visi09
Tue May 31 2011, 12:50pm
27 14670 - Stella -
Sat Jul 23 2011, 02:28pm
No New Posts on Popular Thread
Eurovision 2011
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 ]
::bud::
Mon May 09 2011, 09:36pm
86 34871 ❤Bambolina❤
Fri May 20 2011, 09:43am
Kang Gabelsh
Ultra-Shkodrane
Wed Jan 12 2011, 11:24pm
5 6363 Ultra-Shkodrane
Sun May 15 2011, 07:56pm
No New Posts on Popular Thread
.:::Kenge te paharruara:::.
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
dj-bledi
Sat Nov 01 2008, 06:56am
43 19689 LUPEN
Wed May 11 2011, 10:47pm
No New Posts on Popular Thread
Festivali i Sanremos - Cila kenge fiton?
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
LUPEN
Tue Feb 15 2011, 09:26pm
47 18993 LUPEN
Sun Feb 20 2011, 08:08pm
Radio Pulla
:::ShkoderZemer
Sun Nov 14 2010, 03:48am
None 3438 -
No New Posts on Popular Thread
Muzika dhe veprimtari muzikore
L - N
Thu Aug 13 2009, 10:22am
13 16148 L - N
Sun Sep 19 2010, 08:03am
No New Posts on Popular Thread
250 Kange Popullore Shkodrane
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
Z. Zamir Kaceri
Thu Sep 04 2008, 04:18pm
60 34539 L€OÑ
Mon Aug 16 2010, 07:10pm
No New Posts on Popular Thread
Tektse kengesh !
Dergutsiani
Tue Jul 14 2009, 07:18pm
12 9260 ☼sunshine
Wed Aug 04 2010, 08:32am
No New Posts on Popular Thread
YOU TUBE..(Videoklipet e fundit)
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 5 ]
dj-bledi
Fri Oct 17 2008, 07:00pm
120 45323 Al Bundy
Sun Jun 20 2010, 09:03pm
StreeT RangeR-Per Ty
albamic
Sat Apr 17 2010, 06:06pm
None 2857 -
Balkania MTV prezantoi nominimet e para per çmimet muzikore ballkanike.
belgium
Tue Apr 06 2010, 05:57pm
None 3084 -
No New Posts on Popular Thread
Muzika klasike dhe zhanret e saja
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ... 23 24 25 ]
belgium
Thu May 07 2009, 10:43pm
608 137947 belgium
Tue Mar 30 2010, 03:36pm
No New Posts on Popular Thread
Cfare Ju Kujtojne Kenget?
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
SuperGirl
Mon Aug 20 2007, 12:54pm
41 20008 ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat Mar 20 2010, 09:36pm
Ejani ..te kercejm se bashku.
dj-bledi
Mon Jan 05 2009, 11:06am
8 6922 cherry-girl
Wed Jan 27 2010, 09:35pm
No New Posts on Popular Thread
Kendoje nje kange per ne.
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
Edmond-Cela
Sun Mar 23 2008, 10:27pm
30 16891 ❤Bambolina❤
Wed Oct 28 2009, 03:59pm
No New Posts on Popular Thread
Nje remix i ri. (beni kerkesen per kengen tuaj te preferuar)
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 ]
dj-bledi
Mon Jun 23 2008, 02:37pm
87 45007 SuperGirl
Sun Oct 18 2009, 11:13pm
No New Posts on Popular Thread
Ejani t'kendonje gjithe bashke.
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
Holly
Sat Apr 05 2008, 06:14pm
33 18573 Mbreteresha
Thu Sep 24 2009, 12:49pm
No New Posts on Popular Thread
Rryma Muzikore Me e Preferuara E Juja Cila Asht ?!
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
Ermali-FBI
Sat May 19 2007, 08:33pm
37 19382 Dergutsiani
Wed Jul 22 2009, 07:28pm
No New Posts on Popular Thread
A po degradohet muzika sot me gjithfare kengetaresh ?
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
migu
Sun Nov 18 2007, 10:54pm
29 16591 Dergutsiani
Tue Jul 14 2009, 11:27am
ENDRAA MILIONERE
belgium
Tue Jun 09 2009, 10:09am
None 3249 -
Aurela GAce dhe Adelina Ismaili Gone Wild New York City Style
:::ShkoderZemer
Sat May 16 2009, 12:47pm
2 4470 ❤Bambolina❤
Wed Jun 03 2009, 07:16pm
No New Posts on Popular Thread
Shqiptare apo e huaj
Edmond-Cela
Sun Mar 30 2008, 06:33pm
20 9640 :.A*S*R.: 1927
Sun May 24 2009, 07:35am
No New Posts on Popular Thread
EUROPE GROUP HOMAGE
belgium
Mon May 18 2009, 10:36pm
10 7117 belgium
Sat May 23 2009, 03:44pm
No New Posts on Popular Thread
Kerkoj kengen...
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 ]
Guest2983928
Tue Jul 31 2007, 03:58am
83 34175 tonyvanart
Tue May 19 2009, 09:15pm
Go to page  1 2 3 4

Kalo tek forumi:     Kalo ne fillim

Ky forum moderohet nga: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL 1 user is browsing this forum at the moment (0 members, 1 guest)
New Posts Shkrime te Reja No New Posts Nuk ka shkrime te reja Sticky Thread Sticky Announcement Thread Njoftime
New Posts on Popular Thread Shkrime te Reja [popular] No New Posts on Popular Thread Nuk ka shkrime te reja [popular] Closed Sticky Thread Sticky/Closed E mbyllur Teme e mbyllun
You cannot start new threads - You cannot post replies - You cannot edit your posts

Syndicate this forum: rss 0.92 Syndicate this forum: rss 2.0 Syndicate this forum: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3080 sec, 0.0705 of that for queries. DB queries: 31. Memory Usage: 2,485kB