Forumi Shkodran i Shkoderloces - Sofra Shkodrane ne Internet
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Shkodra - Tradita - Jeta sot
Shkodra - Tradita - Jeta sot
Go to page  1 2
  Tema Shkruesi Pergjigje Shikime Shkrimi i Fundit
Dita e luleve në Shkodër - Foto dhe Video
LUPEN
Fri May 06 2016, 06:00pm
9 13867 LUPEN
Fri May 06 2016, 07:00pm
No New Posts on Popular Thread
Cfar eshte biçi(biçikleta) per ty si shkodran?
Cen Durimadhi
Fri Feb 22 2013, 10:21pm
19 11337 OLIVE OYL
Sat Feb 28 2015, 04:22pm
No New Posts on Popular Thread
A e dojme metaman Shkodren?!
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
SuperGirl
Mon Apr 09 2007, 01:48am
31 20519 predator
Tue Mar 18 2014, 09:51pm
No New Posts on Popular Thread
Thanje te ndryshme Shkodrane,
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ... 21 22 23 ]
migu
Tue Nov 20 2007, 07:36pm
572 163993 Cen Durimadhi
Sun Sep 29 2013, 09:09pm
No New Posts on Popular Thread
Batuta tradicionle Shkodrane
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ... 9 10 11 ]
.: Deno :.
Wed Apr 04 2007, 09:39am
262 101345 SuperGirl
Wed Jul 17 2013, 06:39pm
No New Posts on Popular Thread
A ju kujtohet ne Shkoder....
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ... 8 9 10 ]
Al Bundy
Sun Mar 08 2009, 07:34pm
234 112026 Cen Durimadhi
Mon Jul 15 2013, 11:01pm
No New Posts on Popular Thread
Kuj i thojne vaz e mir ne shkoder
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 ]
ARTY
Sat Nov 22 2008, 04:30am
86 42197 lissandro
Sun May 05 2013, 03:51pm
No New Posts on Popular Thread
Arti i punimit te hekurit dhe mozaikut me gurre
pekomeri
Sun Aug 31 2008, 07:28pm
15 13696 lissandro
Fri Apr 26 2013, 01:47pm
No New Posts on Popular Thread
Shkodra SOT.
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
L - N
Mon Apr 12 2010, 09:42am
57 40138 Al Bundy
Mon Mar 04 2013, 01:10pm
No New Posts on Popular Thread
Shkodra vetem me 1 fjale
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ... 26 27 28 ]
::bud::
Sun Nov 16 2008, 02:52pm
688 160934 Al Bundy
Mon Dec 31 2012, 08:24am
Tradita Shkodrane, nje jave Dasem 320 kenge..
:::ShkoderZemer
Sun Jan 28 2007, 03:01pm
9 11322 SuperGirl
Wed May 02 2012, 10:56am
No New Posts on Popular Thread
Zakonet ne zona te ndryshme ...
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
MiCoLjA
Sat Apr 09 2011, 10:04pm
37 20287 sunríse
Mon Feb 06 2012, 01:09pm
No New Posts on Popular Thread
DASMAT SHQIPETARE
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
Holly
Fri Jul 27 2007, 08:28pm
38 24013 Guest2983928
Fri Feb 03 2012, 10:43pm
Kujt i thojn djal i mire ne Shkoder?
LUPEN
Wed Apr 13 2011, 10:02am
6 6353 Al Bundy
Fri Feb 03 2012, 07:49pm
No New Posts on Popular Thread
I vjeter dhe i ri...
Loris
Sat Feb 21 2009, 07:31pm
19 11681 MiCoLjA
Fri Feb 03 2012, 03:12pm
Gjakmarrja, historia e familjes Delia prej 8 vitesh e ngujuar
belgium
Mon Mar 22 2010, 10:37am
2 5126 S~erenity
Thu May 26 2011, 01:22am
Shkodër, dy familje i japin fund gjakmarrjes në ditën e Pashkës.
LUPEN
Mon Apr 25 2011, 08:32pm
3 5459 S~erenity
Wed Apr 27 2011, 01:53am
Veshje tradicionala Shqiptare ...
Holly
Tue Sep 07 2010, 04:57pm
3 11114 alem
Sun Apr 10 2011, 09:08pm
Shkodra sot me urbanizmin galopant
belgium
Wed Jan 26 2011, 12:34pm
2 4623 ::bud::
Wed Jan 26 2011, 01:40pm
No New Posts on Popular Thread
Vetem shkodranqe tamarsha me fol ktu
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 5 6 ]
belgium
Tue Mar 25 2008, 01:07pm
130 59260 Cen Durimadhi
Sun Jan 09 2011, 10:47pm
Pjese prej jets te Shkodranve sot e mot.
L - N
Sun Jan 17 2010, 11:38am
6 13058 L - N
Wed Nov 03 2010, 10:25pm
No New Posts on Popular Thread
WC-pleseeee
belgium
Thu Jul 08 2010, 11:56am
16 10135 belgium
Thu Oct 07 2010, 12:49am
Mungesa monumenteve t'kulturs Shkodrane ???
L - N
Sat Aug 29 2009, 10:27am
7 7362 Ultra-Shkodrane
Wed Sep 15 2010, 07:26pm
No New Posts on Popular Thread
Fenomene ne lokalet e qytetit te Shkodres
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
belgium
Mon May 17 2010, 09:33pm
35 20199 Cen Durimadhi
Wed Sep 08 2010, 05:03pm
Peshkimi
::bud::
Tue Aug 11 2009, 08:31pm
9 7823 L€OÑ
Thu Jul 22 2010, 09:49pm
Go to page  1 2

Kalo tek forumi:     Kalo ne fillim

Ky forum moderohet nga: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL 1 user is browsing this forum at the moment (0 members, 1 guest)
New Posts Shkrime te Reja No New Posts Nuk ka shkrime te reja Sticky Thread Sticky Announcement Thread Njoftime
New Posts on Popular Thread Shkrime te Reja [popular] No New Posts on Popular Thread Nuk ka shkrime te reja [popular] Closed Sticky Thread Sticky/Closed E mbyllur Teme e mbyllun
You cannot start new threads - You cannot post replies - You cannot edit your posts

Syndicate this forum: rss 0.92 Syndicate this forum: rss 2.0 Syndicate this forum: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3517 sec, 0.1821 of that for queries. DB queries: 31. Memory Usage: 2,497kB