Forumi Shkodran i Shkoderloces - Sofra Shkodrane ne Internet
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Mirese Vini ne Forumin e ShkodraOnline.com -Welcome- :: Prezantimi i Antarëve
Prezantimi i Antarëve
Go to page  1 2 3 4 5 6 7
  Tema Shkruesi Pergjigje Shikime Shkrimi i Fundit
No New Posts on Popular Thread
Mirsejugjeta
:IROLF:
Fri Jul 25 2008, 09:10am
14 7229 L - N
Sun Oct 19 2008, 07:54pm
No New Posts on Popular Thread
Pershendetje forumista.
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
SuperGirl
Thu Feb 15 2007, 11:10am
60 33480 L - N
Sun Oct 19 2008, 07:52pm
No New Posts on Popular Thread
O i zoti shpis a don miq...
Juventini
Mon Sep 15 2008, 06:14pm
23 10005 L - N
Sun Oct 19 2008, 07:51pm
No New Posts on Popular Thread
Oh sa bukur , Shkoderloce.
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
West****
Mon Jul 14 2008, 02:29am
26 11829 L - N
Sun Oct 19 2008, 07:50pm
No New Posts on Popular Thread
Pershendetje per te gjith nga Rondidi
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
Rondidi
Sun Jul 20 2008, 06:09pm
38 14354 L - N
Sun Oct 19 2008, 07:46pm
No New Posts on Popular Thread
Pa m'pelqen
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ... 9 10 11 ]
Rabije
Mon Sep 03 2007, 02:09pm
264 73878 L - N
Sun Oct 19 2008, 07:35pm
No New Posts on Popular Thread
Pershendetje
amelsina
Mon Jun 23 2008, 02:27pm
23 9455 L - N
Sun Oct 19 2008, 07:34pm
No New Posts on Popular Thread
DJ-BLEDI
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
dj-bledi
Tue May 27 2008, 03:33am
27 11754 L - N
Sun Oct 19 2008, 07:32pm
No New Posts on Popular Thread
HALLOOOOOOO.............ARIEL MIRE SE JU GJEN.
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
ariel
Tue Jul 29 2008, 01:59pm
38 13615 vagabondi_mi
Fri Oct 17 2008, 10:58pm
No New Posts on Popular Thread
Miresejugjeta.....
UARDA
Sat Oct 11 2008, 03:07pm
19 7486 Vaskja
Tue Oct 14 2008, 12:46pm
No New Posts on Popular Thread
Mir se rrini ,a ka edhe nje vend edhe per mua?
Alex
Thu Oct 02 2008, 06:14pm
15 6401 zjermi
Wed Oct 08 2008, 06:32pm
No New Posts on Popular Thread
Pershendetje a e doni edhe nji shoqe
ixixi
Sun Oct 05 2008, 01:48am
21 8405 ::albweb::
Tue Oct 07 2008, 04:36pm
Pershendetje nga Llokumi_NY
Llokumi_ny
Sat Feb 24 2007, 10:12pm
7 5142 :IROLF:
Sat Sep 27 2008, 07:27pm
No New Posts on Popular Thread
Prezantimi juaj ne forumin e shkodraonline.com
.: Deno :.
Sat Apr 07 2007, 01:18pm
12 6670 dj-bledi
Fri Sep 26 2008, 06:45pm
No New Posts on Popular Thread
Mirsejugjeta te dashur forumista
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
lea_it
Sat Mar 15 2008, 11:48am
46 15489 Gurabi
Tue Sep 16 2008, 12:12pm
No New Posts on Popular Thread
HI aLLLLLLL, mirese erdha lol
Rr3z3_3_Art
Fri Aug 22 2008, 02:13pm
21 8127 Gurabi
Mon Sep 15 2008, 06:20pm
No New Posts on Popular Thread
Prezantim Zef Alimhilli
zef alimhilli
Mon Aug 11 2008, 07:20pm
21 8103 SuperGirl
Tue Sep 09 2008, 11:52pm
Prezantimi i Crash Override
::bud::
Mon Aug 11 2008, 11:21am
8 5026 Vaskja
Thu Sep 04 2008, 08:33am
No New Posts on Popular Thread
MIRE SE JU GJETA SE ME VONES..
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
belgium
Thu May 15 2008, 11:58pm
66 21840 belgium
Sun Aug 24 2008, 11:31pm
No New Posts on Popular Thread
PERSHENDETJE E MIRE SE JU GJEJ
LUIS
Tue Aug 19 2008, 02:33pm
16 6883 L - N
Fri Aug 22 2008, 11:04am
Mireseme gjetet
TheBloodyAlbo
Wed Jul 30 2008, 12:42am
7 4571 Shqiptar.
Wed Aug 06 2008, 08:27am
No New Posts on Popular Thread
Mir se ju gjeta
noemi
Thu May 22 2008, 04:18pm
16 7182 L - N
Sun Jul 27 2008, 09:52pm
No New Posts on Popular Thread
Pershendetje te gjitheve
eda
Mon Jun 23 2008, 01:51am
21 10933 eda
Thu Jul 17 2008, 05:45am
No New Posts on Popular Thread
MIR SE JU GJETA TE GJITHVE
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
Beb_e_Vogel
Sun Dec 30 2007, 10:41pm
65 29521 Bujana's
Mon Jul 14 2008, 02:58am
No New Posts on Popular Thread
TJETA JUJ
Scodrinon
Fri Jun 06 2008, 12:29pm
11 6092 gilushi
Sat Jun 14 2008, 09:42pm
Go to page  1 2 3 4 5 6 7

Kalo tek forumi:     Kalo ne fillim

Ky forum moderohet nga: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL 1 user is browsing this forum at the moment (0 members, 1 guest)
New Posts Shkrime te Reja No New Posts Nuk ka shkrime te reja Sticky Thread Sticky Announcement Thread Njoftime
New Posts on Popular Thread Shkrime te Reja [popular] No New Posts on Popular Thread Nuk ka shkrime te reja [popular] Closed Sticky Thread Sticky/Closed E mbyllur Teme e mbyllun
You cannot start new threads - You cannot post replies - You cannot edit your posts

Syndicate this forum: rss 0.92 Syndicate this forum: rss 2.0 Syndicate this forum: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:




Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2599 sec, 0.1319 of that for queries. DB queries: 31. Memory Usage: 2,456kB