Forumi Shkodran i Shkoderloces - Sofra Shkodrane ne Internet
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Mirese Vini ne Forumin e ShkodraOnline.com -Welcome- :: Prezantimi i Antarëve
Prezantimi i Antarëve
Go to page  1 2 3 4 5 6 7
  Tema Shkruesi Pergjigje Shikime Shkrimi i Fundit
No New Posts on Popular Thread
Mir se ju gjeta
shkodran^90
Mon Nov 09 2009, 10:31am
14 6387 AXHA-ASHIK
Thu Nov 12 2009, 11:40pm
No New Posts on Popular Thread
A ban nji pershnetje?
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
Rose
Fri Oct 16 2009, 02:58pm
27 11594 AXHA-ASHIK
Tue Nov 10 2009, 07:58pm
No New Posts on Popular Thread
Mire se ju gjeta!
stealthy
Wed Oct 07 2009, 09:35am
17 6748 Ledy
Thu Oct 29 2009, 03:00pm
No New Posts on Popular Thread
Pershendetje te gjithve
akshami
Wed Sep 30 2009, 02:04pm
21 10017 Holly
Wed Oct 28 2009, 06:08pm
No New Posts on Popular Thread
Mire se ju gjeta!!!
Bozho
Mon Oct 05 2009, 06:43pm
19 7313 xhebraili
Tue Oct 27 2009, 06:54pm
No New Posts on Popular Thread
Nji kafe te иιкo !
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 ]
иιкo
Wed Sep 16 2009, 12:13pm
76 23362 Ledy
Tue Oct 06 2009, 12:58pm
No New Posts on Popular Thread
Pershendetje
Louis
Wed Sep 23 2009, 04:46pm
24 8516 Louis
Sun Oct 04 2009, 09:39am
No New Posts on Popular Thread
Mire se ju Erdha
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
Xhulio8
Sun Sep 06 2009, 07:31pm
28 11929 Xhulio8
Thu Oct 01 2009, 04:01pm
No New Posts on Popular Thread
Mirë se ju gjejë...
Jak
Tue Sep 08 2009, 07:16am
11 5099 babo
Thu Oct 01 2009, 02:57pm
No New Posts on Popular Thread
Pershendetje te gjithve
::HorroR::
Sun Aug 30 2009, 10:17pm
17 6844 babo
Thu Oct 01 2009, 11:44am
No New Posts on Popular Thread
Pershendetje, mire se ju gjej
sara...
Mon Sep 21 2009, 03:28pm
18 8941 lissandro
Thu Oct 01 2009, 01:38am
No New Posts on Popular Thread
LUPEN ,PREZANTOHET PARA JUSH!!
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
LUPEN
Wed May 06 2009, 11:21pm
29 10771 Ledy
Fri Sep 11 2009, 02:07pm
No New Posts on Popular Thread
Pershnetje tgjithve
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
jona-bel
Tue Aug 18 2009, 01:25pm
25 12250 Xhulio8
Mon Sep 07 2009, 09:35pm
No New Posts on Popular Thread
MIR SE RRIN DHE MIR SE JU GJETA SHKODRAN E JA SHKODRAN!!
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
Ledy
Wed May 27 2009, 10:38pm
44 15417 Ledy
Sat Sep 05 2009, 10:22am
No New Posts on Popular Thread
Mir se ju gjeta edhe une...
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
*Ari*
Sun Jul 19 2009, 01:19am
30 11811 Ledy
Sat Sep 05 2009, 10:20am
No New Posts on Popular Thread
Pershendetje nga Katmandu
Marku60
Tue Jul 14 2009, 05:26am
22 8289 jona-bel
Tue Aug 25 2009, 07:36am
No New Posts on Popular Thread
PERSHENDETJE GJITHVE (LEONS)
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
LEONS
Mon May 11 2009, 08:01pm
38 14007 star
Mon Aug 03 2009, 10:00am
No New Posts on Popular Thread
Mire se rrini!
XemlaeVogel
Thu Jul 16 2009, 06:10pm
14 6219 Shqiptar.
Mon Jul 20 2009, 08:27am
No New Posts on Popular Thread
MIRE SE JU GJETA!
Babygirl-Lac
Thu Jun 11 2009, 08:08am
21 8218 Dergutsiani
Mon Jul 20 2009, 07:49am
No New Posts on Popular Thread
Mirse ju gjeta forumi i shkodraonlin.
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
HANA
Thu Jun 18 2009, 07:44pm
54 18890 star
Sun Jul 19 2009, 09:14pm
No New Posts on Popular Thread
Pershendetje
Dergutsiani
Tue Jul 07 2009, 11:29am
21 7656 Dergutsiani
Tue Jul 14 2009, 09:17am
No New Posts on Popular Thread
PERSHENDETJE
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
zemer88shkodran
Mon Jul 07 2008, 10:46am
68 25577 S~erenity
Thu Jun 25 2009, 09:03pm
No New Posts on Popular Thread
Pershendetje
Lo_MaTaDoRo
Mon Jun 01 2009, 09:31am
17 6957 ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun Jun 21 2009, 04:49am
No New Posts on Popular Thread
Pershendetje forumista e mire se ju gjeta
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
nice_girl
Fri May 29 2009, 03:02pm
25 10298 S~erenity
Wed Jun 17 2009, 11:23am
No New Posts on Popular Thread
Prsh,mire se rrini e mire se ju gjej forumista
naqja_shkodran
Wed Jun 10 2009, 01:10pm
16 6108 S~erenity
Wed Jun 17 2009, 11:20am
Go to page  1 2 3 4 5 6 7

Kalo tek forumi:     Kalo ne fillim

Ky forum moderohet nga: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL 1 user is browsing this forum at the moment (0 members, 1 guest)
New Posts Shkrime te Reja No New Posts Nuk ka shkrime te reja Sticky Thread Sticky Announcement Thread Njoftime
New Posts on Popular Thread Shkrime te Reja [popular] No New Posts on Popular Thread Nuk ka shkrime te reja [popular] Closed Sticky Thread Sticky/Closed E mbyllur Teme e mbyllun
You cannot start new threads - You cannot post replies - You cannot edit your posts

Syndicate this forum: rss 0.92 Syndicate this forum: rss 2.0 Syndicate this forum: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:




Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3772 sec, 0.1598 of that for queries. DB queries: 31. Memory Usage: 2,453kB