Forumi Shkodran i Shkoderloces - Sofra Shkodrane ne Internet
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video :: Trupi - Shëndeti - Mjeksia
Trupi - Shëndeti - Mjeksia
Go to page  1 2 3 4 5
  Tema Shkruesi Pergjigje Shikime Shkrimi i Fundit
No New Posts on Popular Thread
E bukur ne kushtet e shtepise....
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
SuperGirl
Mon Dec 17 2007, 06:02pm
46 43624 OLIVE OYL
Sun Mar 26 2017, 07:56pm
No New Posts on Popular Thread
K a f j a
::bud::
Tue Sep 02 2008, 01:07pm
23 13137 LUPEN
Thu Mar 02 2017, 05:02pm
No New Posts on Popular Thread
Tanning
ShkodraniUSA
Thu May 29 2008, 05:16pm
21 13013 LUPEN
Thu Mar 02 2017, 12:56am
No New Posts on Popular Thread
Ushtrime per te mbajt trupin ne forme - Video
SuperGirl
Mon Mar 04 2013, 08:57pm
14 7799 SuperGirl
Wed Apr 30 2014, 02:09pm
No New Posts on Popular Thread
Ushqimet e shendetshme. Ose jo.
SuperGirl
Wed Mar 20 2013, 08:45pm
21 10086 SuperGirl
Wed Jul 24 2013, 10:38pm
Diktatura e hormoneve
lissandro
Tue Apr 30 2013, 03:41pm
2 3967 lissandro
Tue Apr 30 2013, 10:07pm
No New Posts on Popular Thread
Dhurimi i organeve
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
::bud::
Sun Oct 25 2009, 08:19pm
41 19296 ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Apr 11 2013, 10:43pm
No New Posts on Popular Thread
Teknikat me ra nga pesha !
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
WORLD
Sun May 13 2007, 11:55am
35 25226 lissandro
Tue Mar 12 2013, 04:22pm
Bio-energji
::bud::
Fri Feb 08 2013, 08:52pm
None 2581 -
A i praktikoni keto 10-te gjestet e bukurise para gjumit?
sabah08
Fri Aug 19 2011, 12:01pm
4 5217 SuperGirl
Thu May 10 2012, 11:59am
Ushqim i shëndetshëm
::bud::
Wed May 20 2009, 06:16pm
3 6206 SuperGirl
Thu May 10 2012, 10:16am
Dobitë Natyrale të Qumështit Të Papërpunuar
dr.Dugi
Wed Feb 08 2012, 01:12pm
7 5741 Guest2983928
Wed Feb 08 2012, 09:00pm
No New Posts on Popular Thread
SEMUNDJA E SHEKULLIT
belgium
Tue Mar 25 2008, 04:16pm
10 9043 ::bud::
Tue Oct 25 2011, 09:02pm
No New Posts on Popular Thread
Duhani, nje ves me pasoja per jeten
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
::bud::
Wed Feb 25 2009, 02:14pm
33 23677 ::bud::
Wed Sep 14 2011, 08:21am
Semundjet Kardiovaskulare
ShkodraniUSA
Mon Jun 09 2008, 09:41pm
2 5802 sabah08
Sat Sep 03 2011, 07:01pm
No New Posts on Popular Thread
Sa e rendesishme mendoni ju se eshte jeta seksuale
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
ShkodraniUSA
Thu May 08 2008, 06:57pm
27 18033 ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat Jul 23 2011, 01:06pm
Adhuruesit e kafesë e çajit, më rrallë bartës të bakterit MRSA
sabah08
Sat Jul 23 2011, 10:31am
None 4119 -
No New Posts on Popular Thread
Si mund t’i ndalojmë dhimbjet e menstruacioneve
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
☼sunshine
Fri Nov 12 2010, 01:05am
35 19460 SuperGirl
Tue May 10 2011, 05:24pm
No New Posts on Popular Thread
Molla dhe vlerat e pazëvendësueshme
~*Christel*~
Sun Nov 14 2010, 04:38pm
14 10912 LUPEN
Wed Apr 27 2011, 03:47pm
Bimet Mjeksore
::bud::
Sun Apr 17 2011, 09:20pm
7 10246 S~erenity
Wed Apr 27 2011, 02:36am
Migrena
GencI
Thu Aug 30 2007, 03:47pm
3 8712 babo
Tue Feb 22 2011, 03:10pm
Giardia-Lambia, Giardia-Lambia
GencI
Thu Aug 30 2007, 03:34pm
1 8755 menelau
Mon Feb 07 2011, 06:56pm
No New Posts on Popular Thread
Tem burrash. njoftim vajza ishalla nuk do jeni te ofenduar nga kjo tem. kujdes para qe ta shikoni
Edmond-Cela
Mon Jun 16 2008, 08:45pm
14 10348 Vaskja
Wed Dec 08 2010, 02:26am
No New Posts on Popular Thread
Niveli i mjeksise ne vendin tone
::bud::
Tue Aug 04 2009, 01:00pm
21 15963 L - N
Tue Sep 28 2010, 05:38am
Mishi i derrit dhe COCA COLA
belgium
Sat Mar 20 2010, 10:04am
1 4870 L€OÑ
Fri Aug 06 2010, 09:01pm
Go to page  1 2 3 4 5

Kalo tek forumi:     Kalo ne fillim

Ky forum moderohet nga: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL 1 user is browsing this forum at the moment (0 members, 1 guest)
New Posts Shkrime te Reja No New Posts Nuk ka shkrime te reja Sticky Thread Sticky Announcement Thread Njoftime
New Posts on Popular Thread Shkrime te Reja [popular] No New Posts on Popular Thread Nuk ka shkrime te reja [popular] Closed Sticky Thread Sticky/Closed E mbyllur Teme e mbyllun
You cannot start new threads - You cannot post replies - You cannot edit your posts

Syndicate this forum: rss 0.92 Syndicate this forum: rss 2.0 Syndicate this forum: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3866 sec, 0.1089 of that for queries. DB queries: 31. Memory Usage: 2,523kB