Forumi Shkodran i Shkoderloces - Sofra Shkodrane ne Internet
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Temat Shoqërore - Shkencat :: Letersia
Letersia
Go to page  1 2 3 4
  Tema Shkruesi Pergjigje Shikime Shkrimi i Fundit
ANDON Z. CAJUPI
::bud::
Tue Jun 02 2009, 10:55pm
8 6414 dj-bledi
Tue Nov 03 2009, 09:28pm
Arshi Pipa
L - N
Sun Mar 01 2009, 05:33pm
4 7929 L - N
Wed Sep 09 2009, 05:07pm
Dhurata 40 mijë $ Bibliotekës Kombëtare
L - N
Fri Sep 04 2009, 08:25am
1 3619 L - N
Fri Sep 04 2009, 08:33am
LIBRI - SKENDERBEU (At F.S. Noli)
diokletianvs
Wed May 20 2009, 06:07am
None 3289 -
POEZI NGA SHKRIMTARE SHQIPTARE
migu
Wed Mar 26 2008, 03:08am
6 6927 diokletianvs
Fri May 08 2009, 03:24am
No New Posts on Popular Thread
Letersi Shkodrane dhe Shqiptare
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
:::ShkoderZemer
Wed Sep 20 2006, 08:45pm
29 22108 Shkodra ;-)
Wed Apr 15 2009, 10:47pm
No New Posts on Popular Thread
""Poezi ne Anglisht /English poems""
Holly
Tue Dec 04 2007, 04:48pm
22 20321 nadja
Thu Feb 26 2009, 09:12am
Shkrimtare dhe shkrime rreth Shqipnis ner kohna
L - N
Wed Dec 17 2008, 08:43am
4 7198 L - N
Wed Jan 28 2009, 03:43pm
Cili shkrimtar shqiptar ju ka qellu me pa te botum ne vendin ku jeton?
Loris
Tue Dec 23 2008, 09:17pm
2 4351 belgium
Thu Jan 08 2009, 05:54pm
Vincens Gjergji.
Holly
Sun Nov 23 2008, 03:14pm
None 3783 -
No New Posts on Popular Thread
Gjergj Fishta
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
:::ShkoderZemer
Fri Oct 27 2006, 12:11pm
30 26634 Loris
Sat Nov 08 2008, 01:04pm
Jetimja
Z. Zamir Kaceri
Thu Sep 04 2008, 03:20pm
6 5967 guest
Thu Sep 11 2008, 09:37am
Erion Temali. ''Une jam endrra''
SuperGirl
Mon Mar 31 2008, 06:08pm
9 7778 whatishappiness
Thu Aug 28 2008, 04:15am
Gjon Buzuku
Tafil Ibriku
Tue Aug 12 2008, 09:04pm
None 3739 -
No New Posts on Popular Thread
Poezi Nga Ismail Kadare
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
Cufi
Sun Jun 22 2008, 04:46pm
48 21095 whatishappiness
Wed Jul 30 2008, 05:23pm
E veçanta e poezisë së Gjekë Marinajt
L - N
Tue Jul 29 2008, 11:24am
None 3023 -
No New Posts on Popular Thread
~* Krijimtaria Jone *~
SuperGirl
Wed Feb 21 2007, 12:43pm
14 8269 L - N
Mon Jul 21 2008, 02:19pm
Marin Barleti
Tafil Ibriku
Mon Jun 23 2008, 09:38pm
2 4144 babo
Sat Jul 12 2008, 07:34am
No New Posts on Popular Thread
Sami Frasheri
Cufi
Mon Jun 23 2008, 02:24pm
12 7462 utter
Wed Jul 09 2008, 09:19pm
No New Posts on Popular Thread
Letersia e Rilindjes.
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
Cufi
Mon Jun 23 2008, 02:34pm
30 17024 ~*Christel*~
Wed Jun 25 2008, 07:23pm
...Leter vetmise...
SuperGirl
Sun Apr 13 2008, 10:35pm
7 5589 SuperGirl
Thu May 01 2008, 11:13pm
No New Posts on Popular Thread
Vlera e librit po fillon e sbehet apo mbetet perseri i pelqyer ?
WORLD
Fri Apr 27 2007, 10:53am
16 8623 Kafscett@
Thu Jun 07 2007, 09:29am
"ABC-ja e kreshnikerise" apo sedra e semure e shqiptareve ose gjakmarrja.Nga Mitrush Kuteli.
:::ShkoderZemer
Fri Apr 06 2007, 06:12am
7 6882 .: Deno :.
Sun Apr 08 2007, 12:56am
poezi lirike nga letersia turke e shek.XIII
shirin
Wed Feb 21 2007, 04:35pm
1 5213 SuperGirl
Wed Feb 21 2007, 10:56pm
A nuk eshte perla e letersise shqipe ?
.: Deno :.
Thu Feb 01 2007, 09:35pm
2 4365 .: Deno :.
Thu Feb 01 2007, 09:44pm
Go to page  1 2 3 4

Kalo tek forumi:     Kalo ne fillim

Ky forum moderohet nga: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL 1 user is browsing this forum at the moment (0 members, 1 guest)
New Posts Shkrime te Reja No New Posts Nuk ka shkrime te reja Sticky Thread Sticky Announcement Thread Njoftime
New Posts on Popular Thread Shkrime te Reja [popular] No New Posts on Popular Thread Nuk ka shkrime te reja [popular] Closed Sticky Thread Sticky/Closed E mbyllur Teme e mbyllun
You cannot start new threads - You cannot post replies - You cannot edit your posts

Syndicate this forum: rss 0.92 Syndicate this forum: rss 2.0 Syndicate this forum: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3931 sec, 0.1089 of that for queries. DB queries: 31. Memory Usage: 2,572kB