Forumi Shkodran i Shkoderloces - Sofra Shkodrane ne Internet
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Sofra e Muhabetit - Zone e lire :: Diskutime - Debate - Problematika
Diskutime - Debate - Problematika
Go to page  1 2 3 4 5 6
  Tema Shkruesi Pergjigje Shikime Shkrimi i Fundit
No New Posts on Popular Thread
Diskutimet dhe mentaliteti shqiptar
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
lissandro
Thu Jan 22 2009, 05:52pm
51 51182 Cen Durimadhi
Tue Aug 15 2017, 03:04pm
No New Posts on Popular Thread
A jeni prekur nga kriza botrore ekonomike
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
TOTO-R
Wed Dec 23 2009, 07:06pm
37 20244 LUPEN
Wed Feb 22 2017, 10:03pm
Femijet shqiptar apo te huaj?
MiCoLjA
Fri Jun 24 2011, 05:24pm
5 5777 LUPEN
Sun Feb 19 2017, 10:22pm
No New Posts on Popular Thread
SHQIPERIA ANTARE E BE??
belgium
Fri Jan 23 2009, 07:15pm
23 12502 LUPEN
Thu Feb 16 2017, 02:01am
No New Posts on Popular Thread
Vetvrasja
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
Z. Zamir Kaceri
Sun Aug 10 2008, 01:37pm
29 15966 LUPEN
Tue Jan 17 2017, 08:44pm
No New Posts on Popular Thread
A ndryshojne njerezit?
SuperGirl
Thu Oct 27 2011, 10:42pm
12 8811 LUPEN
Thu Mar 24 2016, 05:39pm
No New Posts on Popular Thread
Martesat me të huaj - sa të qëndrueshme janë ato?
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 5 6 ]
Engel
Tue Jun 16 2009, 08:04am
133 53293 LUPEN
Mon Mar 07 2016, 06:34am
Papunesia
::bud::
Wed Sep 14 2011, 03:16pm
7 6831 MiCoLjA
Thu May 01 2014, 06:32pm
No New Posts on Popular Thread
Shihemi ne Gjyq
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
MiCoLjA
Fri Apr 12 2013, 03:44pm
37 20837 MiCoLjA
Sat Jan 11 2014, 08:51am
No New Posts on Popular Thread
Cilat jane te mirat/keqijat me ken femen/mashkull ?
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
LUPEN
Sun Jun 20 2010, 01:00pm
48 21839 SuperGirl
Thu Dec 19 2013, 01:02pm
No New Posts on Popular Thread
Mentaliteti jone i mbyllun
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 ]
::bud::
Fri Mar 06 2009, 02:04pm
93 43619 Mbreteresha
Mon Jun 24 2013, 07:58am
"Pak ma kujdes me fjalet ofenduese ne gjuhe te huaja" ;)
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Mon Feb 01 2010, 11:17am
3 5504 lissandro
Thu May 02 2013, 01:18pm
No New Posts on Popular Thread
SMS & E-MAIL ,a duhet t'ia tregojme partnerit !!
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
LUPEN
Wed Jun 23 2010, 12:58am
30 17009 lissandro
Thu May 02 2013, 12:52pm
No New Posts on Popular Thread
A tvjen marre?
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 ]
visho
Fri Sep 21 2007, 06:45pm
83 43970 lissandro
Wed May 01 2013, 02:34pm
No New Posts on Popular Thread
Aborti :( :( :(
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
SuperGirl
Wed Sep 05 2007, 01:45pm
61 35219 lissandro
Wed May 01 2013, 02:29pm
No New Posts on Popular Thread
SA MA SHUM TE KESH - AQ MA SHUM DISHRON
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
::bud::
Thu Sep 20 2007, 09:57pm
45 23974 lissandro
Wed May 01 2013, 02:27pm
"My big fat gypsy wedding"
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Fri Oct 05 2012, 12:16pm
1 3703 lissandro
Wed May 01 2013, 02:25pm
No New Posts on Popular Thread
1 Maji, dite feste apo proteste ?
:IROLF:
Thu Apr 30 2009, 05:40am
12 9530 lissandro
Wed May 01 2013, 02:22pm
No New Posts on Popular Thread
Trashegimia e prinderve
Cen Durimadhi
Fri Apr 12 2013, 07:03pm
11 7459 West****
Sat Apr 27 2013, 07:34pm
Humanizmi i popullit shqiptar
::bud::
Fri Apr 01 2011, 12:56pm
6 6949 lissandro
Fri Apr 12 2013, 04:52pm
No New Posts on Popular Thread
VRASJA
::bud::
Wed Sep 28 2011, 12:49pm
13 8632 Al Bundy
Fri Apr 12 2013, 10:40am
No New Posts on Popular Thread
Je shqiptar pse po natyralizohesh atehere??
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
belgium
Tue Jul 20 2010, 09:43am
37 19764 SuperGirl
Fri Mar 29 2013, 02:42pm
No New Posts on Popular Thread
Shqiptarët dhe niveli i standarteve jetsore qe bejn ne shqiperi
lissandro
Mon Mar 23 2009, 08:56pm
24 16692 Al Bundy
Tue Mar 19 2013, 05:39pm
No New Posts on Popular Thread
Per sa breza lejohet Martesa
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
::bud::
Mon Feb 04 2013, 06:22pm
66 30803 lissandro
Wed Mar 13 2013, 05:59pm
No New Posts on Popular Thread
A jeni rracist dhe sa rracist jeni ?
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 ]
scutari82
Tue Jul 15 2008, 07:05pm
85 38335 lissandro
Mon Feb 25 2013, 05:42pm
Go to page  1 2 3 4 5 6

Kalo tek forumi:     Kalo ne fillim

Ky forum moderohet nga: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL 1 user is browsing this forum at the moment (0 members, 1 guest)
New Posts Shkrime te Reja No New Posts Nuk ka shkrime te reja Sticky Thread Sticky Announcement Thread Njoftime
New Posts on Popular Thread Shkrime te Reja [popular] No New Posts on Popular Thread Nuk ka shkrime te reja [popular] Closed Sticky Thread Sticky/Closed E mbyllur Teme e mbyllun
You cannot start new threads - You cannot post replies - You cannot edit your posts

Syndicate this forum: rss 0.92 Syndicate this forum: rss 2.0 Syndicate this forum: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3126 sec, 0.1158 of that for queries. DB queries: 31. Memory Usage: 2,475kB