Forumi Shkodran i Shkoderloces - Sofra Shkodrane ne Internet
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Sofra e Muhabetit - Zone e lire :: Diskutime - Debate - Problematika
Diskutime - Debate - Problematika
Go to page  1 2 3 4 5 6
  Tema Shkruesi Pergjigje Shikime Shkrimi i Fundit
Pan - Sllavizmi "Ortodoks Rus"
L - N
Tue Oct 06 2009, 07:51am
None 2630 -
No New Posts on Popular Thread
SIGURIJA NE PUNE DHE MBROJTJA E PUNETORIT
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
::bud::
Fri Feb 08 2008, 11:17am
27 19125 ::bud::
Wed Aug 26 2009, 12:54pm
No New Posts on Popular Thread
Televizioni ne jeten tone
::bud::
Thu Sep 18 2008, 12:35pm
10 7355 ::bud::
Fri Aug 14 2009, 12:01pm
Rrjeti i Greqise kunder Shqiperise p.1
Vargmali
Sat Jul 11 2009, 11:18am
8 5192 menelau
Wed Jul 22 2009, 01:26pm
Kandidatët e PBDNJ-s dhe tradhtia kombëtare.
Vargmali
Thu Jul 09 2009, 10:35pm
4 4334 lidabica
Tue Jul 21 2009, 08:08pm
No New Posts on Popular Thread
Diskriminimi
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
L - N
Thu Nov 22 2007, 11:44am
32 14952 L - N
Wed Jul 08 2009, 11:59am
Ramiz Alia:Kurre nuk do te lejojme resataurimin e pushtetit politik te armiqve tane
Vargmali
Thu Jun 25 2009, 01:30pm
1 3077 L - N
Thu Jun 25 2009, 04:11pm
No New Posts on Popular Thread
FMN / zgjedhjet e qershorit 2009 rrezik per shqiperine
belgium
Sat May 23 2009, 03:34pm
22 8314 belgium
Tue Jun 09 2009, 03:15pm
No New Posts on Popular Thread
Vizat, Barot :Ja kush perfiton ne BALLKAN
belgium
Sun Jun 07 2009, 03:33pm
10 5812 belgium
Mon Jun 08 2009, 06:06pm
No New Posts on Popular Thread
Nena ime ka vetem nje sy!
Holly
Thu May 07 2009, 10:03am
13 6721 sabah08
Tue Jun 02 2009, 09:58pm
Familja!
Engel
Tue Apr 28 2009, 08:46am
8 5279 SuperGirl
Sat May 30 2009, 01:16am
No New Posts on Popular Thread
Diskutim rreth lajmeve nefaqen kryesore.
::bud::
Wed Apr 01 2009, 08:45pm
13 6976 :IROLF:
Fri May 08 2009, 01:54pm
No New Posts on Popular Thread
Xhami, Kishe apo Lulishte?
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
Z. Zamir Kaceri
Fri Feb 02 2007, 12:52am
63 34751 belgium
Thu May 07 2009, 06:02pm
No New Posts on Popular Thread
A ka nevoj shqipria per nje central berthamor,me gjithe rreziqet qe mbart
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
antivirusi81
Wed Nov 21 2007, 08:15pm
52 20551 ::bud::
Thu Apr 23 2009, 06:08pm
No New Posts on Popular Thread
Tema qe mungon!
Loris
Mon Mar 23 2009, 02:52pm
24 9447 belgium
Fri Mar 27 2009, 08:22pm
Raporti në Strasburg: 1 në 3 femra në Shqipëri dhunohen
L - N
Thu Jun 12 2008, 09:33am
9 6098 belgium
Sat Mar 21 2009, 12:33pm
No New Posts on Popular Thread
Ne cilin shekull jetojm????
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
Tina_sh
Wed Jan 30 2008, 01:33pm
25 13623 whatishappiness
Thu Mar 19 2009, 02:56pm
No New Posts on Popular Thread
Europeans
belgium
Wed Feb 04 2009, 03:43pm
20 10047 belgium
Sun Mar 01 2009, 01:34pm
No New Posts on Popular Thread
Pse asnji nga shkollat ne Shkoder nuk man emnin e Gjergj Fishtes?
Tafil Ibriku
Tue Aug 12 2008, 09:17pm
11 5975 guest
Mon Feb 09 2009, 09:31pm
No New Posts on Popular Thread
Karriera apo dashuria
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
shehrezade
Tue Jan 22 2008, 10:49pm
49 17486 Shqiptar.
Sun Feb 08 2009, 03:23pm
Sa te lire e bejme jeten tone....
Loris
Fri Feb 06 2009, 08:08pm
3 3818 _GUINNESS_
Sat Feb 07 2009, 05:27am
DEMOKRACIA NE SHQIPERI!!
belgium
Fri Jan 23 2009, 06:58pm
4 3997 belgium
Sat Jan 24 2009, 11:33pm
OBELISK per nder te viktimave te komunizmit!
belgium
Wed Jan 07 2009, 02:47pm
2 3324 star
Fri Jan 23 2009, 11:28pm
No New Posts on Popular Thread
Kush jane zakonet dhe veset e mira te shqiptarve qe vihen re?
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
guest
Sat Jan 17 2009, 08:33am
32 12873 WazzaaPPP!!!!
Fri Jan 23 2009, 11:52am
Memoriali i Hasan Riza Pashes ne lulishten e shatervanit. Pse?
Loris
Sat Dec 13 2008, 01:27pm
3 4833 guest
Wed Dec 24 2008, 12:01pm
Go to page  1 2 3 4 5 6

Kalo tek forumi:     Kalo ne fillim

Ky forum moderohet nga: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL 1 user is browsing this forum at the moment (0 members, 1 guest)
New Posts Shkrime te Reja No New Posts Nuk ka shkrime te reja Sticky Thread Sticky Announcement Thread Njoftime
New Posts on Popular Thread Shkrime te Reja [popular] No New Posts on Popular Thread Nuk ka shkrime te reja [popular] Closed Sticky Thread Sticky/Closed E mbyllur Teme e mbyllun
You cannot start new threads - You cannot post replies - You cannot edit your posts

Syndicate this forum: rss 0.92 Syndicate this forum: rss 2.0 Syndicate this forum: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2900 sec, 0.1034 of that for queries. DB queries: 31. Memory Usage: 2,497kB