Forumi Shkodran i Shkoderloces - Sofra Shkodrane ne Internet
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: VLLAZNIA JONE
VLLAZNIA JONE
Go to page  1 2
  Tema Shkruesi Pergjigje Shikime Shkrimi i Fundit
No New Posts on Popular Thread
FOTO TE VLLAZNISE
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
Ermali-FBI
Sat May 19 2007, 12:14pm
56 55432 LUPEN
Mon Jan 16 2017, 09:33pm
SKENDERBEU
Vaskja
Sat Mar 09 2013, 03:50pm
2 4689 Special_One
Sat Mar 09 2013, 04:20pm
No New Posts on Popular Thread
Champions League 2010
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
:.A*S*R.: 1927
Tue Oct 27 2009, 01:19pm
69 29507 shkodra
Sat Mar 02 2013, 09:42pm
No New Posts on Popular Thread
Futbolli dhe ekipet me te cilin jeni tifoz
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ... 70 71 72 ]
scutari82
Tue Jun 03 2008, 06:32pm
1778 313371 shkodra
Sat Mar 02 2013, 09:41pm
No New Posts on Popular Thread
Ndeshjet e Vllaznise
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 5 6 ]
Edmond-Cela
Sun Mar 23 2008, 09:57pm
128 53135 Cen Durimadhi
Sat Feb 16 2013, 06:12pm
KONKURS, Poezi per VLLAZNINE.
Edmond-Cela
Wed Jan 14 2009, 09:22pm
2 6226 Dergutsiani
Tue Jan 04 2011, 12:00pm
Futbolli Shkodran
belgium
Thu Oct 28 2010, 10:40pm
1 4327 Special_One
Sat Oct 30 2010, 03:33pm
Bejta Per Vllaznit Ultras
Dergutsiani
Tue Aug 03 2010, 08:13pm
3 4907 Cen Durimadhi
Wed Aug 04 2010, 07:34pm
Ekipi i Vllaznisë do të gjejë temperatura më të ulta në Serbi, atje ku do të vazhdojnë stërvitjen ..
belgium
Mon Jul 26 2010, 07:48am
None 3324 -
No New Posts on Popular Thread
Lajmet e vllanzis ne kampionat
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ... 5 6 7 ]
Dergutsiani
Sun Aug 30 2009, 11:11pm
152 59711 :.A*S*R.: 1927
Mon May 10 2010, 04:21pm
No New Posts on Popular Thread
Vllaznit Ultras
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
Dergutsiani
Tue Mar 02 2010, 09:40pm
41 23250 Dergutsiani
Tue Mar 16 2010, 10:19pm
No New Posts on Popular Thread
Cili eshte futbollisti juaj me i preferuari i gjitha kohérave? Dhe pse?
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
Zlatani
Wed Feb 04 2009, 09:37pm
44 23857 LEONS
Fri Mar 05 2010, 07:29pm
PROCEDIM PENAL NDAJ SKANDALIT NE STADIUMIN KOMBETAR
belgium
Mon Jan 25 2010, 01:31pm
None 3252 -
No New Posts on Popular Thread
Boks
Edmond-Cela
Thu Feb 28 2008, 07:24pm
18 9701 Engel
Thu Nov 19 2009, 04:54pm
Vdes futbllisti shqiptar si pasoj e nje aksidenti! 20 vjecari Brian Filipi
Zlatani
Sun Sep 20 2009, 11:52am
8 6566 Xhulio8
Fri Oct 16 2009, 10:34am
No New Posts on Popular Thread
Qka mendoni per futbollin e femnave ne shqipri (Jubani ) skuadra e shkodres
Gurazezi_UK
Thu Jan 29 2009, 01:46pm
11 11097 star
Fri Jul 17 2009, 12:03pm
No New Posts on Popular Thread
Raundi I Europe League, Vllaznia - Sligo
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 ]
babo
Mon Jun 22 2009, 02:15pm
81 36251 babo
Wed Jul 15 2009, 12:53pm
No New Posts on Popular Thread
Kush mendoni se i ka fajet per gjendjen e Vllaznise keto 3-4 vjet
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 ]
babo
Mon Sep 24 2007, 01:18pm
89 39785 star
Sun Jun 21 2009, 09:58pm
No New Posts on Popular Thread
Raundi II i Uefa, Vllaznia - Napoli
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
babo
Fri Aug 01 2008, 02:19pm
31 16182 :.A*S*R.: 1927
Sat Jun 20 2009, 04:24pm
No New Posts on Popular Thread
Ecni brohorasim
Edmond-Cela
Fri Feb 01 2008, 08:59pm
17 9516 sunríse
Sat Apr 11 2009, 07:35am
No New Posts on Popular Thread
Gol gol golg gol gol gol
Edmond-Cela
Sun Jan 06 2008, 12:15pm
14 8703 :.A*S*R.: 1927
Tue Mar 31 2009, 05:48pm
Video Kushtuar Vllaznias
Edmond-Cela
Sat Mar 21 2009, 11:32pm
5 5520 star
Mon Mar 23 2009, 04:25pm
ATLETIKA MBRETERESHA E SPORTIT SHKODRAN
belgium
Sat May 10 2008, 05:54am
7 8821 belgium
Fri Mar 20 2009, 06:05pm
No New Posts on Popular Thread
Loje futbolli nga forumistat lol
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 5 ]
SuperGirl
Sun Mar 02 2008, 08:59pm
113 48095 babo
Wed Feb 04 2009, 08:51pm
No New Posts on Popular Thread
a mendoni se bashkia duhet me shume te promovoje sportin ne shkoder ?!
WORLD
Fri Apr 27 2007, 11:09am
14 8924 shkodra
Tue Aug 21 2007, 08:59pm
Go to page  1 2

Kalo tek forumi:     Kalo ne fillim

Ky forum moderohet nga: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL 1 user is browsing this forum at the moment (0 members, 1 guest)
New Posts Shkrime te Reja No New Posts Nuk ka shkrime te reja Sticky Thread Sticky Announcement Thread Njoftime
New Posts on Popular Thread Shkrime te Reja [popular] No New Posts on Popular Thread Nuk ka shkrime te reja [popular] Closed Sticky Thread Sticky/Closed E mbyllur Teme e mbyllun
You cannot start new threads - You cannot post replies - You cannot edit your posts

Syndicate this forum: rss 0.92 Syndicate this forum: rss 2.0 Syndicate this forum: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.9015 sec, 0.3658 of that for queries. DB queries: 31. Memory Usage: 2,465kB