Forumi Shkodran i Shkoderloces - Sofra Shkodrane ne Internet
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Rreth Shkodrës dhe për Shkodrën
Rreth Shkodrës dhe për Shkodrën
Go to page  1 2 3
  Tema Shkruesi Pergjigje Shikime Shkrimi i Fundit
 Important Threads
Sticky Thread
[Sticky]
Permbytjet dhe rreziku i pembytjes te Shkodres !!!
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ... 7 8 9 ]
L - N
Mon Dec 14 2009, 03:33pm
200 153546 L - N
Tue Dec 21 2010, 01:49pm
Sticky Thread
[Sticky]
[poll] Discover Albania
Z. Zamir Kaceri
Wed Dec 03 2008, 09:59pm
9 9726 ::bud::
Mon Mar 22 2010, 06:14pm
 Forum Threads
Pse flasin shkodranët tosknisht?
L - N
Tue Aug 24 2010, 05:38pm
8 11137 LUPEN
Sun Jan 29 2017, 03:32am
No New Posts on Popular Thread
KUR DO VI AJO DITE QE TI TE KTHEHESH NE SHKODER ?
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 ]
Holly
Sun Apr 15 2007, 02:55pm
85 45125 LUPEN
Fri Feb 12 2016, 04:20am
No New Posts on Popular Thread
Ngjyrosim Shkodren!
OLIVE OYL
Sun Mar 24 2013, 12:41am
12 10571 OLIVE OYL
Thu Feb 05 2015, 04:47pm
No New Posts on Popular Thread
Lajmet e Dites, lajmi i fundit, lajmet e reja,
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 ]
:::ShkoderZemer
Thu Jan 07 2010, 06:36pm
76 44055 Cen Durimadhi
Sat Apr 26 2014, 10:25pm
No New Posts on Popular Thread
Shkodra Kunder Armeve Kimike
SuperGirl
Thu Nov 14 2013, 01:11pm
12 7295 MiCoLjA
Fri Nov 29 2013, 01:41pm
No New Posts on Popular Thread
[poll] 5 Heronjte e Vigut Hiqen ne Shkoder 31 Janar 2009 - Diskutim
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 ]
:::ShkoderZemer
Sat Jan 31 2009, 09:19pm
80 52081 theatron
Fri Apr 19 2013, 08:50pm
No New Posts on Popular Thread
Cfare mendojn shkodranet e vendit per shkodranet jasht vendit dhe e kunderta?
::bud::
Mon Oct 08 2007, 01:03pm
14 9093 Al Bundy
Wed Mar 13 2013, 01:08pm
No New Posts on Popular Thread
Hidrocentrali i ashtes
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
shehrezade
Sun Aug 31 2008, 09:42am
26 21929 shkodra
Sun Feb 17 2013, 08:57pm
No New Posts on Popular Thread
Problemet e Shkodres Sot
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 5 ]
L - N
Thu May 01 2008, 07:41am
109 70958 shkodra
Sun Feb 17 2013, 08:56pm
No New Posts on Popular Thread
Rruga Shkoder-Han i Hotit ???
L - N
Tue Aug 25 2009, 02:43pm
11 12177 shkodra
Sun Feb 17 2013, 08:53pm
[poll] Genc Uruci Apo Lorenc Luka
Cen Durimadhi
Sun Apr 03 2011, 09:03pm
7 7750 Cen Durimadhi
Sat Jan 12 2013, 05:04pm
No New Posts on Popular Thread
N'Shkoder edhe magjypt jane europjan
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
Z. Zamir Kaceri
Sat Nov 01 2008, 11:42pm
33 22389 Cen Durimadhi
Thu Dec 27 2012, 01:35am
No New Posts on Popular Thread
Zoti e rujt Shkodren!
shehrezade
Sat Dec 04 2010, 01:22am
12 8944 ::bud::
Sun Oct 16 2011, 10:10pm
No New Posts on Popular Thread
Mashtrimi
::bud::
Fri Oct 02 2009, 08:59am
17 10970 lissandro
Fri Sep 16 2011, 02:18pm
No New Posts on Popular Thread
Buna e lunrushme dhe porti i Buns ???
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
L - N
Tue Dec 04 2007, 02:37pm
29 28025 lorik
Mon Sep 05 2011, 07:00pm
4001 Shkodra /Albania
belgium
Sun Sep 19 2010, 10:29am
5 6956 lissandro
Wed Aug 31 2011, 05:58pm
No New Posts on Popular Thread
...........
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ... 23 24 25 ]
L - N
Sat Sep 25 2010, 07:16pm
602 141640 MiCoLjA
Tue Feb 15 2011, 01:26pm
No New Posts on Popular Thread
..............
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ... 56 57 58 ]
L - N
Sat Sep 18 2010, 09:31pm
1433 217237 S~erenity
Sat Jan 29 2011, 12:06pm
No New Posts on Popular Thread
Shkodra Sali Berisha dhe zoja Jozefina Topalli.
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
L - N
Tue Jun 03 2008, 10:18am
71 38617 L - N
Fri Dec 10 2010, 11:09am
No New Posts on Popular Thread
Partia Demokratike dhe Shkodra ???
L - N
Fri Jun 12 2009, 04:20pm
14 12191 L - N
Thu Dec 09 2010, 09:14am
No New Posts on Popular Thread
Prifti: 400 mln euro investime në zonat e përmbytura ???
L - N
Mon Apr 26 2010, 01:07pm
10 8351 L - N
Thu Dec 02 2010, 08:48am
No New Posts on Popular Thread
Taksat (tatimet) e pastrimit
::bud::
Sat Oct 02 2010, 06:44pm
11 8757 MiCoLjA
Tue Nov 30 2010, 12:08pm
4Nentor 1990- 4 Nentor 2010 - 20 vjet liri fetare
belgium
Tue Nov 02 2010, 08:49pm
None 3383 -
Go to page  1 2 3

Kalo tek forumi:     Kalo ne fillim

Ky forum moderohet nga: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL 1 user is browsing this forum at the moment (0 members, 1 guest)
New Posts Shkrime te Reja No New Posts Nuk ka shkrime te reja Sticky Thread Sticky Announcement Thread Njoftime
New Posts on Popular Thread Shkrime te Reja [popular] No New Posts on Popular Thread Nuk ka shkrime te reja [popular] Closed Sticky Thread Sticky/Closed E mbyllur Teme e mbyllun
You cannot start new threads - You cannot post replies - You cannot edit your posts

Syndicate this forum: rss 0.92 Syndicate this forum: rss 2.0 Syndicate this forum: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3894 sec, 0.1115 of that for queries. DB queries: 31. Memory Usage: 2,521kB