Forumi Shkodran i Shkoderloces - Sofra Shkodrane ne Internet
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Rreth Shkodrës dhe për Shkodrën
Rreth Shkodrës dhe për Shkodrën
Go to page  1 2 3
  Tema Shkruesi Pergjigje Shikime Shkrimi i Fundit
No New Posts on Popular Thread
*** Lajme kulturore ***
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 ]
L - N
Fri May 02 2008, 07:59am
84 65472 L - N
Mon Oct 04 2010, 01:39pm
No New Posts on Popular Thread
*** Lajme te kanshme ***
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
L - N
Fri May 02 2008, 09:30am
32 18566 L - N
Mon Oct 04 2010, 01:25pm
Genjeshtrat i kane kembet e gjata..!!
::bud::
Fri Oct 01 2010, 04:25pm
None 2558 -
Peticionin kunder djegies se plehnave ne Shkoder: trokit ketu
L - N
Sat Sep 18 2010, 08:20pm
5 4907 Ultra-Shkodrane
Wed Sep 22 2010, 05:22pm
Nje cetifikate te kushton shume ne shkoder
belgium
Wed Sep 08 2010, 08:28am
4 4108 belgium
Fri Sep 10 2010, 10:57am
No New Posts on Popular Thread
Cila fushe asht fusha me prospektiven ma te mire me investu ne Shkoder
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
L - N
Mon Dec 17 2007, 03:04pm
54 22086 Ultra-Shkodrane
Sun Sep 05 2010, 04:56pm
By-pas Liqenit të Shkodrës ???
L - N
Sat Oct 10 2009, 01:31pm
3 4917 Ultra-Shkodrane
Sun Sep 05 2010, 04:44pm
No New Posts on Popular Thread
Velipoje Shkoder 2010
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ... 9 10 11 ]
L - N
Sat Aug 21 2010, 07:32pm
254 75012 Ultra-Shkodrane
Sun Sep 05 2010, 04:38pm
No New Posts on Popular Thread
BASHKIA SHKODER TURPI I SHKODRANVE
belgium
Fri Aug 06 2010, 09:12am
16 8117 Ultra-Shkodrane
Sun Sep 05 2010, 04:24pm
No New Posts on Popular Thread
Gjinkalla
belgium
Sat Jul 10 2010, 09:41am
10 5562 L€OÑ
Sun Aug 08 2010, 06:43pm
No New Posts on Popular Thread
Rruga Adriatik-Alpe ose Shkoder-Gjakove ???
L - N
Fri May 16 2008, 09:31am
21 17628 Ultra-Shkodrane
Sat Apr 17 2010, 08:37pm
No New Posts on Popular Thread
Partia Socialiste dhe Shkodra ???
L - N
Fri Jun 12 2009, 04:38pm
24 10545 Ultra-Shkodrane
Sat Apr 17 2010, 08:22pm
Autostrada ne Mal te zi
belgium
Sat Mar 20 2010, 10:21am
3 3971 belgium
Tue Mar 23 2010, 09:29am
Kush e ndihmoj Shkodren?
::bud::
Thu Jan 14 2010, 02:31pm
2 3427 ::bud::
Mon Mar 22 2010, 06:16pm
Rrethimi i katert i Shkodres
belgium
Mon Mar 22 2010, 10:11am
None 2315 -
Nertimet pa leje ne Shkoder ???
L - N
Thu Oct 08 2009, 11:24am
1 3694 L - N
Tue Jan 19 2010, 04:47pm
RRETHIMI I 3-T I SHKODERS
belgium
Mon Jan 18 2010, 01:03pm
3 4049 Al Bundy
Tue Jan 19 2010, 01:26pm
Faqja internetit te Bashkis Shkodrane asht turp e marre per Shkodren dhe Shkodrant !!!
L - N
Thu Apr 10 2008, 09:07am
5 5716 L - N
Thu Jan 14 2010, 09:34am
DIASPORA SHKODRANE SOT NDAJ SOLIDARITET QE DUHET TE OFROJ NE KTO DITE KATASTROFE
belgium
Tue Jan 12 2010, 10:47am
5 4409 L - N
Wed Jan 13 2010, 02:07pm
UJI I BUNES IZOLON QYTETIN E SHKODRES
belgium
Sun Jan 10 2010, 12:24pm
None 2130 -
SHKODRA A DUHET TE INDUSTRIALIZOHET?
belgium
Tue May 12 2009, 04:17pm
7 4850 green_eye
Sat Nov 28 2009, 12:54am
No New Posts on Popular Thread
Shkoder - Shkodre - Shkodr
:::ShkoderZemer
Tue Feb 03 2009, 05:35pm
17 7889 :.A*S*R.: 1927
Tue Oct 27 2009, 02:41pm
No New Posts on Popular Thread
Niveli i Sigurisë në Shkodër
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
::bud::
Tue Dec 11 2007, 10:49am
31 13117 L - N
Tue Aug 25 2009, 12:54pm
No New Posts on Popular Thread
A asht Shkodra gati me pranu emigrantat apo investues te huaj?
::bud::
Mon Oct 06 2008, 11:16am
15 7104 L - N
Thu Aug 20 2009, 07:49am
Marrëveshja, patentat shqiptare pas 15 gushtit njihen në Itali
::bud::
Tue Aug 04 2009, 08:48pm
2 3600 ::bud::
Fri Aug 07 2009, 03:23pm
Go to page  1 2 3

Kalo tek forumi:     Kalo ne fillim

Ky forum moderohet nga: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL 1 user is browsing this forum at the moment (0 members, 1 guest)
New Posts Shkrime te Reja No New Posts Nuk ka shkrime te reja Sticky Thread Sticky Announcement Thread Njoftime
New Posts on Popular Thread Shkrime te Reja [popular] No New Posts on Popular Thread Nuk ka shkrime te reja [popular] Closed Sticky Thread Sticky/Closed E mbyllur Teme e mbyllun
You cannot start new threads - You cannot post replies - You cannot edit your posts

Syndicate this forum: rss 0.92 Syndicate this forum: rss 2.0 Syndicate this forum: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2869 sec, 0.1069 of that for queries. DB queries: 31. Memory Usage: 2,501kB