Forumi Shkodran i Shkoderloces - Sofra Shkodrane ne Internet
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Shkodranët nëpër Botë dhe ne Trojet Shqiptare :: Shkodranët rreth Globit
Shkodranët rreth Globit
  Tema Shkruesi Pergjigje Shikime Shkrimi i Fundit
No New Posts on Popular Thread
Destinacioni perfundimtar???!!!
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
~*Christel*~
Tue Jun 17 2008, 11:25pm
32 45344 predator
Tue Dec 26 2017, 08:03pm
Happy Birthday CANADA....
Bujana's
Mon Jun 30 2008, 02:17am
4 6997 OLIVE OYL
Tue Feb 14 2017, 10:10pm
No New Posts on Popular Thread
Qyteti qe jetoni??
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 5 ]
shkodran_
Sun Jun 29 2008, 02:42pm
111 61406 Cen Durimadhi
Sat Mar 07 2015, 04:10pm
No New Posts on Popular Thread
Ku deshironi te jetoni ne Amerike- Canada apo Europe???
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
almi
Thu Dec 18 2008, 07:52pm
62 37182 Cen Durimadhi
Fri Apr 12 2013, 11:17pm
Shqiptaret ne gjermani!!
Engel
Thu Apr 16 2009, 08:38am
4 8147 SuperGirl
Mon Jul 23 2012, 11:14am
No New Posts on Popular Thread
Prej cilit qytet e shtet Europian na shkruni e na shoqnoni
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 5 ]
L - N
Tue Jul 01 2008, 06:42am
110 59001 SuperGirl
Thu May 10 2012, 11:54am
No New Posts on Popular Thread
Keni qejf me u kthy e keni turp se skeni arrit dicka??
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
belgium
Thu Jul 08 2010, 12:06pm
34 22086 SuperGirl
Thu Jan 26 2012, 10:24am
No New Posts on Popular Thread
Ku Dhe Si ...
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
dj-bledi
Tue Jul 01 2008, 07:10am
34 25502 Shkodra100
Fri Jan 13 2012, 09:59pm
No New Posts on Popular Thread
C'fare mendoni per USA-n apo Kanadane ?
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 ]
scutari82
Tue Jul 15 2008, 07:35pm
85 55668 ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Sep 15 2011, 12:21pm
No New Posts on Popular Thread
Pershnetje e si jeni tu ja kalu emigrantat e Anglis.
L - N
Wed Jun 18 2008, 07:12pm
23 13986 MiCoLjA
Mon Sep 13 2010, 11:35am
No New Posts on Popular Thread
Nje kerkese per shkodranet ne Shkoder
unevete
Thu Oct 29 2009, 04:18am
14 12701 belgium
Thu Jul 08 2010, 12:02pm
Nrdyshojn rregullat per perdorimin e makinave me targa të huaja ne territorin Shqiptare.
L - N
Mon Feb 15 2010, 09:26am
None 4877 -
Shqipetaret ne Itali dhe fama e tyre
dj-bledi
Sun Oct 12 2008, 09:05pm
9 10732 LEONS
Mon Nov 30 2009, 08:47pm
Shkodranet (&te tjere lol) ne UK...
Daisy
Wed Sep 02 2009, 02:26pm
7 7424 Pitkini
Wed Nov 04 2009, 04:56am
Mbremje me kenge Popullore ne Firenze Itali
:::ShkoderZemer
Wed May 13 2009, 10:33pm
7 8424 dj-bledi
Sat May 16 2009, 12:33pm
MALCORT E SHKODRANT EN DANIMARK E FRANCE...
LINDON
Thu Jun 26 2008, 09:55pm
7 7978 nadja
Thu Feb 26 2009, 09:20am
No New Posts on Popular Thread
SHKODRANET NE BELGJIKE
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
Al Bundy
Thu Nov 20 2008, 05:57pm
36 23499 belgium
Sat Feb 07 2009, 12:36pm
Italia vs.Europa
dj-bledi
Tue Sep 30 2008, 10:28pm
6 7131 dj-bledi
Mon Oct 27 2008, 03:28pm
Lajme Interresante rresh Shqiptarve ne Amelike-Australi-Canada
L - N
Wed Oct 22 2008, 03:26pm
1 5410 zjermi
Wed Oct 22 2008, 06:54pm
No New Posts on Popular Thread
Immigrants Day Parade - Albanian Day Parade in New York City
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
:::ShkoderZemer
Tue Jun 17 2008, 04:07am
66 40947 West****
Sun Aug 17 2008, 03:19pm
No New Posts on Popular Thread
4th of July - Independence Day
::bud::
Thu Jul 03 2008, 03:44pm
11 8217 zjermi
Fri Jul 18 2008, 03:52am

Kalo tek forumi:     Kalo ne fillim

Ky forum moderohet nga: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL 1 user is browsing this forum at the moment (0 members, 1 guest)
New Posts Shkrime te Reja No New Posts Nuk ka shkrime te reja Sticky Thread Sticky Announcement Thread Njoftime
New Posts on Popular Thread Shkrime te Reja [popular] No New Posts on Popular Thread Nuk ka shkrime te reja [popular] Closed Sticky Thread Sticky/Closed E mbyllur Teme e mbyllun
You cannot start new threads - You cannot post replies - You cannot edit your posts

Syndicate this forum: rss 0.92 Syndicate this forum: rss 2.0 Syndicate this forum: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3178 sec, 0.1313 of that for queries. DB queries: 31. Memory Usage: 2,439kB