Forumi Shkodran i Shkoderloces - Sofra Shkodrane ne Internet
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Temat Shoqërore - Shkencat :: Histori
Histori
Go to page  1 2 3 4
  Tema Shkruesi Pergjigje Shikime Shkrimi i Fundit
No New Posts on Popular Thread
* Shkrime rreth Iliro-Shqiptarve *
scutari82
Fri May 30 2008, 07:35pm
23 33528 LUPEN
Tue Mar 14 2017, 03:48pm
Kater Papet Shqiptare
::bud::
Tue Jul 28 2009, 08:51am
3 5956 LUPEN
Sun Feb 19 2017, 09:25pm
Historiku i krijimit të himnit tonë kombëtar
LUPEN
Sun Feb 12 2017, 05:30pm
None 2387 -
""Drishti - Drivastensis" Qytetninmi Arbnor mesjetar.
L - N
Mon Oct 19 2009, 10:11am
2 7175 Vaskja
Wed Feb 19 2014, 09:55pm
Gobekli Tepe: tempulli qe nuk duhet te egzistonte
Vaskja
Tue Jul 23 2013, 08:29pm
1 5380 Vaskja
Wed Jul 24 2013, 04:25pm
No New Posts on Popular Thread
Histori dhe Arkeologji
::bud::
Thu Jul 03 2008, 10:02am
24 20709 OLIVE OYL
Tue May 07 2013, 10:41am
No New Posts on Popular Thread
Shqiperia e Madhe Talk:Greater Albania
::bud::
Wed Mar 12 2008, 04:09pm
21 13302 ⓐ-ⓒⓐⓣ
Fri Feb 08 2013, 12:16pm
No New Posts on Popular Thread
HISTORIA E SHQIPERISE NGA VITI 1912-1992
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
U-N-I-K
Fri May 15 2009, 09:37pm
29 31857 - Stella -
Sun Aug 19 2012, 08:26pm
No New Posts on Popular Thread
Xhaxhi Enver
Cen Durimadhi
Sat Aug 14 2010, 05:57pm
17 11112 ~*Christel*~
Mon Jul 02 2012, 10:02pm
Piramidat e Bosnjes (histori dhe arkeologji) Anglisht
::bud::
Tue Jul 28 2009, 09:50am
3 7865 ::bud::
Mon Nov 07 2011, 08:55pm
No New Posts on Popular Thread
Ali Pashe Tepelena
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
scutari82
Wed Jul 02 2008, 03:16pm
31 27581 L - N
Mon Dec 20 2010, 05:41pm
No New Posts on Popular Thread
Chameria Alvanitai Arvanitai - Albanian Çamëria
L - N
Tue Mar 16 2010, 10:34am
10 17532 L - N
Wed Dec 15 2010, 12:53pm
No New Posts on Popular Thread
Mbreti A.ZOGU, atdhetare apo tradhtare.
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
migu
Mon Mar 10 2008, 05:56pm
60 40691 L - N
Tue Dec 14 2010, 10:33am
No New Posts on Popular Thread
*** Historia Kombtare ***
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
L - N
Thu Jun 05 2008, 11:23am
61 56440 L - N
Fri Dec 10 2010, 10:10am
Si menoni per figurat e ish pushtusve(psh. Hasan Riza Pasha) Osman qe nejen 500 vjet ne Shkoder .
Niko
Mon Nov 08 2010, 08:57pm
3 5339 SuperGirl
Tue Nov 09 2010, 10:54pm
No New Posts on Popular Thread
A asht rishikimi i historis Kombtare i detyrueshem???
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
L - N
Thu Oct 09 2008, 03:39pm
39 32072 WORLD
Wed Oct 20 2010, 02:07pm
No New Posts on Popular Thread
Masakra e Tivarit 1945 "Tadhtia Kombtare"
L - N
Wed Jun 02 2010, 01:20pm
13 15801 L - N
Sun Oct 10 2010, 02:21am
Mbretnia e Shqiptarve te Egjiptit.
L - N
Tue Jan 05 2010, 11:50am
2 9351 L - N
Mon Aug 30 2010, 10:47am
Historia e Shqiptarve ne Arkivat e Vatikanit
L - N
Tue Mar 30 2010, 10:51am
6 10509 L - N
Sun Aug 22 2010, 10:28am
No New Posts on Popular Thread
Krimet & Barbarizmi Komunist Anti-Kombtare
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
L - N
Wed Jul 09 2008, 06:36am
55 46829 L - N
Fri Jul 30 2010, 12:26pm
No New Posts on Popular Thread
Ç’ shqiptarizimi i Shkodrës: 8 mijë serbë kërkojnë nuse
Vargmali
Tue Oct 20 2009, 09:21pm
14 12220 guest
Sun Jul 18 2010, 10:01pm
No New Posts on Popular Thread
*** Humanizmi ***
L - N
Fri Sep 04 2009, 03:46pm
10 10876 L - N
Mon Jul 12 2010, 11:47am
* Historia e krahins Mirdite *
L - N
Thu Dec 18 2008, 09:49am
2 13222 L - N
Tue Jun 15 2010, 08:55am
Tezat europiane për prejardhjen e vllehve apo vllahve
L - N
Wed Jun 09 2010, 04:15pm
2 6640 L - N
Wed Jun 09 2010, 04:33pm
Historia e Shqiptarve ne Arkivat e Stambollit
L - N
Tue Apr 27 2010, 10:35am
None 3973 -
Go to page  1 2 3 4

Kalo tek forumi:     Kalo ne fillim

Ky forum moderohet nga: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL 1 user is browsing this forum at the moment (0 members, 1 guest)
New Posts Shkrime te Reja No New Posts Nuk ka shkrime te reja Sticky Thread Sticky Announcement Thread Njoftime
New Posts on Popular Thread Shkrime te Reja [popular] No New Posts on Popular Thread Nuk ka shkrime te reja [popular] Closed Sticky Thread Sticky/Closed E mbyllur Teme e mbyllun
You cannot start new threads - You cannot post replies - You cannot edit your posts

Syndicate this forum: rss 0.92 Syndicate this forum: rss 2.0 Syndicate this forum: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.5828 sec, 0.1082 of that for queries. DB queries: 31. Memory Usage: 2,799kB