Forumi Shkodran i Shkoderloces - Sofra Shkodrane ne Internet
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Temat Shoqërore - Shkencat :: Shkencat -Natyrore dhe të Sakta
Shkencat -Natyrore dhe të Sakta
  Tema Shkruesi Pergjigje Shikime Shkrimi i Fundit
MISTERE - ZBULIME - ZHVILLIME
::bud::
Wed Sep 10 2008, 12:51am
6 8964 Al Bundy
Tue May 07 2013, 12:16pm
No New Posts on Popular Thread
Astronomia
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
::bud::
Tue Jul 01 2008, 11:34pm
37 17517 SuperGirl
Sun Mar 17 2013, 11:25pm
daf 2 gene and the foxo gene
666
Fri Sep 14 2012, 02:46am
None 1462 -
Kopjimi i Njeriut
::bud::
Wed Apr 15 2009, 08:42pm
5 4027 SuperGirl
Fri Feb 03 2012, 02:41pm
Makinat fluturuese gjithnje e me afer nesh
yeahyeahs
Mon Jul 11 2011, 03:13am
None 1699 -
Evolucioni asht vetem teori apo edhe fakt?
guest
Fri Jul 25 2008, 11:20pm
4 3933 visi09
Tue Jun 21 2011, 05:48pm
Cfare jane dhe cilat jane shkencat e sakta?
LUPEN
Wed May 11 2011, 10:20pm
None 1974 -
No New Posts on Popular Thread
Matematika.
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
Rondidi
Tue Jul 22 2008, 08:03pm
60 30096 WORLD
Sun May 01 2011, 08:47pm
Bilologjia
::bud::
Tue Jul 01 2008, 10:54pm
7 6275 Mrikalem
Sun Jan 02 2011, 05:38am
No New Posts on Popular Thread
Informatike. Internet. Teknologji.
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 5 6 ]
::bud::
Sat Jul 12 2008, 03:45pm
130 45316 Al Bundy
Fri Nov 12 2010, 09:07pm
SHBA-Brazil, prezervativë për të shpëtuar kafshët
belgium
Fri Apr 02 2010, 11:24pm
1 2815 L€OÑ
Wed Jul 28 2010, 06:49pm
Antropologjia.
belgium
Fri Jun 05 2009, 05:50pm
7 6132 belgium
Wed Mar 24 2010, 11:50pm
No New Posts on Popular Thread
Seksologjia
::bud::
Tue Jul 22 2008, 05:03pm
11 6987 ~*Christel*~
Tue Mar 23 2010, 09:58am
No New Posts on Popular Thread
Dielli rrit deshiren mashkullore
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
:::ShkoderZemer
Wed Feb 03 2010, 04:49pm
39 12050 belgium
Tue Mar 23 2010, 09:33am
Trekendshi i Bermudeve !
::bud::
Fri Oct 03 2008, 11:28am
7 9397 Engel
Tue Nov 10 2009, 07:48am
ARKEOLOGJIA
belgium
Fri Jun 05 2009, 05:53pm
1 3207 belgium
Fri Jun 05 2009, 05:54pm
Kimia
::bud::
Tue Jul 01 2008, 11:29pm
7 14908 ::bud::
Sat May 02 2009, 06:57pm
llogaritjet e hershme dhe sot vertetohen te njejta!
belgium
Wed Apr 29 2009, 05:50pm
None 2389 -
Teoreme e re matematikore zbulohet nga studentet Shqiptare
::bud::
Thu Dec 18 2008, 09:52pm
1 3339 :IROLF:
Mon Dec 22 2008, 03:37pm
No New Posts on Popular Thread
Bukuria e Matematikës
Rondidi
Thu Jul 24 2008, 11:16am
10 4428 almi
Mon Nov 24 2008, 01:24am
Fizika
::bud::
Tue Jul 01 2008, 10:52pm
2 4549 ::bud::
Fri Oct 03 2008, 11:05am
10 shkencëtarët që na kanë ndryshuar jetën
::bud::
Tue Sep 02 2008, 11:48am
None 2160 -

Kalo tek forumi:     Kalo ne fillim

Ky forum moderohet nga: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL 1 user is browsing this forum at the moment (0 members, 1 guest)
New Posts Shkrime te Reja No New Posts Nuk ka shkrime te reja Sticky Thread Sticky Announcement Thread Njoftime
New Posts on Popular Thread Shkrime te Reja [popular] No New Posts on Popular Thread Nuk ka shkrime te reja [popular] Closed Sticky Thread Sticky/Closed E mbyllur Teme e mbyllun
You cannot start new threads - You cannot post replies - You cannot edit your posts

Syndicate this forum: rss 0.92 Syndicate this forum: rss 2.0 Syndicate this forum: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.1844 sec, 0.0517 of that for queries. DB queries: 31. Memory Usage: 2,451kB