Forumi Shkodran i Shkoderloces - Sofra Shkodrane ne Internet
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Shkollat - Arsimi - Edukimi
Shkollat - Arsimi - Edukimi
Go to page  1 2
  Tema Shkruesi Pergjigje Shikime Shkrimi i Fundit
 Important Threads
Announcement Thread
[Njoftime]
Si te shkruajem nje CV
::bud::
Thu Mar 12 2009, 09:29pm
18 16862 lissandro
Fri May 13 2011, 04:35pm
Sticky Thread
[Sticky]
Arsimi ne Shkoder - Shkollat e Ndryshme
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
::bud::
Wed Jul 02 2008, 04:17pm
31 17185 Cen Durimadhi
Wed Feb 27 2013, 07:46pm
 Forum Threads
Arsimi ne Shqiperi me i mire se ne Angli !!
LUPEN
Sat Sep 10 2011, 09:30am
7 8895 OLIVE OYL
Fri Mar 17 2017, 12:49pm
No New Posts on Popular Thread
RinIA shkodrane ?
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
migu
Thu Aug 16 2007, 03:52pm
34 16075 Mbreteresha
Fri Feb 17 2017, 05:49pm
Te studiosh ne shqiperi apo jasht shtetit?!...dhe pse????
Engel
Wed Apr 21 2010, 09:05pm
6 7792 - Stella -
Mon Mar 25 2013, 08:08pm
No New Posts on Popular Thread
Shkollat private
rejan
Tue Oct 28 2008, 10:22am
14 8707 OLIVE OYL
Wed Feb 27 2013, 07:07pm
No New Posts on Popular Thread
A i kena vajzat tona pak si teper ekstravegante?
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 5 ]
*Princess*
Sun Sep 30 2007, 09:37am
115 52023 - Stella -
Thu Jan 31 2013, 02:32pm
No New Posts on Popular Thread
Korrupsjoni ne Universitete & sistemin e arsimit Shqyptare
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
::bud::
Sat Jul 12 2008, 03:39pm
30 20866 ::bud::
Fri Jun 22 2012, 04:56pm
No New Posts on Popular Thread
Uniformat ne Shkolla
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
SuperGirl
Thu Nov 08 2007, 12:20am
32 21169 lorik
Mon Sep 05 2011, 07:25pm
No New Posts on Popular Thread
Je mesues?/ Paguaj 5 milion e ke vend pune
belgium
Tue Jul 13 2010, 09:17am
15 8521 lorik
Mon Sep 05 2011, 07:18pm
No New Posts on Popular Thread
28-29 Nentori
Z. Zamir Kaceri
Sun Aug 10 2008, 09:59am
14 10492 ShKoDrAn_NyC
Fri Jun 17 2011, 08:04pm
Shkolla 8-vjecare "Deshmoret e Prishtines"
ShKoDrAn_NyC
Thu Jun 16 2011, 10:14pm
8 5976 ShKoDrAn_NyC
Thu Jun 16 2011, 10:56pm
Shkolla Pjeter Meshkalla
::bud::
Mon Apr 05 2010, 05:34pm
1 5535 ShKoDrAn_NyC
Thu Jun 16 2011, 10:10pm
No New Posts on Popular Thread
Shqipnia, politika dhe arsimi !!!
L - N
Wed Jul 09 2008, 06:40am
15 11649 L - N
Wed Nov 03 2010, 08:56pm
Seveme Preteni-Mesuesja qe mbrojti gjuhen amtare tek te rinjt ne mergim
guaca
Fri May 07 2010, 11:18pm
1 4187 belgium
Sun Jul 25 2010, 09:01am
Gjuha shqipe dhe shqiptaret.!!!!!
Engel
Wed Apr 21 2010, 09:16pm
1 3767 Engel
Thu Apr 29 2010, 08:36pm
Universitet Kombtare
L - N
Sun Sep 27 2009, 06:56am
5 7659 L - N
Tue Mar 16 2010, 09:30am
No New Posts on Popular Thread
*** Arsimi ***
L - N
Fri Feb 13 2009, 02:12pm
19 18369 L - N
Fri Feb 12 2010, 11:10am
No New Posts on Popular Thread
Mendoni se brezi i ri po merr edukaten e duhur duke u bazuar ne kohen qe jetojm
drejtesia
Tue Jan 27 2009, 05:02pm
20 11248 L - N
Wed Jan 20 2010, 01:58pm
No New Posts on Popular Thread
Kujtime nga shkolla e mesme...
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
eltoni7
Sun Nov 18 2007, 04:29am
54 27550 Gurabi
Thu Nov 26 2009, 02:56am
ANALFABETIZMI NE RRITJE
belgium
Wed Apr 22 2009, 12:36am
5 6609 L - N
Sun Oct 04 2009, 12:01pm
Shkolla 8-vjecare Ndoc Mazi !
♥Vαηα♥
Thu Dec 04 2008, 05:02pm
2 5721 Xhulio8
Mon Sep 07 2009, 04:54pm
No New Posts on Popular Thread
Ne cilin drejtim po shkon sot rinia Shqipetare???
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
sT...
Sun May 13 2007, 06:05pm
36 21052 ::bud::
Sun Aug 09 2009, 10:27am
No New Posts on Popular Thread
•.¸♥ Shkolla Prenk Jakova`•.♥´
♥Vαηα♥
Mon Nov 03 2008, 04:58pm
18 9546 belgium
Fri May 29 2009, 12:39pm
Hasan Riza Pasha
Z. Zamir Kaceri
Sun Aug 10 2008, 10:02am
1 4002 belgium
Tue Apr 14 2009, 03:51pm
Go to page  1 2

Kalo tek forumi:     Kalo ne fillim

Ky forum moderohet nga: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL 1 user is browsing this forum at the moment (0 members, 1 guest)
New Posts Shkrime te Reja No New Posts Nuk ka shkrime te reja Sticky Thread Sticky Announcement Thread Njoftime
New Posts on Popular Thread Shkrime te Reja [popular] No New Posts on Popular Thread Nuk ka shkrime te reja [popular] Closed Sticky Thread Sticky/Closed E mbyllur Teme e mbyllun
You cannot start new threads - You cannot post replies - You cannot edit your posts

Syndicate this forum: rss 0.92 Syndicate this forum: rss 2.0 Syndicate this forum: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:




Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2368 sec, 0.0911 of that for queries. DB queries: 31. Memory Usage: 2,488kB