Forumi Shkodran i Shkoderloces - Sofra Shkodrane ne Internet
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Njerz te Artit dhe Kultures Shkodrane
Njerz te Artit dhe Kultures Shkodrane
Go to page  1 2 3
  Tema Shkruesi Pergjigje Shikime Shkrimi i Fundit
No New Posts on Popular Thread
Pjerin Sheldija
::bud::
Sun Apr 25 2010, 11:45am
19 12467 LUPEN
Mon Jan 23 2017, 10:49pm
Simon Rrota
L - N
Sun May 02 2010, 08:28pm
6 8054 LUPEN
Sun Jan 22 2017, 11:30pm
Serafin Fanko, një ikonë e artit skenik shqiptar
belgium
Fri Apr 02 2010, 09:42pm
1 3050 LUPEN
Sun Jan 22 2017, 10:33pm
Mikel Koliqi - Kardinali dhe Martiri SHKODRAN
::bud::
Fri Dec 19 2008, 10:51pm
4 4521 LUPEN
Sun Jan 22 2017, 10:06pm
Pashko Gjeçi
LUPEN
Fri Jan 20 2017, 09:14pm
1 2198 LUPEN
Fri Jan 20 2017, 09:30pm
Sandër Prosi
LUPEN
Tue Apr 26 2016, 12:02pm
None 1756 -
AKTORET SHKODRANE - NDREK LUCA
diokletianvs
Mon Apr 13 2009, 02:51am
2 5673 LUPEN
Tue Apr 26 2016, 11:27am
No New Posts on Popular Thread
Lin Delija
L - N
Sun May 02 2010, 07:47pm
19 15386 LUPEN
Tue Apr 26 2016, 11:08am
No New Posts on Popular Thread
Gjergj Fishta
:IROLF:
Tue Dec 09 2008, 03:13pm
17 14248 LUPEN
Mon Apr 18 2016, 02:51pm
No New Posts on Popular Thread
Elhaida Dani
SuperGirl
Thu Apr 18 2013, 09:09pm
23 10758 Gurabi
Sat Jul 20 2013, 05:00pm
At Gaetano Brambillasca
SuperGirl
Tue May 15 2012, 01:01pm
8 5318 SuperGirl
Fri May 25 2012, 08:40pm
No New Posts on Popular Thread
Genc Tukiçi
L - N
Fri Apr 16 2010, 12:01pm
13 17064 Mbreteresha
Fri Jul 01 2011, 09:55pm
Gëzim Uruçi - Shqipetari i pare ne Polin e Veriut.
LUPEN
Tue Mar 29 2011, 08:46pm
7 5425 ShKoDrAn_NyC
Wed Jun 08 2011, 07:06pm
Ridvan Dibra
L - N
Sun Sep 19 2010, 08:33am
4 9411 L - N
Tue Dec 28 2010, 03:37pm
No New Posts on Popular Thread
David Tukiçi
L - N
Fri Apr 16 2010, 10:43am
10 13378 L - N
Wed Nov 03 2010, 08:30pm
No New Posts on Popular Thread
Adrian Paci
L - N
Fri Apr 16 2010, 09:29am
19 24577 L - N
Wed Nov 03 2010, 08:24pm
BESNIK BEKTESHI
belgium
Thu Oct 28 2010, 10:10pm
None 3195 -
No New Posts on Popular Thread
Shpetim Garuci
L - N
Sat Jun 06 2009, 09:21pm
24 26448 L - N
Sun Jul 25 2010, 04:37pm
Pjeter Arbnori
L - N
Sun Oct 11 2009, 02:56pm
7 8723 ::bud::
Sun Apr 25 2010, 01:56pm
Filip Shiroka
L - N
Fri Apr 23 2010, 10:31am
5 6672 L - N
Fri Apr 23 2010, 12:07pm
Pashko Vasa
L - N
Mon Sep 15 2008, 09:21am
4 5620 L - N
Fri Apr 23 2010, 09:58am
Kazazt e Shkodres
L - N
Mon Apr 12 2010, 09:13am
1 3779 Ultra-Shkodrane
Sat Apr 17 2010, 08:39pm
Herojt e 2 Prillit
Dergutsiani
Wed Jul 15 2009, 11:30am
4 4159 belgium
Fri Apr 02 2010, 09:17pm
No New Posts on Popular Thread
Shkodrant ma te njoftun, intelektual dhe te famshem per momentin?!
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
guest
Mon Jan 05 2009, 12:40pm
30 15710 L - N
Fri Mar 26 2010, 12:44pm
Luigj GURAKUQI
belgium
Wed Mar 03 2010, 01:51pm
None 2415 -
Go to page  1 2 3

Kalo tek forumi:     Kalo ne fillim

Ky forum moderohet nga: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL 1 user is browsing this forum at the moment (0 members, 1 guest)
New Posts Shkrime te Reja No New Posts Nuk ka shkrime te reja Sticky Thread Sticky Announcement Thread Njoftime
New Posts on Popular Thread Shkrime te Reja [popular] No New Posts on Popular Thread Nuk ka shkrime te reja [popular] Closed Sticky Thread Sticky/Closed E mbyllur Teme e mbyllun
You cannot start new threads - You cannot post replies - You cannot edit your posts

Syndicate this forum: rss 0.92 Syndicate this forum: rss 2.0 Syndicate this forum: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.4171 sec, 0.0426 of that for queries. DB queries: 31. Memory Usage: 2,640kB