Forumi Shkodran i Shkoderloces - Sofra Shkodrane ne Internet
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Forumi i ShkodraOnline.com :: Gjuha - Linguistika
Gjuha - Linguistika
Go to page  1 2
  Tema Shkruesi Pergjigje Shikime Shkrimi i Fundit
 Important Threads
Closed Sticky Thread
[Sticky]
Fjalë të urta Shqipe
Vargmali
Thu Jun 25 2009, 09:25pm
1 9226 ::bud::
Thu Jun 25 2009, 09:33pm
 Forum Threads
No New Posts on Popular Thread
Gheg is wonderful beauty "Gegnishtja asht e bukuri e mrekullushme"
L - N
Mon Aug 24 2009, 04:08pm
10 12713 - Stella -
Wed Nov 19 2014, 10:18pm
No New Posts on Popular Thread
Dialekti
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
L - N
Fri Sep 14 2007, 09:13pm
50 28846 dodgjeka
Fri Aug 30 2013, 05:50pm
Learn Albanian language / Gjuha shqipe
Llokumi_ny
Sat Feb 24 2007, 10:19pm
2 4744 SuperGirl
Mon Apr 22 2013, 09:16pm
No New Posts on Popular Thread
[poll] A e keni ndrru dialektin shkodran ?
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
.: Deno :.
Wed Apr 04 2007, 05:14pm
70 36157 ~*Christel*~
Sat Mar 09 2013, 05:37pm
No New Posts on Popular Thread
Gjuha Shqipe
L - N
Fri Oct 31 2008, 04:42pm
24 17772 OLIVE OYL
Sat Dec 15 2012, 07:06pm
fjalet shqip dhe zevedesimi i tyre..
wise girl
Sun Dec 19 2010, 01:14pm
2 4328 SuperGirl
Thu Oct 27 2011, 02:00pm
Shkrimet Shqipe në vitet 1332-1850
Vargmali
Tue Jul 14 2009, 03:10pm
1 4516 lissandro
Sat Sep 03 2011, 06:46pm
No New Posts on Popular Thread
Shkruni vetem emra taman Shqiptare te pa huazum prej askuj.
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
L - N
Sat Oct 04 2008, 11:43am
45 22647 lissandro
Sat Sep 03 2011, 06:41pm
No New Posts on Popular Thread
Gjuha abuzueme Shqype (STANDART I 1972) ne krize t'pa fund? Polemika dhe diskutime !
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
L - N
Sat Jul 19 2008, 10:03am
52 43056 lorik
Fri Sep 02 2011, 08:56pm
No New Posts on Popular Thread
Gjuha Shqype prej Albanologve ma te ransishem Shqiptar dhe te huj
L - N
Fri Oct 17 2008, 11:29am
14 15352 L - N
Sat Sep 11 2010, 07:23am
No New Posts on Popular Thread
FJALET E HUAJA NE GJUHEN SHQIPE
lissandro
Thu Sep 25 2008, 03:11pm
23 13632 Holly
Thu Jun 17 2010, 01:36pm
Selman Riza
L - N
Tue Feb 17 2009, 11:51am
5 8021 L - N
Thu Apr 08 2010, 03:43pm
Revista "Hylli i Dritës"
L - N
Tue Aug 25 2009, 01:38pm
5 8789 L - N
Tue Apr 06 2010, 10:40pm
Revista "Nje"
L - N
Tue Jan 19 2010, 04:32pm
None 3221 -
INSTITUTI GJUHA SHQIPE GEGNISHTJA
L - N
Mon Dec 28 2009, 08:11am
None 3325 -
No New Posts on Popular Thread
Shkruni vetem emra (qytetesh-vene-fshatna-male-kodra-prroj-vene apo udhfysa) Shqiptare
L - N
Sat Oct 04 2008, 11:58am
13 10293 LEONS
Mon Nov 30 2009, 08:17pm
Fjale qe ende i perdorim
Loris
Fri Jan 23 2009, 08:13pm
4 5832 LUPEN
Wed Oct 07 2009, 02:50am
HISTORIKU I ALFABETIT SHQIP
belgium
Wed Apr 22 2009, 01:03am
1 5412 Guest2983928
Tue Aug 25 2009, 10:18pm
Kroniku i përpjekjeve të grekëzimit të trojeve shqiptare nga 1600 deri sot
Vargmali
Sat Jul 04 2009, 08:49pm
1 4458 Shqiptar.
Sun Jul 05 2009, 04:09pm
No New Posts on Popular Thread
Profesor grek në intervistë në NY Times thot “ne flisnim shqip, të tjerë na bërën grekë”
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
Vargmali
Sat Jun 27 2009, 08:37pm
29 19608 lissandro
Tue Jun 30 2009, 03:56pm
Gjuha shqipe mendohet se eshte e treta gjuhe me e vjeter ne Europe!!!!
Engel
Thu Mar 26 2009, 09:35am
9 8227 L - N
Sun Jun 21 2009, 05:51pm
No New Posts on Popular Thread
Gjuha Shqype pa Gegnishten Âsht si gjuha Shqype pa Tosknishten
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
Tafil Ibriku
Tue Jun 24 2008, 09:24pm
37 23947 Engel
Tue Jun 16 2009, 08:27am
Gegenishtja
shkodranja2
Wed Apr 22 2009, 09:44pm
2 6545 L - N
Fri May 08 2009, 07:55am
SHKOLLA E PARE SHQIPE NE SHKODER ne 1638
belgium
Wed Apr 22 2009, 12:55am
None 3745 -
Go to page  1 2

Kalo tek forumi:     Kalo ne fillim

Ky forum moderohet nga: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL 1 user is browsing this forum at the moment (0 members, 1 guest)
New Posts Shkrime te Reja No New Posts Nuk ka shkrime te reja Sticky Thread Sticky Announcement Thread Njoftime
New Posts on Popular Thread Shkrime te Reja [popular] No New Posts on Popular Thread Nuk ka shkrime te reja [popular] Closed Sticky Thread Sticky/Closed E mbyllur Teme e mbyllun
You cannot start new threads - You cannot post replies - You cannot edit your posts

Syndicate this forum: rss 0.92 Syndicate this forum: rss 2.0 Syndicate this forum: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.5021 sec, 0.0971 of that for queries. DB queries: 31. Memory Usage: 2,653kB