Forumi Shkodran i Shkoderloces - Sofra Shkodrane ne Internet
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Forumi i ShkodraOnline.com :: Ekonomia
Ekonomia
  Tema Shkruesi Pergjigje Shikime Shkrimi i Fundit
No New Posts on Popular Thread
Bizneset Shqipetare !!!!
Engel
Thu Apr 02 2009, 05:29pm
21 21940 LUPEN
Fri Feb 17 2017, 04:46pm
Po ike Leku e po na vjen Euroja
L - N
Thu Oct 08 2009, 10:36am
4 6812 ::bud::
Tue Apr 02 2013, 09:31am
Hekurudha Kombit ??? Premtime apo lajme sensacjonit ???
L - N
Wed Oct 14 2009, 06:49am
5 11638 lissandro
Tue Sep 06 2011, 05:31pm
Rruga e Arberit. Arteria e II-te e Kombit
L - N
Tue Jun 16 2009, 04:04pm
5 12044 lissandro
Tue Sep 06 2011, 05:26pm
Shqiptaret shtojne perdorimin e kartave te kreditit
Artani
Sat Jul 24 2010, 03:08pm
2 4723 lissandro
Tue Sep 06 2011, 05:17pm
No New Posts on Popular Thread
Shqiperia Prodhimet dhe Industria -
lissandro
Sat Jan 24 2009, 05:05pm
23 14626 lissandro
Tue Sep 06 2011, 05:14pm
No New Posts on Popular Thread
Albanian Economy
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
L - N
Wed Apr 14 2010, 10:45am
58 73517 Al Bundy
Thu Mar 31 2011, 07:52pm
Autostrada Tiranë - Elbasan.
L - N
Wed Oct 14 2009, 06:44am
4 15482 WORLD
Thu Dec 16 2010, 10:18am
No New Posts on Popular Thread
*** Rreth ekonomise ***
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 5 ]
L - N
Fri May 02 2008, 10:18am
123 59349 WORLD
Fri Nov 19 2010, 08:45pm
Telefono falas nepermjet internetit
belgium
Mon Jul 19 2010, 08:12am
1 4682 Al Bundy
Mon Jul 19 2010, 06:51pm
No New Posts on Popular Thread
Prona private ??? Kompensimi i ish pronarve ??? Privatizimet ???
L - N
Wed Oct 22 2008, 02:47pm
14 11314 L - N
Fri Jun 11 2010, 04:02pm
Mali i Zi. Rrugt e domosdoshme mes trevave Shqiptare.
L - N
Wed Dec 23 2009, 12:27pm
1 4332 L - N
Thu Apr 15 2010, 09:29am
Aeroporti i Kuksit
L - N
Mon Apr 12 2010, 02:49pm
1 5059 Al Bundy
Mon Apr 12 2010, 07:10pm
Vërmicë-Merdare " Vazhdimsia e Durrs Kuks Morine"
L - N
Sun Mar 28 2010, 12:39pm
1 7626 L - N
Mon Apr 12 2010, 01:56pm
Kaskada e Devollit
L - N
Fri Mar 26 2010, 12:23pm
None 3213 -
No New Posts on Popular Thread
KRIZA GLOBALE 2009
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
::bud::
Sat Jan 31 2009, 11:09pm
45 24631 L - N
Mon Feb 15 2010, 09:19am
Davos 2010: As it happened from BBC News.
L - N
Sun Jan 31 2010, 07:48am
3 7928 L - N
Sun Jan 31 2010, 08:09am
Teori ekonomike !!!
L - N
Fri Dec 04 2009, 12:24pm
None 3553 -
No New Posts on Popular Thread
Shkodra-kryeqyteti i papunesise
SuperGirl
Wed Feb 20 2008, 10:03pm
11 8487 star
Sun Aug 09 2009, 10:54pm
Vlora i ndëshkoi miliardat e Berishës
L - N
Tue Jul 14 2009, 07:45am
None 3372 -
"Pse biznesi italian preferon Shkodren"
L - N
Thu Jun 12 2008, 09:53am
6 6549 star
Sun Jul 05 2009, 05:48pm
No New Posts on Popular Thread
Bankat, parazitet e xhepit te popullit shkodrane
::bud::
Mon Apr 28 2008, 10:28am
11 8913 L - N
Mon Jun 08 2009, 08:52am
No New Posts on Popular Thread
How to meet the dangers facing world market economy (English Only- Anglisht vetem)
L - N
Thu Sep 18 2008, 10:42am
14 19978 L - N
Thu May 14 2009, 11:55am
Nxenesit gjermane punojn per te ndihmuar durrsaket!!!
Engel
Thu Apr 02 2009, 05:16pm
6 6571 Engel
Thu Apr 09 2009, 10:16pm
No New Posts on Popular Thread
Kriza financiare, USA dhe fati jon
shehrezade
Sat Sep 27 2008, 12:10am
24 14434 L - N
Fri Feb 06 2009, 02:33pm

Kalo tek forumi:     Kalo ne fillim

Ky forum moderohet nga: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL 1 user is browsing this forum at the moment (0 members, 1 guest)
New Posts Shkrime te Reja No New Posts Nuk ka shkrime te reja Sticky Thread Sticky Announcement Thread Njoftime
New Posts on Popular Thread Shkrime te Reja [popular] No New Posts on Popular Thread Nuk ka shkrime te reja [popular] Closed Sticky Thread Sticky/Closed E mbyllur Teme e mbyllun
You cannot start new threads - You cannot post replies - You cannot edit your posts

Syndicate this forum: rss 0.92 Syndicate this forum: rss 2.0 Syndicate this forum: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.4053 sec, 0.0990 of that for queries. DB queries: 31. Memory Usage: 2,554kB