Forumi Shkodran i Shkoderloces - Sofra Shkodrane ne Internet
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Historia e Shkodrës
Historia e Shkodrës
  Tema Shkruesi Pergjigje Shikime Shkrimi i Fundit
 Important Threads
Sticky Thread
[Sticky]
Historia e Scoder - Scodra "Shkodres"
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
L - N
Thu Feb 21 2008, 08:47am
46 73861 LUPEN
Sun Mar 12 2017, 10:22pm
Sticky Thread
[Sticky]
Legjenda e Rozafes
::bud::
Fri Apr 03 2009, 08:43pm
16 14107 Guest2983928
Sat May 28 2011, 02:48pm
 Forum Threads
No New Posts on Popular Thread
Fakte historike per dhe rreth (Scoder-Scodra-Scodrin-Scutary-Shkoder)
L - N
Fri May 01 2009, 09:10am
10 23577 LUPEN
Tue Mar 14 2017, 03:22pm
MARTIRET
::bud::
Sat Jun 30 2012, 01:53am
None 3300 -
Shkodër 1990: Rikthimi i fesë 23 vjet pas ndalimit.
Holly
Thu Jun 18 2009, 04:51pm
7 6960 ::bud::
Wed Sep 07 2011, 03:30pm
No New Posts on Popular Thread
Kara Mahmud Bushati
:::ShkoderZemer
Thu Feb 12 2009, 12:10am
20 16790 Dritan_it
Sat Feb 26 2011, 11:34pm
Tre vëllaznit Gàzulli nën rrasën e harresës ...
L - N
Sat Aug 28 2010, 01:13pm
None 5097 -
Chatin Sarachi ( Paskal "Çatin" Saraçi) (1902-1974).
Holly
Fri Jun 25 2010, 12:51pm
3 8176 Holly
Fri Jun 25 2010, 12:59pm
Emigracioni dhe shpernguljet e Shqiptarve/Shkodranve ner Shekuj.
L - N
Sat Mar 06 2010, 03:52pm
1 7593 L - N
Thu Jun 03 2010, 12:04pm
Si u formua në Shkodër "Përpjekja Shqiptare"
::bud::
Sun Apr 25 2010, 01:36pm
None 3296 -
*** Shkodra dhe komunizmi anti-njerzore ***
L - N
Thu Jan 14 2010, 05:01pm
None 3353 -
Shkodra
:::ShkoderZemer
Sun Dec 28 2008, 07:40pm
9 12394 ::HorroR::
Wed Nov 18 2009, 11:50pm
Rruga e Shkodrës, një objekt me rëndësi në Beograd
L - N
Mon Oct 26 2009, 11:53am
1 4655 lissandro
Wed Oct 28 2009, 12:25pm
''The Siege of Shkodra'' by George Merula. Venice, 10 September 1474.
Tafil Ibriku
Thu Sep 25 2008, 11:41am
2 7584 L - N
Thu Mar 26 2009, 02:57pm
E mbyllur
Historia e Balshajve te Shkodres (Tema e Myllun- Vetem per rreferim)
L - N
Tue Mar 18 2008, 02:44pm
1 5370 L - N
Fri Jan 16 2009, 01:46pm
Shkodra në Lidhjet Tregtare me Trevat e Tjera në Shekujt XIV - XV
::bud::
Sun Jan 11 2009, 06:34pm
None 4991 -
No New Posts on Popular Thread
Si e mori Shkodra (Scoder) si kryqyteti i Iliris emnin e vet
scutari82
Sun Feb 24 2008, 04:08pm
15 9674 guest
Wed Sep 03 2008, 03:20pm
Shkodra dhe Motet
:::ShkoderZemer
Wed Jun 04 2008, 02:21am
3 6777 babo
Fri Jun 27 2008, 11:34am

Kalo tek forumi:     Kalo ne fillim

Ky forum moderohet nga: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL 1 user is browsing this forum at the moment (0 members, 1 guest)
New Posts Shkrime te Reja No New Posts Nuk ka shkrime te reja Sticky Thread Sticky Announcement Thread Njoftime
New Posts on Popular Thread Shkrime te Reja [popular] No New Posts on Popular Thread Nuk ka shkrime te reja [popular] Closed Sticky Thread Sticky/Closed E mbyllur Teme e mbyllun
You cannot start new threads - You cannot post replies - You cannot edit your posts

Syndicate this forum: rss 0.92 Syndicate this forum: rss 2.0 Syndicate this forum: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.5220 sec, 0.0826 of that for queries. DB queries: 31. Memory Usage: 2,616kB