Forumi Shkodran i Shkoderloces - Sofra Shkodrane ne Internet
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Ambjenti
Ambjenti
  Tema Shkruesi Pergjigje Shikime Shkrimi i Fundit
 Important Threads
Announcement Thread
[Njoftime]
[poll] A duhen shitur celfonat/saketat
::bud::
Mon Oct 12 2009, 12:08pm
8 12162 Al Bundy
Sun Mar 27 2011, 07:45pm
 Forum Threads
No New Posts on Popular Thread
Na ishte një herë Shiroka
::bud::
Tue Aug 18 2009, 09:13am
11 15043 Cen Durimadhi
Thu Mar 21 2013, 10:17am
No New Posts on Popular Thread
Mbeturniat - Riciklimi
::bud::
Tue Feb 02 2010, 09:47pm
24 15325 SuperGirl
Wed Jul 04 2012, 10:49pm
No New Posts on Popular Thread
Shkodra mas 10 vjetsh
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
SuperGirl
Fri Apr 04 2008, 10:10pm
73 35875 lissandro
Mon Apr 18 2011, 03:52pm
No New Posts on Popular Thread
Ambjentit dhe ekosistemi kombtar
L - N
Thu Aug 20 2009, 08:50am
10 21284 alem
Wed Mar 30 2011, 04:19pm
Nucléare & Environnement,,,
WENZO
Sun Mar 13 2011, 09:31pm
1 4257 ::bud::
Sun Mar 13 2011, 10:33pm
No New Posts on Popular Thread
Kujdesi ndaj flores dhe faunes
babo
Sat Dec 27 2008, 05:34pm
10 12919 L€OÑ
Tue Jul 27 2010, 07:52pm
No New Posts on Popular Thread
Lajme/diskutime rreth ambjentit Shkodran
::bud::
Mon Aug 17 2009, 09:53am
15 17959 Gurabi
Sat Jun 26 2010, 02:42pm
Erozioni kercnim dhe problem i Shqipnise ne vecanti.
L - N
Sat Feb 20 2010, 08:48am
1 4305 L - N
Sat Feb 20 2010, 09:30am
A ke nevoje per central me qymyr apo nuklear? Bjere te nertohet në Shqipni
L - N
Sat Sep 05 2009, 09:36am
1 5611 ::bud::
Mon Sep 07 2009, 04:36pm
Nje gjest per PLANETIN
belgium
Mon Aug 25 2008, 01:25am
3 3995 belgium
Wed Aug 27 2008, 08:16pm

Kalo tek forumi:     Kalo ne fillim

Ky forum moderohet nga: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL 1 user is browsing this forum at the moment (0 members, 1 guest)
New Posts Shkrime te Reja No New Posts Nuk ka shkrime te reja Sticky Thread Sticky Announcement Thread Njoftime
New Posts on Popular Thread Shkrime te Reja [popular] No New Posts on Popular Thread Nuk ka shkrime te reja [popular] Closed Sticky Thread Sticky/Closed E mbyllur Teme e mbyllun
You cannot start new threads - You cannot post replies - You cannot edit your posts

Syndicate this forum: rss 0.92 Syndicate this forum: rss 2.0 Syndicate this forum: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.5018 sec, 0.0448 of that for queries. DB queries: 31. Memory Usage: 2,369kB