Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Forumi i ShkodraOnline.com :: Arkiv
 
<< Previous thread | Next thread >>
Keni puthe Femer/Mashkull me ngjyre......
Go to page  1 2 3
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
This thread is now closed
Author Post
Edmond-Cela
Sun Nov 16 2008, 01:18am
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
Ju djemat keni pas expirencen me puthe femra me ngjyre dhe ju vajzat djema me ngjyre

personalesh po por nuk me kujtohet sa e mire ka ken puthja se jam ken pishem

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
~*Christel*~
Sun Nov 16 2008, 11:24am


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Nji Zot e din ca kam hek me puth ate pa ngjyre #:-S lene me e provu edhe nji me ngjyre @-) #-o
Back to top
jimm
Sun Nov 16 2008, 12:09pm

Registered Member #2202
Joined: Mon Aug 04 2008, 08:56pm

Posts: 725
un per vete sjam ngop akoma duke puthur vajzat e bardha kaukaze. kshu qe skam kalu te ngjyra tjeter. jo se ka nej gja. po edhe un jam i bardh
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun Nov 16 2008, 12:58pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
nuk kam eksperience dhe vec po shoh shkrimet tuja se ne te martumt e kena lane me kaq hahahahaha tu single na diftoni..

I care and I wish well!

Back to top
Tear
Sun Nov 16 2008, 02:08pm

Registered Member #2439
Joined: Sat Nov 08 2008, 08:07pm

Posts: 32
Si a-cat edhe une,por nuk jam as edhe kurioze hic e kisha biles nji pyetje per zotnin Edmond:a duhet patjeter me puth ndryshe nji i bardhe
nga nji person i zi?se nuk ma merr mendja se puthja ashte ceshtje ngjyre,mgjt ndoshta,, :-?
Back to top
::bud::
Sun Nov 16 2008, 02:36pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
i kam provu tana ngjyrat, me to edhe ato bardh e zi. E kisha fjalen per fotografite dhe piktrurat hahaaa........


Nuk kam pase ekperjence, per vete faktin qe me ka blloku e bardha dhe don Zoti rri ne kyt qendrim forever.
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Mon Nov 17 2008, 08:17am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
::bud:: ka shkruar:

i kam provu tana ngjyrat, me to edhe ato bardh e zi. E kisha fjalen per fotografite dhe piktrurat hahaaa........


Nuk kam pase ekperjence, per vete faktin qe me ka blloku e bardha dhe don Zoti rri ne kyt qendrim forever.
Amen ::bud:: [-O<

I care and I wish well!

Back to top
L - N
Mon Nov 17 2008, 08:27am
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
a-cat ka shkruar:

::bud:: ka shkruar:

i kam provu tana ngjyrat, me to edhe ato bardh e zi. E kisha fjalen per fotografite dhe piktrurat hahaaa........


Nuk kam pase ekperjence, per vete faktin qe me ka blloku e bardha dhe don Zoti rri ne kyt qendrim forever.
Amen ::bud:: [-O<Ktej ka lagjja jone si kena kta probleme, kur ja vlen ja u lajm deren hapun me hy pa pyte, ne ktej na pelqen televizori me ngjyra sidomos kur ka figuren e bukur hahahahahaha

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Mon Nov 17 2008, 08:29am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Ju kekeni laramane ka lagjja juj lec...hahaha

I care and I wish well!

Back to top
L - N
Mon Nov 17 2008, 08:32am
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
a-cat ka shkruar:

Ju kekeni laramane ka lagjja juj lec...hahahaHahahah laramandhekun e kena si lulet e praanvers tan ngjyra te nezuna e na pelqen fort kontrasti kastan s'kena ku me shku pa ken laramana hahahahaha

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Mon Nov 17 2008, 08:39am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
i ti u bafsh lamsh me gjith lule mar lec...hahahahaha...e mos ta gjette kush fijen hahahahahaha

I care and I wish well!

Back to top
L - N
Mon Nov 17 2008, 08:45am
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
a-cat ka shkruar:

i ti u bafsh lamsh me gjith lule mar lec...hahahahaha...e mos ta gjette kush fijen hahahahahahaKu me shku pa u ba lamsh kajhere s'kena, po thuj shyqyr qe s'ka kodra ktej ka na po ka vec fusha e s'kena nevoje me ra prej nalt shum hahahaha
Tash lamshi kta pun ka po u ba mire, po u ngatrru persmarit e fort asht pak zor mu gjet ajo fije, po thuj shyqyr qi ba mu gjet fija e lamshit asht menja edhe ma e ngatruume e s'munet kush me ja gjet fijen hahahahaha


Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
Z. Zamir Kaceri
Mon Nov 17 2008, 10:10am
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
Pasha nanen me ma fal tan Europeen nuk k'shkan mendja me prek femna t'zeza. Me dit se bahem edhe nji her synet e dhe at pun nuk e baj.

Lumi Dushes
Back to top
Edmond-Cela
Mon Nov 17 2008, 05:13pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038


u ca i kisha ba kesaj per brekfast e kisha hanger.

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
guest
Mon Nov 17 2008, 09:28pm
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
mos u bani rracista, po edhe nqs jeni mos e shprehni. nuk t'i rrit e as t'i ul vlerat ngjyra e lekurs.


Back to top
Edmond-Cela
Mon Nov 17 2008, 09:41pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
plotesish me parafolsin. per kurejtje e hapa temen jo ne menyre racizmi se ne shqiptaren nuk flasim shum per kyt pune se jena pak racista me kto gjana

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
SuperGirl
Thu Nov 20 2008, 12:46am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
nc se kam provu...dhe as e kam nder mend.
po planifikoj me u ndal te ky i bardhi qe mi ka marr mendtBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
::bud::
Wed Aug 12 2009, 03:57pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
SuperGirl mas e len fort ne diell se po merr ngjyre hahaaaa.... Kujdes.
Back to top
Dergutsiani
Sat Aug 15 2009, 02:15pm

Registered Member #3136
Joined: Tue Jul 07 2009, 07:35am

Posts: 3023
Me ngjyr jo itesh per itesh po me me dal rasti tesh e puthi .. pa ngjyr kam puth :-* :x

12 klube ka Shqipnia,por nuk gjen asnji si VLLAZNIA !!!

E kaluara i perket Vdekjes , Enderrat Sperseriten , Jeta Vazhdon...:)

Back to top
shkodrani ne mergim
Sun Aug 16 2009, 03:14am
Registered Member #95
Joined: Sun Oct 22 2006, 03:07am

Posts: 237
As kam puthur e as nuk kam ndermend te puth perderisa te ekzistoje raca e bardhe.Zoti ka kriju shume raca dhe e mira asht gjithesecili me shku me racen e veht dhe mos me u perzie se po lindin femijet si laramana.
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun Aug 16 2009, 05:41am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
~*Christel*~ ka shkruar:

Nji Zot e din ca kam hek me puth ate pa ngjyre #:-S lene me e provu edhe nji me ngjyre @-) #-o


Hahahaahha amen sister hahahah e forte :-*

I care and I wish well!

Back to top
Dergutsiani
Sun Aug 16 2009, 10:04am

Registered Member #3136
Joined: Tue Jul 07 2009, 07:35am

Posts: 3023
hahahahahhahahahahhahhaahahaha e madhe kja ....... shkodrani mergim me dukesh pak racist apo jo ?

12 klube ka Shqipnia,por nuk gjen asnji si VLLAZNIA !!!

E kaluara i perket Vdekjes , Enderrat Sperseriten , Jeta Vazhdon...:)

Back to top
❤Bambolina❤
Fri Aug 21 2009, 11:16pm

Registered Member #2929
Joined: Thu Apr 30 2009, 12:35pm

Posts: 3631
mu ma shpifin ata qe jan me ngjyr jo me ti puth...

[ Edited Fri Aug 21 2009, 11:16pm ]
Back to top
Dergutsiani
Tue Aug 25 2009, 09:40pm

Registered Member #3136
Joined: Tue Jul 07 2009, 07:35am

Posts: 3023
pfff njesoj jan njerez si tan jan edhe ti raciste po me vjen keq qe keke raciste

12 klube ka Shqipnia,por nuk gjen asnji si VLLAZNIA !!!

E kaluara i perket Vdekjes , Enderrat Sperseriten , Jeta Vazhdon...:)

Back to top
Dergutsiani
Tue Aug 25 2009, 09:41pm

Registered Member #3136
Joined: Tue Jul 07 2009, 07:35am

Posts: 3023
hmmmm se di un bame me dal rasti e kisha puth

12 klube ka Shqipnia,por nuk gjen asnji si VLLAZNIA !!!

E kaluara i perket Vdekjes , Enderrat Sperseriten , Jeta Vazhdon...:)

Back to top
Go to page  1 2 3  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2814 sec, 0.0994 of that for queries. DB queries: 69. Memory Usage: 3,125kB