Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Forumi i ShkodraOnline.com :: Arkiv
 
<< Previous thread | Next thread >>
Keni puthe Femer/Mashkull me ngjyre......
Go to page  1 2 3
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
This thread is now closed
Author Post
Holly
Mon Sep 14 2009, 12:45pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
jooo .
tesh nuk kena ma kohe per eksperimente se te ishte ken perpara ndoshta po.
qa kan ato veq se kan n'dej pak ma shum ne diell se ne.

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
sunríse
Thu Oct 01 2009, 08:41am

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
SeRiOuS GiRl ka shkruar:

mu ma shpifin ata qe jan me ngjyr jo me ti puth...shih si ban kjo
me ken Enrique Eglesias kushedi kishe ndrru menje.never say never


Think happy thoughts!

Back to top
S~erenity
Thu Oct 01 2009, 09:45am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
Para disa viteve, ishim t'ftum ne nji darke ne te cilen ishin t'thirrun disa afrikan.
E kishin zakon sikur edhe na shqiptart, mu puth n'faqe, dhe m'takoi me te dy gjinite me provu.Thjesht, vetem n'sheje respektit dhe s'ishte nami... njerez fantastik, me moral, vlera, standarte, t'edukum dhe shume thjeshte.
Back to top
guest
Wed Oct 21 2009, 12:13am
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
pa deshire e kam puth por per seks ishte e mir dhe ja vlejti


Back to top
_GUINNESS_
Wed Oct 21 2009, 01:50am
be allways happy enjoy life its to short

Registered Member #1037
Joined: Tue Aug 07 2007, 11:58pm

Posts: 2385
kam e kam ba sex me mulate e zezake e kineze e arabe vec hala me indiane jo
Back to top
shkodra
Mon Oct 26 2009, 07:12pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
mondi si nukme zhgenjev e nje here ,,tema super hape....hahahahaha

no comment......
Back to top
shkodra
Mon Oct 26 2009, 07:48pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
ti karissima nuk meriton as pergj,,,,,po ke hi si 7 ne 13----masnej pergj jote cila ishte i ke provu te gjitha hahahahahahahha

no comment......
Back to top
shkodra
Mon Oct 26 2009, 07:59pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
jo spo me duhet gja ,po ku nuk te takon mu pergj mos u pergj,kur e shef se nuk din me lidh muhabetin e nuk je e afte me i kuptu te tjeret....ktu asht forum po pate gja fol tjera kun....

no comment......
Back to top
❤Bambolina❤
Mon Oct 26 2009, 10:36pm

Registered Member #2929
Joined: Thu Apr 30 2009, 12:35pm

Posts: 3631
choco creamy ka shkruar:

SeRiOuS GiRl ka shkruar:

mu ma shpifin ata qe jan me ngjyr jo me ti puth...shih si ban kjo
me ken Enrique Eglesias kushedi kishe ndrru menje.never say never_GUINNESS_ ka shkruar:

kam e kam ba sex me mulate e zezake e kineze e arabe vec hala me indiane jochocho me ken Enrique Eglesias esht muhabet tjeter
guinnes ishalla te del dhe indianja

[ Edited Mon Oct 26 2009, 10:37pm ]
Back to top
❤Bambolina❤
Mon Oct 26 2009, 10:42pm

Registered Member #2929
Joined: Thu Apr 30 2009, 12:35pm

Posts: 3631
shkodra ka shkruar:

mondi si nukme zhgenjev e nje here ,,tema super hape....hahahahahamu vetem ata cuna qe kan foto tigre sme pelqejn. sepse i duket vetja me i zjuari nga te gjith
Back to top
❤Bambolina❤
Mon Oct 26 2009, 10:43pm

Registered Member #2929
Joined: Thu Apr 30 2009, 12:35pm

Posts: 3631
shkodra ka shkruar:

ti karissima nuk meriton as pergj,,,,,po ke hi si 7 ne 13----masnej pergj jote cila ishte i ke provu te gjitha hahahahahahahhasa mir e ka mesu njeni matematiken mu me pelqen 12 ne 12.... karissimo cte duhet ty ckam ba un..
Back to top
❤Bambolina❤
Mon Oct 26 2009, 10:43pm

Registered Member #2929
Joined: Thu Apr 30 2009, 12:35pm

Posts: 3631
shkodra ka shkruar:

jo spo me duhet gja ,po ku nuk te takon mu pergj mos u pergj,kur e shef se nuk din me lidh muhabetin e nuk je e afte me i kuptu te tjeret....ktu asht forum po pate gja fol tjera kun....


no coment me kyt te qeshun kuptohet
Back to top
☼sunshine
Sat Jun 12 2010, 06:33pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
pse ca ka, un e kisha puth nji zezak kacurrel hahahahahah

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
Al Bundy
Sat Jun 12 2010, 06:35pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Sunshine njat kaçurrel kot e shtove se nuk ka zezak me floke te shtrime:DBack to top
☼sunshine
Sat Jun 12 2010, 06:44pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
Miri74 ka shkruar:

Sunshine njat kaçurrel kot e shtove se nuk ka zezak me floke te shtrime:D


hahahahhaahhaha ca mke ba me qesh mar dreq

po ku i dihet mund t'jet edhe tollac hahahhahaha

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
Al Bundy
Sat Jun 12 2010, 06:45pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
♥sunshine♥ ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

Sunshine njat kaçurrel kot e shtove se nuk ka zezak me floke te shtrime:D


hahahahhaahhaha ca mke ba me qesh mar dreq

po ku i dihet mund t'jet edhe tollac hahahhahahaTollac me kaçurrela? Lamsh m'bane/Back to top
☼sunshine
Sat Jun 12 2010, 06:53pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
Miri74 ka shkruar:

♥sunshine♥ ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

Sunshine njat kaçurrel kot e shtove se nuk ka zezak me floke te shtrime:D


hahahahhaahhaha ca mke ba me qesh mar dreq

po ku i dihet mund t'jet edhe tollac hahahhahahaTollac me kaçurrela? Lamsh m'bane/


hahahahahaha ti lamsh u bash e u lidhsh ny
e theksova zezak kacurrrel, se mund te jet edhe tollac, e me ken tollac ncuk se puthi hahahahahahhaha

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
Al Bundy
Sat Jun 12 2010, 07:03pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
♥sunshine♥ ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

♥sunshine♥ ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

Sunshine njat kaçurrel kot e shtove se nuk ka zezak me floke te shtrime:D


hahahahhaahhaha ca mke ba me qesh mar dreq

po ku i dihet mund t'jet edhe tollac hahahhahahaTollac me kaçurrela? Lamsh m'bane/


hahahahahaha ti lamsh u bash e u lidhsh ny
e theksova zezak kacurrrel, se mund te jet edhe tollac, e me ken tollac ncuk se puthi hahahahahahhahalol se paskam dit se Guiness asht zezak:D

Mandej tollacat kane nivel ma te nalte testosteronit qe don me than qa don me thane:D Guinnes ma ke nji birre borxh se te dola zot/
Back to top
☼sunshine
Sat Jun 12 2010, 07:11pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
Miri74 ka shkruar:

♥sunshine♥ ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

♥sunshine♥ ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

Sunshine njat kaçurrel kot e shtove se nuk ka zezak me floke te shtrime:D


hahahahhaahhaha ca mke ba me qesh mar dreq

po ku i dihet mund t'jet edhe tollac hahahhahahaTollac me kaçurrela? Lamsh m'bane/


hahahahahaha ti lamsh u bash e u lidhsh ny
e theksova zezak kacurrrel, se mund te jet edhe tollac, e me ken tollac ncuk se puthi hahahahahahhahalol se paskam dit se Guiness asht zezak:D

Mandej tollacat kane nivel ma te nalte testosteronit qe don me than qa don me thane:D Guinnes ma ke nji birre borxh se te dola zot/na len tash se guinnes e kena bardhuc mas na e perzij te kjo teme
edhe se paskam dit se tollacat kan nivel ma te nalt testosteronit por prap s'ma mushin mendjen :-? ahahahahahahahah

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
Al Bundy
Sat Jun 12 2010, 07:37pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Besa metaman qe ka nevoje per nji kure 2 javore Velipojet ai/Back to top
belgium
Thu Jul 08 2010, 11:35am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Edmond-Cela ka shkruar:

Ju djemat keni pas expirencen me puthe femra me ngjyre dhe ju vajzat djema me ngjyre

personalesh po por nuk me kujtohet sa e mire ka ken puthja se jam ken pishem
une jo puth por edhe llakacit me te....
kam kujtime te pa harrume prej saj kam pas moshen 24vjec, e kam ken ne shkoder dy her me te .
Back to top
Al Bundy
Thu Jul 08 2010, 04:26pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
belgium ka shkruar:

Edmond-Cela ka shkruar:

Ju djemat keni pas expirencen me puthe femra me ngjyre dhe ju vajzat djema me ngjyre

personalesh po por nuk me kujtohet sa e mire ka ken puthja se jam ken pishem
une jo puth por edhe llakacit me te....
....Ewwwwww..


Back to top
~*Christel*~
Thu Jul 08 2010, 04:36pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
ewwwwwwww
Back to top
belgium
Tue Jul 13 2010, 09:02am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Miri74 ka shkruar:

belgium ka shkruar:

Edmond-Cela ka shkruar:

Ju djemat keni pas expirencen me puthe femra me ngjyre dhe ju vajzat djema me ngjyre

personalesh po por nuk me kujtohet sa e mire ka ken puthja se jam ken pishem
une jo puth por edhe llakacit me te....
....Ewwwwww..

ca ke ma ti ?/a nuk ban a??
Back to top
Al Bundy
Tue Jul 13 2010, 06:44pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Belgium me kujtove kyt humorin/D

Back to top
Go to page  1 2 3  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2987 sec, 0.0830 of that for queries. DB queries: 67. Memory Usage: 3,136kB