Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Shkodra - Tradita - Jeta sot
 
<< Previous thread | Next thread >>
Shkodra vetem me 1 fjale
Go to page  1 2 3 ... 25 26 27 28
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Xhulio8
Sat Sep 25 2010, 12:32pm
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
Dukeshe
Back to top
cherry-girl
Sat Sep 25 2010, 05:46pm
Qershi Shkodret

Registered Member #3130
Joined: Sun Jul 05 2009, 07:25pm

Posts: 7264
lulezimBack to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat Sep 25 2010, 09:13pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
:x

I care and I wish well!

Back to top
Xhulio8
Sun Sep 26 2010, 10:14am
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
Mrekulli
Back to top
guest
Sun Sep 26 2010, 10:06pm
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
e lodhun


Back to top
cherry-girl
Mon Sep 27 2010, 12:52am
Qershi Shkodret

Registered Member #3130
Joined: Sun Jul 05 2009, 07:25pm

Posts: 7264
freskiBack to top
Xhulio8
Mon Sep 27 2010, 10:14am
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
Mrekullushme
Back to top
_GUINNESS_
Mon Sep 27 2010, 11:38am
be allways happy enjoy life its to short

Registered Member #1037
Joined: Tue Aug 07 2007, 11:58pm

Posts: 2385
imagjinate
Back to top
cherry-girl
Tue Sep 28 2010, 12:55am
Qershi Shkodret

Registered Member #3130
Joined: Sun Jul 05 2009, 07:25pm

Posts: 7264
pasionBack to top
WORLD
Tue Sep 28 2010, 09:18am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
Nuse

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
Xhulio8
Wed Sep 29 2010, 09:53am
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
Madheri
Back to top
WORLD
Wed Sep 29 2010, 10:14am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
skuthe

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
L - N
Wed Sep 29 2010, 10:30am
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
Izolume

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
guest
Thu Sep 30 2010, 10:04pm
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
rimekamun/rimekembur


Back to top
cherry-girl
Sun Oct 03 2010, 01:55pm
Qershi Shkodret

Registered Member #3130
Joined: Sun Jul 05 2009, 07:25pm

Posts: 7264
shijeBack to top
guest
Wed Oct 06 2010, 10:43pm
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
mall


Back to top
L - N
Wed Oct 06 2010, 11:59pm
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
E Pazevensueshme.

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
cherry-girl
Thu Oct 07 2010, 12:28am
Qershi Shkodret

Registered Member #3130
Joined: Sun Jul 05 2009, 07:25pm

Posts: 7264
magjikeBack to top
guest
Thu Oct 07 2010, 10:04pm
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
djep patriotizmitBack to top
☼sunshine
Fri Oct 08 2010, 10:50am
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
Krenare

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
L - N
Sun Oct 10 2010, 03:55am
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
Rreze

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
Cen Durimadhi
Sun Oct 10 2010, 04:00pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
Rahati

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
guest
Wed Oct 27 2010, 09:29pm
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
destinacion


Back to top
L - N
Wed Nov 03 2010, 09:56pm
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
Themel

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
belgium
Wed Nov 03 2010, 10:19pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
akullnaje.......
Back to top
Go to page  1 2 3 ... 25 26 27 28  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2855 sec, 0.1052 of that for queries. DB queries: 66. Memory Usage: 3,086kB