Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Shkodra - Tradita - Jeta sot
 
<< Previous thread | Next thread >>
Shkodra vetem me 1 fjale
Go to page  1 2 3 ... 26 27 28
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
~*Christel*~
Fri Nov 19 2010, 07:28pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
lerg!
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Fri Nov 19 2010, 11:47pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Ma larg per mu

I care and I wish well!

Back to top
~*Christel*~
Fri Nov 19 2010, 11:52pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Oh darling :*
Back to top
guest
Mon Nov 22 2010, 09:42pm
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
e ardhmja


Back to top
guest
Thu Dec 02 2010, 11:06pm
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
ne meshire te fatit


Back to top
_GUINNESS_
Fri Dec 03 2010, 01:57am
be allways happy enjoy life its to short

Registered Member #1037
Joined: Tue Aug 07 2007, 11:58pm

Posts: 2385
VENECIA
Back to top
belgium
Fri Dec 03 2010, 12:29pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
pasive
Back to top
L - N
Wed Dec 08 2010, 03:05pm
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
E zhytun

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
L - N
Fri Dec 10 2010, 07:50am
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
Shpirt

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
L - N
Fri Dec 10 2010, 07:51am
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
I lanuem

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
guest
Wed Dec 22 2010, 10:51pm
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
pa-mposhtun


Back to top
belgium
Sun Dec 26 2010, 10:24pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
e harrume...
Back to top
Cen Durimadhi
Sun Dec 26 2010, 10:28pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
ma shkodranshe belgium ,E LANUN

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
belgium
Sun Dec 26 2010, 10:31pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Cen Durimadhi ka shkruar:

ma shkodranshe belgium ,E LANUN


njaty njaty ma del ....

qe per ty po tham se asht e sakatume ??
Back to top
_GUINNESS_
Wed Jan 05 2011, 02:47am
be allways happy enjoy life its to short

Registered Member #1037
Joined: Tue Aug 07 2007, 11:58pm

Posts: 2385
me harru per jete
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat Jan 29 2011, 12:10pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Kulture

I care and I wish well!

Back to top
guest
Sat Jan 29 2011, 07:30pm
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
mbijetese


Back to top
belgium
Sat Jan 29 2011, 08:06pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
e pampushtun
Back to top
Cen Durimadhi
Sat Jan 29 2011, 08:27pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
hileqare

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
guest
Wed Feb 02 2011, 10:25pm
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
vend i shejte


Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Mon Feb 14 2011, 01:23am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
e-butterfly ka shkruar:

Vendlindja!


Ca thu maj vajze hahaha ti ke line ne maje te Spacit te Mirdites ne kamp te burgosunve politike hahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

I care and I wish well!

Back to top
LUPEN
Mon Feb 14 2011, 01:25am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
a-cat ka shkruar:

e-butterfly ka shkruar:

Vendlindja!


Ca thu maj vajze hahaha ti ke line ne maje te Spacit te Mirdites ne kamp te burgosunve politike hahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


hahaha


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
S~erenity
Mon Feb 14 2011, 01:26am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
a-cat ka shkruar:

e-butterfly ka shkruar:

Vendlindja!


Ca thu maj vajze hahaha ti ke line ne maje te Spacit te Mirdites ne kamp te burgosunve politike hahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Mon Feb 14 2011, 01:28am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Qyteti ma i dashtun ne Bote per mu :x

I care and I wish well!

Back to top
LUPEN
Mon Feb 14 2011, 11:36pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Shkoder.


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Go to page  1 2 3 ... 26 27 28  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3166 sec, 0.1106 of that for queries. DB queries: 65. Memory Usage: 3,075kB