Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Shkodra - Tradita - Jeta sot
 
<< Previous thread | Next thread >>
Shkodra vetem me 1 fjale
Go to page  1 2 3 ... 26 27 28
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
SuperGirl
Mon Feb 14 2011, 11:48pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
LUPEN ka shkruar:

Shkoder.A u lodhe shum me e gjet iket a?Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
LUPEN
Mon Feb 14 2011, 11:49pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
SuperGirl ka shkruar:

LUPEN ka shkruar:

Shkoder.A u lodhe shum me e gjet iket a?


nuk e kishte gjet tjera kush maj :d


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
SuperGirl
Mon Feb 14 2011, 11:50pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
hahahah as mu s'me kishte shku mendja n'bote pra! i madh jeBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
guest
Fri Apr 15 2011, 01:57pm
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
bujare - kyt cilesi e kena marr po te thush tan qe njoh prej atij vend


Back to top
Guest2983928
Wed May 11 2011, 02:50am
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
.lezet.
Back to top
Xhulio8
Wed May 11 2011, 10:21pm
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
demokratike . lol
Back to top
SuperGirl
Mon Jun 06 2011, 12:01pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
FunnnnnnnnnnnBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
visi09
Mon Jun 06 2011, 12:59pm
!!!!!!!!!!!!

Registered Member #2829
Joined: Sat Mar 28 2009, 03:58pm

Posts: 1086
kot

Nese do te jesh i mencur mesohu te pyesesh me mend, te degjosh me vemendje, te pergjigjesh i qete dhe te pushosh se foluri kur nuk ke cfare thua...

Back to top
Guest2983928
Fri Jul 29 2011, 06:38am
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
OFFLINE
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Fri Jul 29 2011, 12:10pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Merak

I care and I wish well!

Back to top
lissandro
Tue Aug 16 2011, 07:54pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
Ilirike.

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
☼sunshine
Thu Dec 13 2012, 02:12pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
Brrrrr "Ngric" per momentin...

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
::bud::
Fri Dec 28 2012, 10:17pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
shkodra me pak fjale.

Kurr nuk kena kene me Partine e Punes!
Per Lirine e fjales gjithmone e kena luftu!

Vetem e vetem me ndej rehat e me ba muhabet lirshem tan diten neper klube

Back to top
Al Bundy
Mon Dec 31 2012, 08:24am
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
::bud:: ka shkruar:

shkodra me pak fjale.

Kurr nuk kena kene me Partine e Punes!
Per Lirine e fjales gjithmone e kena luftu!

Vetem e vetem me ndej rehat e me ba muhabet lirshem tan diten neper klube


Back to top
Go to page  1 2 3 ... 26 27 28  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2583 sec, 0.0976 of that for queries. DB queries: 56. Memory Usage: 2,881kB