Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Mirese Vini ne Forumin e ShkodraOnline.com -Welcome- :: Prezantimi i Antarëve
 
<< Previous thread | Next thread >>
Mire se ju qjeta
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
::bud::
Tue Aug 21 2007, 12:57pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Urime stafit drejtues per punen e rande dhe kaq te dobishme qe po bani per Shkodren Tone dhe eper ne shkodrane ne mergim.
Ju falenderoj me gjith zemer.

Bashi qejf dhe mir u njofshim.[ Edited Mon Jul 21 2008, 07:54am ]
Back to top
Albania
Tue Aug 21 2007, 01:02pm
Zemrushi Rrapatushi

Registered Member #466
Joined: Tue Feb 06 2007, 10:33am

Posts: 386
shoku/ apo shoqe! Mir se erdhe pik se pari, Uroj qe t'ja kalosh sama kandshem ne kte forum te shkodres! ktu asht forumi i lire me shkru edhe nje kinez, kshu qe mundet me pas ndonje malok po qe asht rob i mire kapish? kaq kisha.

Ka vetem nje menyre per te qene i lumtur: te jetosh per te tjeret.
Back to top
SuperGirl
Tue Aug 21 2007, 01:14pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Pershendetje bud, mire se ke ardh mes nesh, jam e sigurte qe do ia kalosh mire.

Ps.secili shpalos nje pjese nga vetja ketu, qe duhet ta respektojme, quhet 'forum'.

Respekte
SuperG.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
.: Deno :.
Tue Aug 21 2007, 08:06pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
mire se erdhe bud ... kalosh mire mes nesh ..

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
shkodra33
Thu Aug 23 2007, 06:27pm
shkodraonline

Registered Member #282
Joined: Fri Dec 29 2006, 04:36pm

Posts: 8
mirese erdhe ne mesin tone, bash qef e mos ja ndij hic

Ma mire mos m'pyt
Back to top
Germany
Thu Aug 23 2007, 11:53pm
WIR SIND DIE BESTEN

Registered Member #843
Joined: Thu May 17 2007, 07:33pm

Posts: 29
Mire Se Erdhe Ma !! Ja Kalash Mire Me Ne


Wir Sind Die Besten

Back to top
BRUNJA_USA
Sat Aug 25 2007, 12:29am
MRS.

Registered Member #1062
Joined: Sat Aug 11 2007, 02:54am

Posts: 1395
bud miresekeardh ne ket forum e shpresoj tja kalosh mire e sa per malok a e din mire kuptimin e ksaj fjale????????????????????

when ur in love u cant fall asleep cause reality is better than ur dreams !!!!!!!!!
Back to top
Gurabi
Tue Jun 03 2008, 03:31am

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
HI BUD MIRE S ETE GJEJ


Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
::bud::
Fri Jun 13 2008, 12:56pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
cherry pie ka shkruar:

HI BUD MIRE S ETE GJEJMire se te pruni Zoti ne kyt sofer Shkodrane cherry pie, Hajde Bujrum se e kena shtru me meze e raki...... Dashin tuj e vu ne verlik jane hahaaa.......
Tuj u ba gati per martese te Brunes_USofA :-/
Back to top
ariel
Wed Jul 30 2008, 08:30am
Registered Member #2179
Joined: Tue Jul 29 2008, 01:29pm

Posts: 79
PERSHENDETJE BUD, SI KE GDHI SOT.
Back to top
lolita 3
Wed Jul 30 2008, 09:49pm

Registered Member #2143
Joined: Wed Jul 23 2008, 09:36pm

Posts: 21
pershendetje yllo si ja ke kalu puc fort


Back to top
::bud::
Thu Jul 31 2008, 09:46amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
lolita 3 ka shkruar:

pershendetje yllo si ja ke kalu puc fortJu shershendes dhe juve gjithashtu lolita3 po ku e paske gjete kyt teme ne fund te forumit? :-/

hhhahahah si ja kalova? Ne kthese si gjithmone. Por kyt rradhe me qiti polici tabelen >:/

Back to top
::bud::
Thu Jul 31 2008, 09:49amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
ariel ka shkruar:

PERSHENDETJE BUD, SI KE GDHI SOT.

Ariel, pershendetje gjithashte e mirese na gjete.

Si kam gdhi sot? .... me fytyre te rrasun ne dysheme )
Back to top
L - N
Sun Oct 19 2008, 08:45pm
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
Pershnetje ::bud::

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun Sep 11 2011, 12:49pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
O ti mire se paske ardhe ::bud:: mu me me fale se itash te pava qe ke ardhe
Ma mire vone se kurre e me kenaqesi e presim kontributin tan ne kete faqe. Uroj te kalosh mire me ne se jena nje grumbull i krisun
Po pate naj kerkese apo pyetje se si me navigu neper kete forum, te lutem mos hezito dhe na pyet. Deshirojme qe ti te ndihesh rehat si ne shpine tane.
Ka me tu duke pak i veshtire ne fillim po me beso me ndihmen tone, ke me ja marre doren dhe s'ke me pase anje lloj problemi.
Te pershendes e uroj cdo te mire.
Rrespekt a-cat

I care and I wish well!

Back to top
::bud::
Sun Sep 11 2011, 08:38pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Deshta me by quote po nuk di si bahet. Besoj edhe na 3 vite tjera po e msoj.
Flm per mikpritjen a-cat.
Pash Zoten ku e gjete ikyt teme?
Back to top
☼sunshine
Sun Sep 11 2011, 08:48pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
::bud:: mirse paske ardh po nuk keke prezantu hic si duhet, na fol ifije per vedi se dona me te njoft ma mir hahahahah

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun Sep 11 2011, 08:58pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Heeee mire thote Sunshine, fol pak per vehten tane se ishtu, s'di si kena me te njofte

I care and I wish well!

Back to top
::bud::
Wed Sep 14 2011, 12:51pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Fille e bashko puzzle.
Prezantimin vetjak e baj vetem ne interviste per pune.
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Wed Sep 14 2011, 12:55pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
::bud:: ka shkruar:

Fille e bashko puzzle.
Prezantimin vetjak e baj vetem ne interviste per pune.

I care and I wish well!

Back to top
sunríse
Wed Sep 14 2011, 01:12pm

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
Kush kenka ky antar i ri qe nuk e paskam pa un
Welcome Bud! Rehatoju si n'shpi tande,kpuct me i lan te dera dhe se vjen me makine

Plast pika maj varza,shpi e pa'pritun paskeni ken po ju mu m'late me i ba kafe aa te bafte mire zotni,kujdes mas u djeg vec


[ Edited Wed Sep 14 2011, 01:12pm ]


Think happy thoughts!

Back to top
::bud::
Wed Sep 14 2011, 04:42pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Me falni un itash u ktheva prej stalles e kam hi me qizme deri te divani. Hajt ma se ka kush shtupan ktu boll. Kena moderatore qe nuk e hekun shtupen prej doret. Tan diten tuj la e shpla rrin.


Shikja ti nuse. Na i paske hedhe sheqer rakis e kafen e bake zeher. Gati qita edhe 10mi lekshin!!!

Ju mas ju shkelsha ma n'kut dere. (ku e merr)

Raki te vlume edhe itu te ju pava.

A din gja kush si vener kta ftyrat e saradhekut se nuk e di?
Back to top
nuh teveqeli
Wed Sep 14 2011, 04:48pm

Registered Member #4617
Joined: Sat Sep 10 2011, 02:37pm

Posts: 107
::bud:: ka shkruar:

Fille e bashko puzzle.
Prezantimin vetjak e baj vetem ne interviste per pune.


ishalla tpushojn prej punet:))
Back to top
sunríse
Wed Sep 14 2011, 04:57pm

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
::bud:: ka shkruar:

Me falni un itash u ktheva prej stalles e kam hi me qizme deri te divani. Hajt ma se ka kush shtupan ktu boll. Kena moderatore qe nuk e hekun shtupen prej doret. Tan diten tuj la e shpla rrin.


Shikja ti nuse. Na i paske hedhe sheqer rakis e kafen e bake zeher. Gati qita edhe 10mi lekshin!!!

Ju mas ju shkelsha ma n'kut dere. (ku e merr)

Raki te vlume edhe itu te ju pava.

A din gja kush si vener kta ftyrat e saradhekut se nuk e di?Mas,mazamakeq paskam vlu raki ne vend kafes! Ishtu asht kur te marrin mend kta nrikullat ktu :d
Po ti tesh pa na fal naj lek s'ke ka me shku se nuk na ke ardh me zart,dhe per 10mije mas u lodh po ma shum se ke shite naj viq tamlit s'je pa lek ti
Mas shkelsh ma me cizme ktu he,se na i dhe parfum stalle tan ktij vend

Per ata ftyrat tesh pa te sqaron a-cat ( U aja gazit )


Think happy thoughts!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Wed Sep 14 2011, 08:49pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Ftyrat e sarallekut vehen kshtu: "ky asht shpejgim i mirefillte so ki mendjen" Po deshte me u aj gazit e me te dale saralleku tu u shkapet pertoke, merr nje pozicion ne vendin ku ndodhesh dhe me nje dore nen kry i shtrime ne nje ane, sjellesh majtas e djathtas si nje fuci e shakapete kamet ne pozicionin qe je paralel me tavanin, qiellin m'varet se ku ndodhesh, kur kthesh prap ne ane, futja grusht tapetit me doren tjeter, derrasave, pllakave apo si te jete dyshemeja ne rastin tan. Mundet kjo te ekzekutohet edhe ne bar ose ne nje pellg me uje plus e praktik kishte kene ne nje tip banjoje qe bajne derrkucat ne Diell hahahahahhaa sepse ka sterpikje dhe ma shume efekt kinematografik.
Me fal po nuk e di a jam shpjegu mire, dhe qe ku asht demonstrimi edhe nje here i ketij veprimi aq delikat dhe me finese: uroj te te pelqeje
Saralleket e tjere, shpjegohen simas kerkeses rrespekt e bafsh qefe
I care and I wish well!

Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2786 sec, 0.0936 of that for queries. DB queries: 71. Memory Usage: 3,157kB